کد خبر: 84133 | زمان مخابره: ۱۳:۲۵:۱۲ - شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 178 views | |

تفاهمنامه ی طلای سرخ ازان با دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر

۶۳۷۱۲۳۵۹۳۵۲۹۶۳۸۲۲۶_lg

تفاهمنامه ی طلای سرخ ازان با دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر و شرکت تعاونی کشاورزان طلای سرخ ازان با هدف شناسایی بهترین شرایط اقلیمی در تولید زعفران تجاری و دارویی منعقد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهین‌شهر، صبح امروز تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر و شرکت تعاونی کشاورزان طلای سرخ ازان با هدف شناسایی بهترین شرایط اقلیمی در تولید زعفران تجاری و دارویی منعقد شد.

مسعود نصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر و فاطمه صغری جعفری مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزان طلای سرخ ازان در این تفاهم‌نامه بر ضرورت ایجاد ارتباط نزدیک علمی، فنی و پژوهشی به منظور استفاده از توانایی‌های علمی و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری تأکید کردند.

این تفاهم‌نامه با هدف افزایش ظرفیت ارزش‌زایی اقتصادی و توسعه کسب‌وکار زعفران ایران مرکزی، استان اصفهان و همچنین ارتقای سهم فعالان این عرصه در زنجیره ارزش جهانی به امضای طرفین رسیده است.

تعیین اولویت‌های تحقیقاتی برای هدایت و حمایت طرح‌های تحقیقاتی مشترک، زمینه‌سازی ارتقای سطح بهره‌وری در روش‌های استحصال، استخراج، مهندسی معکوس تجهیزات، ادوات تولید، برداشت مکانیزه زعفران و زمینه‌سازی در بهره‌وری پسماندهای حاصل از فرآیند تولید زعفران از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه است.ارسال نظر


+ 1 = چهار


آخرین خبرها