کد خبر: 87552 | زمان مخابره: ۷:۳۷:۳۵ - دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 113 views | |

رئیس‌جمهور باید تابع و مجری قانون مصوب در مجلس باشد

۱۳۹۸۰۴۱۶۰۰۱۰۳۱_Test_PhotoN

رئیس‌جمهور باید تابع و مجری قانون مصوب در مجلس باشد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به گمانم آقای رئیس‌جمهور جایگاه خود و جایگاه مجلس را فراموش کرده و نمی‌داند که مجلس دستور می‌دهد، قانون تصویب می‌کند و او باید آن را اجرا کند و باید مطیع قانون باشد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: آقای رئیس جمهور با تصویب قانون «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت» به‌عنوان یکی از حماسه‌های پیشرو و فعال  در مجلس مخالف است و نمی‌خواهد که این حماسه به نام مجلس تمام شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: به گمانم آقای رئیس‌جمهور جایگاه خود و جایگاه مجلس را فراموش کرده و نمی‌داند که مجلس دستور می‌دهد، قانون تصویب می‌کند و او باید آن را اجرا کند و باید مطیع قانون باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نتیجه عملکرد آقای روحانی در این چند سال به برجام ختم شده و حاصل محاسبه باخت برای کشورمان داشته است؛ اکنون نیز که مجلس یک ترمز در برابر باخت‌های مکرر دولت قرار داده است، به هر وسیله می‌خواهند که از این وضعیت خارج شوند.

وی درباره علت مخالفت دولت با طرح معیشتی مجلس اظهار داشت: بنده علت منطقی برای مخالفت دولت با طرح معیشتی مجلس پیدا نکردم، زمانی که این طرح در مجلس نهایی شد و شورای نگهبان نیز به آن ایرادی نگرفت، دولت عنوان کرد که دولت پیش‌بینی پرداخت مبلغ صد هزار تومان به مردم را کرده است، بنابراین دولت در تأمین منابع مالی مشکلی ندارد.
۵ ديدگاه مطلب براي " رئیس‌جمهور باید تابع و مجری قانون مصوب در مجلس باشد " ارسال شده است.

 1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  تشکیل میز حل مشکلات بخش میمه چه سرانجامی یافت؟ – https://www.farsnews.ir/my/c/47708

  (0)
  • انتقاد سازنده می‌گه:

   #پرسش یک شهروند و انتظار پاسخ از مسئولین ذیربط شهر وبخش میمه

   ضمن تشکر از اطلاع رسانی کانال انتقاد وپیشنهاد سازنده

   استاندار اصفهان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش میمه که در سالن سینمای تازه تأسیس شده شهر میمه در بهمن ماه سال ۹۷ با حضور مسئولین و مدیران برگزار گردید،متذکر گردیدند که معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان باید نسبت به #تشکیل میز حل مشکلات بخش میمه برای رسیدگی به مشکلات این بخش اهتمام ورزیده، حتی اگرشده میز حل مشکلات بخش اتاق توسعه میمه به صورت مجازی تشکیل شود و لازم است مسائل و مشکلات مطرح شده تا یک ماه آینده حل شده و به جمع بندی برسد. اما گویی هنوز که هنوز است تشکیل میز حل مشکلات بخش میمه ولو به صورت مجازی که می‌توانست نقش موثری در جهت حل مسائل و مشکلات بخش میمه و به تبع آن توسعه بخش میمه بازی کند، محقق نگردیده است ،

   #پرسشی که مطرح می‌شود این است که چرا اکنون بعداز گذشت ۲ سال نه تنها محقق نگردید که به فراموشی سپرده شد و کدام یک از مسئولین بخش و شهر موظف بودند که پیگیری و عملی سازند؟؟

   (0)
 2. یک دوست می‌گه:

  آقای رئیس جمهور جایگاه خودش را فراموش نکرده
  شما آدم های لجباز و تند رو و کم سواد از نظر سیاست بین الملل هوا برتان داشته
  زمین خوردن اقتصاد کشور ثمره تفکر متهجر و داعشی و نگاه تنگ نظرانه و متوهم امثال شما آدم های خودخواه لجباز است.
  بمیرید که استخوان مردم را زیر چرخ جهل خودتان خرد کردید

  (1)
ارسال نظر


5 − = سه


آخرین خبرها