کد خبر: 82308 | زمان مخابره: ۶:۵۸:۴۵ - دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 345 views | |

احضار حامد زمانی به دادسرا در پی درگیری با مأموران فرودگاه

photo_2019-07-29_06-58-13

احضار حامد زمانی به دادسرا در پی درگیری با مأموران فرودگاه

انتشار تصاویری مبنی بر درگیری و بازداشت حامد زمانی خوانند پاپ از شب گذشته در فضای مجازی دست به دست شده است. پیگیری‌ها از مسؤولان پلیس حاکی از آن است که روز پنج‌شنبه حامد زمانی در فرودگاه با مأموران گیت ورود و خروج بگومگو و درگیری داشته است. این منبع آگاه در پلیس اعلام کرد که هر کسی که تخلف کند در هر مقامی باشد پلیس طبق قانون با وی برخورد می‌کند. وی همچنین شایعه بازداشت زمانی به اتهام حمل مواد مخدر را تکذیب کرد. بر اساس این گزارش، حامد زمانی روز پنجشنبه برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به دادسرای ناحیه ۹ فرودگاه مهرآباد احضار شده است. پیگیری ها از دادستانی تهران حکایت از آن دارد که موضوع حمل موادمخدر از سوی این خواننده جوان تکذیب شده و موضوع احضار وی به دادسرا، درگیری و نزاع با یکی از مأموران فرودگاه اعلام شده است./فارس
۴ ديدگاه مطلب براي " احضار حامد زمانی به دادسرا در پی درگیری با مأموران فرودگاه " ارسال شده است.

 1. یک دوست می‌گه:

  گل بود به سبزه هم آراسته شد. آدمها هر چه بزرگتر میشوند ظرفیت وجودی و صبر و متانتشان هم باید بزرگتر و وسیع تر بشود. اما انگار برعکس شده است.

  (2)
 2. امین می‌گه:

  بنابر اعلام مقام اگاه پلیس حمل ادوات ممنوعه توسط فردی که همراه حامد زمانی بوده باعث شده پلیس هردو نفر را بازرسی کرده و همین امر باعث درگیری حامد با پلیس فرودگاه گردیده است.

  (0)
 3. 04 می‌گه:

  اینو چی بگم اخه ادم عاقل زیره به کرمون میبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (2)
 4. 14 می‌گه:

  خودش میگه یه چیز گرد همراهشون بوده یعنی حقه وافوررررررر

  (0)
ارسال نظر


− 3 = دو


آخرین خبرها