کد خبر: 83750 | زمان مخابره: ۲۰:۰۴:۰۲ - جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 370 views | |

گزارش نماز جمعه ی میمه به همراه تصاویر – ۹۸/۸/۲۴

IMG_0813

خبرنگار نماز:محمد اسماعیلی
مجری نماز:حسین سلیمی
تصاویر:مهدی مسافری
🔸در آخرین جمعه از آبان ماه ۹۸ و همزمان با ولادت باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام،نماز جمعه این هفته میمه به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی،امام جمعه شهر میمه،با حضور شکوهمند مردم در مسجد جامع برگزار شد.
🔸خطیب نماز جمعه میمه در ابتدای خطبه اول مردم را به رعایت تقوای الهی و ترک محرمات دعوت و سفارش کردند.ایشان در خطبه اول در مورد خصوصیات و ویژگی های پیامبر اکرم صحبت کردند و به بیان روایتی از ایشان پرداختند.همه ی انبیا
به پیامبر اکرم و زندگی ایشان غبطه می خورند.شخصیتی که مظهر صفات الهی است و به عنوان هدایتگر برای همه جوامع است.
🔸در خطبه دوم به بیان مناسبت های مهم در هفته آینده پرداخته شد.اولین مناسبت،۱۷ ربیع الاول،سالروز ولادت باسعادت پیامبر اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام است.دومین مناسبت،۲۳ ربیع الاول،سالروز ورود حضرت معصومه به قم است.حضور ایشان در قم باعث تقویت تشیع شد و همه ی مردم ایران از قِبل این حضرت رزق و روزی می خورند.سومین مناسبت،۲۴ آبان،روز کتاب و کتاب خوانی است به واسطه ی کتاب می توانیم دانش را به نسل های بعد منتقل کنیم اما در کشور ما سرانه مطالعه بسیار کم است و باید فرزندانمان را به کتاب خوانی تشویق کنیم به وسیله ی برگزاری مسابقات و روش های دیگر.
🔸مطلب بعدی،در مورد تصمیم دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین بود که باید دید چه تاثیراتی بر روند زندگی مردم خواهد گذاشت و البته مردم نیز باید صبوری به خرج دهند،امیدواریم که این افزایش قیمت بنزین باعث افزایش قیمت کالاهای دیگر نشود.البته باید تقدیر و تشکر ویژه ای از مسئولینی کرد که دلسوزانه و با اخلاص برای مردم کار می کنند و به زندگی مردم و رفاه آن ها توجه دارند.
🔸در نماز جمعه امروز مجری نماز ضمن مولودی خوانی بسیار زیبا و تشکر از حضور با شکوه مردم از مهندس لطفی بخشدار و مهندس کرمی شهردار میمه به دلیل شرکت در نماز جمعه تقدیر و تشکر کرد .
IMG_0826

IMG_0788

IMG_0827 IMG_0828 IMG_0831 IMG_0839

آقای مهدی مسافری عکاس نماز
۵ ديدگاه مطلب براي " گزارش نماز جمعه ی میمه به همراه تصاویر – ۹۸/۸/۲۴ " ارسال شده است.

 1. پناه بر خدا می‌گه:

  قبول باشه

  یک سوال چرا حاج آقا طباطبایی فقط حرف می زنند منظورم در مورد قضیه کتاب خوانی است ۲۴ آبان که روز کتابخوانی است

  مثلاً چرا هیچ وقت مسابقه کتابخونی برگزار نمی کنند؟؟؟؟؟؟

  چرا ستاد نماز جمعه غرفه فروش و امانت کتاب ندارد؟؟؟؟؟؟

  چرا کتابخانه مساجد فعال نیستن؟؟؟؟؟؟

  چرا مساجد منطقه طرح شنبه های باکتاب را اجرا نمی کنند؟؟؟؟؟؟؟

  وهزاران چرای دیگر

  به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!!!!!!!!!!

  (2)
  • علی دانش پژوه می‌گه:

   با سلام، چون امام جمعه یک نفره و یک دست صدا؟ نداره.

   (-53)
   • پناه بر خدا می‌گه:

    یک دست چیه؟؟؟؟؟؟ امام جمعه دو تا دست دارد بعد حاجی آقا کریمی هم هست حاجی آقا شجاعی حاجی آقا محرمی آقای شییبانی و…… هر مسجدی هم کانون داره کانون رئیس داره و..‌..‌.‌ درضمن معرفی کردن یک کتاب یا اجرای یک مسابقه ساده اونم سالی چند بار به خاطر مناسبتی و… نیاز به دست های اضافه ندارن کتابخانه ونداده را سری بزنید یک خانم به تنهایی به اینجا رسانده که جدیدترین کتب بازار ومعرفی آنها و…‌‌ امام جمعه که رئیس فرهنگ منطقه است

    آره قربونش برم باید کار کرد حرف باد هواست! و برای توجیه کار نکردن ها بهانه ها بسیار اما یوم تبلی السرائر

    (0)
    • علی دانش پژوه می‌گه:

     با سلام، اتفاقا من یه بار به آقای اسماعیلی گفتم توی این جلسات تکیه، موز و کیک به درد مردم نمی خوره کتاب معرفی کنید خیلی استقبال کرد ولی مثل بقیه کارها چون صرفه نداشت به فراموشی سپرده شد، اما یه اصلی رو متوجه شدم تا مردم استقبال نکنند کسی نمی تونه کاری برای مردم کنه. ولو کتاب رایگان هم توزیع بشه! ونداده و وزوان و اذان مردمانش در کار گروهی فعالیت خوبی دارند.

     (1)
 2. پناه بر خدا می‌گه:

  از مدیریت محترم سایت صبح میمه تقضا دارم پیام مرا در سایت قرار بدید چرا هر جا حرف حقی به کامتان تلخ می آید نمی زارید سایت اگر ما حق داریم به کم کاری مسئولان و مدیران کشور در مباحث اقتصادی و سیاسی اعتراض کنیم در مباحث فرهنگی که هزاران برابر مهم تر اند هم حق داریم اعتراض کنیم ببخشید

  (1)
ارسال نظر


+ 5 = هشت


آخرین خبرها