کد خبر: 82499 | زمان مخابره: ۷:۱۸:۵۳ - شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱ نظر | دفعات مشاهده : 261 views | |

بیمارستان میمه اولویت اول شهرستان پس از متروی شاهین شهر

فرماندارفرماندار : بیمارستان میمه اولویت اول شهرستان پس از متروی شاهین شهر

🔸مهندس اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه که بمنظور شرکت در نماز جمعه ی میمه به مسجد جامع این شهر آمده بود پس از اقامه ی نماز در جمع امام جمعه و نمازگزاران ، از زبان مردم در جریان مشکلات و کمبودهای این شهر قرار گرفت .
🔸فرماندار پس از گزارش کوتاه سروان صادقی فرمانده نیروی انتظامی از ضریب آسیب پذیری بخش میمه به دلیل مساحت و گستردگی و وجود راههای متعدد مواصلاتی بویژه عبور جاده ی اصلی اصفهان – تهران از این بخش تاکید کرد که در گزارشی کارشناسی شده و توجیهی ،خواهان ارتقاء جایگاه نیروی انتظامی بخش میمه شده است . مهندس تاجمیری پس از طرح مشکل بیمارستان از سوی یکی از معتمدین مردم تاکید کرد که در سفر رئیس جمهور به استان اصفهان بیمارستان میمه پس از متروی شاهین شهر در اولویت اول مشکلات شهرستان برای رسیدگی قرار گرفته است .
🔸فرماندار راه برون رفت میمه از مشکلات را علاوه بر ایفای وظایف دولت ، اهتمام مردم به اجرای طرحهایی نظیر گلستان دانست و گفت با اجرای این طرح ها و بهبود معیشت مردم ، این بخش به جایگاه واقعی خود خواهد رسید
۱۱ ديدگاه مطلب براي " بیمارستان میمه اولویت اول شهرستان پس از متروی شاهین شهر " ارسال شده است.

 1. مترو ندیده می‌گه:

  با سلام.متروی شاهین شهر چند قرن دیگر کارش تمام میشود تا نوبت به بیمارستان ما برسد؟
  با تشکر از مسئولین برای حل و اولویت بندی مشکلات

  (-6)
  • شهروند می‌گه:

   وعده فرماندار طبیعی است چون انتخابات مجلس در پیش است.این جماعت وعده دور دروغ را از رئیسشان، روحانی یاد گرفتند که قرار بود چرخ سانتریفیوژها و اقتصاد با هم بچرخد.باید به این دولت و حامیانش گفت: طلا پیش کش لطف کنید و ما را مس کنید.

   (0)
 2. سخنگوی ملا جعفر می‌گه:

  شما تصور کنید در تخت سرخ سرقتی رخ دهد تا میرود پاسگاه برسد دزدها با خر ملا به تهران رسیده اند

  (1)
 3. مریضخانه ی همایونی می‌گه:

  این بیمارستان میمه هم حکایتی شده.
  در شگفتی محض تا ته فرو می روم وقتی می بینم کشوری چهل سال است از پس مدیریت یک بیمارستان کوچک بر نمی آید . فقط کشور به این وسعت را چطور اداره می کنید نمی دانم.

  (1)
 4. ناشناس می‌گه:

  واقعا چقدر زحمت کشیدید

  (0)
 5. ابو بیمار تیمارستانی می‌گه:

  خوب شد این بیمارستان هست وگرنه مسئولین از قافله خدمت رسانی عقب می ماندند
  اجرکم عندا……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………^^^^^^………………>>>>>>>>……………………………………………………………………………….^^^^^^^^^^^^………….<<<<<<<<<<<<……………………………………………………………………………………………………………………………^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــُرد

  (0)
 6. بیمار می‌گه:

  هرگز تسلیم نشو، سرباز پیاده در شطرنج اگر تا آخر ادامه دهد وزیر میشود!!

  (0)
ارسال نظر


+ 4 = دوازده


آخرین خبرها