کد خبر: 84917 | زمان مخابره: ۱۳:۲۴:۴۵ - چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 104 views | |

سخنی با منتخبین مجلس شورای اسلامی

image_2020_1_4-21_53_48_784_llc

سخنی با منتخبین مجلس شورای اسلامی
عَسَىٰ رَبُّکُمْ أَنْ یُهْلِکَ عَدُوَّکُمْ وَیَسْتَخْلِفَکُمْ فِی الْأَرْضِ فَیَنْظُرَ کَیْفَ تَعْمَلُونَ
۱۲۹ سوره اعراف
سرانجام بعد از طی فرایند ثبت نام داوطلبان و تایید یا رد آنها و اتمام تبلیغات نوبت به انتخاب توسط مردم رسید و ملت ایران با احساس مسئولیت علی رقم مشکلات اقتصادی و بدعهدی بعضی کارگزاران، پای صندوق رای آمده و حماسه دوم اسفند ۹۸ را بوجود آوردند.
اینک نوبت منتخبین ملت و نمایندگان راه یافته به مجلس می باشد که چگونه عمل می کنند و به تعبیر آیه ۱۲۹ سوره اعراف اینک در معرض امتحان و دیدگاه خداوند می باشند.
باید دید نمایندگی مجلس را فرصت مناسب برای خدمت به مردم واعتلای کشور دانسته وبرای تحقق آن ازتمام توان وظرفیت ها استفاده می کنند یا اینکه نماینده مجلس بودن را وسیله ای برای کسب درآمد و انتقام از رقیب و فرصتی برای خویشاوندسالاری می دانند؟ که در این صورت مرتکب خیانت شده و مدیون مردم حوزه انتخابیه خود خواهند بود همان طور که حضرت علی علیه السلام می فرماید: و ان عملک لیس لک بطعمه
مسئولیت، طعمه نیست بلکه امانتی به گردن تو می باشد.
نمایندگان محترم و راه یافتگان به مجلس باید بدانند در قبال آرای مردم مسئول می باشند و باید تمام توان خود را برای تصویب قوانین منطبق باشرع و منافع ملی به کار گیرند و تصمیمات آنها برای رضای خداوند و حاکمیت قانون باشد.
انتظار می‌رود همانطور که مردم علیرغم مشکلات اقتصادی و نارضایتی از بعضی مسائل، پای صندوق‌های رأی آمدند و انجام وظیفه نمودند، نمایندگان محترم نیز با صداقت و عمل به وظیفه نمایندگی، خود را مدیون مردم دانسته و برای حل مشکلات اقتصادی و پیشرفت کشور قدم بردارند البته باید توجه داشته باشند سهل انگاری و تخطی از مسئولیت و روی آوردن به مسائل حاشیه ای عقوبت سختی خواهد داشت و موجب حق‌الناس خواهد شد.
زمانی گندمانی
امام جمعه شهرستان کیار
۲ ديدگاه مطلب براي " سخنی با منتخبین مجلس شورای اسلامی " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    دورود بر استاد گندمانی عزیز

    (0)
  2. اشنا می‌گه:

    جناب زمانی شما که بامیمه ووزوان اشنا هستید به مردم بگویید ایا دو نماز جمعه در فاصله سه کیلومتر صحیح است ؟

    (0)
ارسال نظر


4 − سه =


آخرین خبرها