کد خبر: 85588 | زمان مخابره: ۱۵:۵۹:۱۸ - چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 221 views | |

برخورد تریلر با کامیون در محور مورچه خورت به میمه

۱۵۶۴۰۵۶۷۶

اصفهان- ایرنا- براثر وقوع ۲ فقره تصادف در محور مورچه خورت به میمه و جاده حبیب آباد اصفهان ۲ نفر مصدوم شدند و یک تن جان خود را از دست داد.

مدیر حوادث و فوریت ‌های پزشکی اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۸ و ۳۷ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه تریلی با یک دستگاه کامیون حامل ماده اشتعال‌زای نامشخص در محور مورچه خورت به میمه برخورد کرد.

غفور راستین افزود: پس از اعلام حادثه به اتاق فرمان اورژانس ۱۱۵، دو واحد امدادی به محل اعزام شدند که یکی از آمبولانس‌ها به دلیل تامین سلامت نیروهای آتش‌نشانی شرکت کننده در عملیات نجات تا پایان عملیات در محل مستقر شدند.

وی کامیون حامل مواد اشتعال‌زا مصدوم نداشت بیان کرد: دو نفر شامل یک مرد ۶۰ ساله و یک پسر پنج ساله که هر ۲ مربوط به تریلی بودند در این حادثه دچار مصدومیت و برای تکمیل مراحل درمانی به مرکز پزشکی حضرت محمد(ص) میمه منتقل شدند.

مورچه خورت از توابع بخش مرکزی شهرستان برخوار و میمه در استان اصفهان است.

همچنین سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ساعت ۲۳ و ۶ دقیقه شب گذشته یک دستگاه کامیون و خودروی سواری سمند در ابتدای جاده حبیب‌آباد با یکدیگر برخورد کردند.

فرهاد کاوه آهنگران افزود: در این سانحه رانندگی راننده سمند در داخل اتاقک خودرو محبوس شد که به دلیل شدت جراحت‌های وارده در نهایت به مرگ وی منجر شد.

وی تصریح کرد: نیروهای امداد و نجات از دو ایستگاه آتش‌نشانی شماره ۶ و ۱۹ به محل اعزام شده بودند.

حَبیب‌آباد یکی از شهرهای شهرستان برخوار از توابع استان اصفهان است.

علت وقوع این دو حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است .

بر اساس آمار موجود، سالانه ۱۷ هزار نفر در اثر سوانح جاده ای به خصوص در جاده های کویری کشور جان خود را از دست می دهند و ۲۵۰ هزار نفر نیز مصدوم می شوند.
۲ هزار و ۴۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی در کشور وجود دارد، همچنین حدود ۴۷ هزار و ۲۶۳ کیلومتر مربع از مساحت ایران در زمره بیابان و کویر به ویژه در مرکز کشور قرار می‌ گیرد.
استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.ارسال نظر


پنج − 1 =


آخرین خبرها