کد خبر: 83982 | زمان مخابره: ۷:۳۴:۱۱ - پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 270 views | |

واکنش مدیر فرهنگسرای شاهبن شهر به سخنان فرماندار

۱۵۱۲۹۷۳۹۱۵_photo_2017-12-10_21-16-28

معصومه سلمانی مدیر فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس شهرداری شاهین‌شهر در گفت‌وگو با این رسانه نسبت به سخنان روز دوشنبه ۱۱ آذرماه اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در خصوص نارضایتی فعالین فرهنگی واکنش نشان داد و اظهار کرد: متأسفانه و یا شاید خوشبختانه به دلایل مشغله کاری که داشتم نتوانستم در مراسم تودیع و معارفه حمید فرهنگ به‌عنوان شهردار جدید شاهین‌شهر شرکت کنم و گرنه در همان مراسم به موضوعات مطرح‌شده از سوی فرماندار به‌صراحت پاسخ می‌دادم.

وی با بیان اینکه از بدو تأسیس سازمان فرهنگی، رفاهی، ورزشی و اجتماعی شهرداری شاهین‌شهر تاکنون در سازمان در حال انجام خدمت می‌باشم، افزود: آقای تاجمیری به‌عنوان فرماندار و نماینده عالی دولت در شاهین‌شهر و میمه از زمانی که فعالیت خود را در این شهرستان آغاز کرده‌اند، به‌عنوان یک کارشناس فرهنگی تاکنون ندیده‌ام یا حتی نشنیده‌ام که از یک فرهنگ‌سرا بازدیدی به عمل‌آورده باشند بعد در بیاناتشان ابراز می‌کنند؛ این مسئله بسیار رنج‌آور هست که شهری همچون شاهین‌شهر نزدیک به ۱۲ فرهنگ‌سرا داشته باشد اما بیشتر فعالین فرهنگی آن ناراضی باشد، لذا باید این مسئله به‌درستی آسیب‌شناسی و در راستای رفع آن گام برداشت.

مدیر فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس خاطرنشان کرد: در حال حاضر فرهنگسراهای شهروند ، پردیس، ادب و هنر گلدیس ، خانواده و فرهنگسرای مهر در مجموعه مسکن مهر و هنر در خانه کارگر در حوزه بخش خصوصی در حال حاضر مشغول خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

وی با بیان اینکه درمجموع ۶ فرهنگسرا در شهر شاهین‌شهر مشغول فعالیت هستند و نه ۱۲ فرهنگسرا، ادامه داد: این فرهنگسراها ضمن اجرای برنامه‌های مصوب و خدمت‌رسانی به‌صورت محلی چند سالی است در زمینه پیشگیری از اعتیاد نیز فعالیت ویژه دارد.

سلمانی تصریح کرد:  گروه‌های تئاتر ، موسیقی و … از محیط این فرهنگسرا برای تمرین و اجرای آثار خود استفاده می‌کنند و همکاری ویژه‌ای با اقشار هنرمندان دارند درحالی‌که متولی کار فرهنگی در شهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نه شهرداری شاهین‌شهر..!

وی از فرماندار شاهین‌شهر و میمه به‌عنوان یک فعال فرهنگی خواست، قبل از اظهارنظرهای این‌چنینی تشریف بیاورند و از نزدیک با فعالیت‌های فرهنگ‌سرا آشنا شوند که چه حجم عظیم کار فرهنگی را دارند انجام می دهند.

مدیر فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس در خصوص سخنان فرماندار شاهین‌شهر در مورد ترافیک، گفت: کمیته فرهنگ شهروندی و فرهنگسرای شهروند هم‌اکنون بر روی حل معضل ترافیک به‌خصوص برای کودکان در حال انجام دادن رسالت خویش هستند.



ارسال نظر


7 − = شش


آخرین خبرها