کد خبر: 85159 | زمان مخابره: ۶:۴۹:۲۰ - سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 80 views | |

پیگیری حاجی و دستور لاریجانی برای هزینه ی درمان بیمار کرونایی

۱۲۵۶۰۷۹_۷۰۴

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به ماجرای هزینه ۹ میلیونی بیمار کرونایی در اصفهان گفت: بعد از انتشار این خبر و پیگیری اینجانب، علی لاریجانی رئیس مجلس دستور داده تا این موضوع پیگیری شود.

گروه سیاسی: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به انتشار خبر «ماجرای هزینه ۹ میلیونی بیمار کرونایی در اصفهان» در سایت بولتن نیوز گفت: اینجانب موضوع را از طریق علی لاریجانی رئیس مجلس پیگیری کردم.

به گزارش بولتن نیوز، وی افزود: آقای لاریجانی بعد از اطلاع از این موضوع، از آقای زمانی مشاور خود خواست تا موضوع را پیگیری کند و در حال حاضر این موضوع در حال پیگیری است.

پیش از این حاجی دلیگانی با اشاره به موضوع ماجرای هزینه ۹ میلیونی بیمار کرونایی در اصفهان، گفت: برخلاف اظهارات مقامات دولت، هزینه درمان بیماران کرونایی رایگان نیست و تا کنون تعدادی بیماران کرونایی داشتیم که هزینه درمان خود را خودشان پرداخت کردند.

وی با اشاره به اظهارات جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت مبنی بر اینکه هزینه درمان بیماران کرونایی رایگان خواهد بود، تصریح کرد: آقای جهانپور در ۲۱ اسفند سال گذشته گفته بود که هزینه درمان بیماران کرونا بر عهده دولت است، در حالی که چنین نیست.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در همین زمینه به ماجرای هزینه ۹ میلیون تومانی یک جوان کرونایی اصفهانی اشاره کرد و افزود: این جوان در بیمارستان امین اصفهان بستری بود که بعد از چند روز بستری و درمان، متوجه شد مبلغ ۹ میلیون تومان هزینه درمانش شده و چون بیمه نداشته، همه هزینه را خودش پرداخت کرده است.

حاجی دلیگانی گفت: امام جمعه شهر دستگرد اصفهان نقل می کرد این جوان خیلی خوشحال بود که در حال ترخیص شدن است و از کرونا جان سالم بدر برد، خیلی خرسند بود اما وقتی بهش گفتند برای ترخیص باید ۹ میلیون تومان پرداخت کند، اوضاع اش بهم ریخت انگار دوباره کرونا گرفته بود.

وی با تاکید بر اینکه هزینه درمان بیماران کرونایی رایگان نیست، تصریح کرد: ما در حال پیگیری این موضوع هستیم و این موضوع را از طریق وزیر بهداشت و درمان پیگیری خواهم کرد.
۱ ديدگاه مطلب براي " پیگیری حاجی و دستور لاریجانی برای هزینه ی درمان بیمار کرونایی " ارسال شده است.

ارسال نظر


هشت + = 11


آخرین خبرها