کد خبر: 81981 | زمان مخابره: ۱۷:۴۴:۴۸ - جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 59 views | |

تبریک فرماندار شهرستان بمناسبت روز دهیاری و شهرداری

farmandar98C

تبریک فرماندار شهرستان بمناسبت روز دهیاری و شهرداری

🔸اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه طی پیامی ۱۴ تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه شهرداران ،دهیاران و کارکنان خدوم و دلسوز شهرداری ها و دهیاری ها تبریک گفت: در این پیام آمده است:
🔸نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز شهرداری و دهیاری ، اقدامی ارزشمند و فرصتی است مغتنم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت های شبانه روزی خادمان ملت در عرصه های مختلف امور شهری و روستایی است.

🔸بی شک نمایش دستاوردها و اقدامات انجام شده و جلب توجه برنامه ریزان و صاحب نظران دستگاه ها و نهادهای اجرایی مرتبط با مدیریت شهری و روستایی به مسائل ،تنگناها و نیازهای مدیریت شهری و روستایی از اهداف نکوداشت این روز است.

🔸امروز شهرداری ها و دهیاری ها با ارائه خدمات مطلوب هم پای شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها گام های بزرگی برداشته اند که رفاه و آسایش و ارتقای سطح زندگی مردم، محصول تلاش های بی وقفه آنها در عرصه های مختلف عمرانی،خدماتی،اجتماعی و فرهنگی است.

🔸ضمن تبریک ۱۴ تیر روز ملی شهرداری و دهیاری این مناسبت را به همه شهرداران ، بخشداران ودهیاران شهرستان وکارکنان خدوم شهرداری ها و دهیاری ها تبریک می گویم.

🔸امید است باهم افزایی و افزایش همدلی و همزبانی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی در عرصه خدمتگزاری در راستای رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی و خدمت عالمانه و صادقانه به مردم مومن و شریف شهرستان شاهین شهر و میمه پیروز و سربلند باشید.ارسال نظر


4 + = هشت


آخرین خبرها