کد خبر: 81923 | زمان مخابره: ۶:۳۳:۴۷ - یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 176 views | |

بازدید فرماندار از شهر لای بید

۴۴۶۹

اسفندیار تاجمیری در ادامه سفر به بخش میمه، وارد شهر لای بید شدو پس از ادای احترام به مقام شهدای این شهر با حضور در شهرداری لای بید با شهر دار و اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار کرد.

 فرماندار با ابراز خرسندی از توفیق حضور در شهر لای بید و تشکر ازفعالیتهای شهردار و اعضای شورای اسلامی به ظرفیتهای شهر لای بید اشاره کرد و افزود: یکی از نکات قابل توجه در این شهر حضورسرمایه گذاران در بخش های اقتصادی است. وی افزود : امروزه وظیفه تک تک مسوولین هموار کردن شرایط و تسهیل امور جهت حضور سرمایه گذاران در بخشهای مختلف است و این امر می تواند بخشی از مشکلات مربوط به اشتغال را برطرف نماید. اسفندیار تاجمیری توجه به صنعت گردشگری را قابل اهمیت دانست و افزود: با اجرای طرحهای گردشگری ضمن معرفی قابلیتهای شهرزمینه برای ایجاد درامدهای پایدار فراهم می گردد. وی در پایان از فعالیت خوب سرمایه گذاران در اجرای طرحهای اشتغال زا و توجه به رفاه شهروندان این شهر تقدیر و تشکر نمود و از اعلام آمادگی فرمانداری جهت حمایت از بخش خصوصی خبر دارد.

آقای مسعودی شهردار لای بید نیز در این دیدار ضمن تشکر از فرماندار جهت حضور در بخش میمه و پیگیری حل مشکلات گزارشی از اقدامات انجام شده و درحال انجام شهرداری و همچنین نیاز ها و مشکلات شهری ارائه نمود.

بازدید از استخر شهر لای بید و معادن سنگ لای بید پایان بخش سفر فرماندار به این شهر بود.ارسال نظر


2 + یک =


آخرین خبرها