🔴 حرفی ندارم ، بیشتر دلم گرفت …بهمن اورانی /ّ فعال رسانه ای

2021-02-06
1 بازدید

🔴 حرفی ندارم ، بیشتر دلم گرفت … عصر چهارشنبه همزمان با خبر دردناک مرگ علی انصاریان این خبر را هم خواندم و بیشتر دلم گرفت … 🔸کرونا چگونه چرخ‌های اقتصادی چین را حرکت داد؟ گزارش عملکرد تولید ناخالص داخلی چین و آمریکا در پایان ۲۰۲۰ از رقابت نزدیکتر اقتصاد چین و آمریکا خبر می‌دهد.اگرچه […]

download

🔴 حرفی ندارم ، بیشتر دلم گرفت …
عصر چهارشنبه همزمان با خبر دردناک مرگ علی انصاریان این خبر را هم خواندم و بیشتر دلم گرفت …
🔸کرونا چگونه چرخ‌های اقتصادی چین را حرکت داد؟
گزارش عملکرد تولید ناخالص داخلی چین و آمریکا در پایان ۲۰۲۰ از رقابت نزدیکتر اقتصاد چین و آمریکا خبر می‌دهد.اگرچه این اتفاق به مدد پاندومی ویروس کرونا رخ داده، اما روندهای پیش‌بینی شده حکایت از آن دارد که چین به سرعت در حال نزدیک‌تر شدن به جایگاه اقتصاد اول دنیاست.

به گزارش تابناک، خبرآنلاین نوشت: چین جای آمریکا را می‌گیرد؟ این سئوالی است که پس از انتشار گزارش عملکرد اقتصادی کشورها در سالِ سخت ۲۰۲۰ مطرح شد و به دنبال آن بازار پیش‌بینی‌ها بر اساس مفروضات داغ شد.
🔸کرونا به کمک چین آمد
واقعیت های اقتصادی نشان از آن دارد که اقتصاد چین دست کم در دورانی که کرونا امان اقتصاد همه کشورها را بریده بود،بهتر از سایر کشورها عمل کرده است. آنطور که سی ان بی سی نوشته در پایان ۲۰۲۰ رشد تولید ناخالص داخلی آمریکا با ۲.۳ درصد کاهش در مقابل رشد ۲.۳ درصدی تولید ناخالص چین رقم خورده است.
بهمن اورانی /ّ فعال رسانه ای
بهمن ماه ۹۹