کد خبر: 81807 | زمان مخابره: ۸:۳۴:۴۲ - شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 132 views | |

هفتم‌تیر ، شب قدر انقلاب بقلم امام جمعه ی سابق میمه

download

هفتم‌تیر ، شب قدر انقلاب بقلم امام جمعه ی سابق میمه

🔸بهشتی یک امت بود. بهشتی مظلوم زیست و مظلوم مرد و خار چشم دشمنان بود.
فرازهای فوق بیانات امام امت در مورد شخصیت والای شهید بهشتی می باشد که حکایت از جایگاه تاثیرگذار او در پیدایش انقلاب و معادلات سیاسی می نماید. بهشتی مانند خورشیدی بود که خفاشان شب پرست نتوانستند وجود او را تحمل کنند و ناجوانمردانه ایشان را به همراه ۷۲ تن از یاران امام و انقلاب به شهادت رساندند، تا به خیال خام خود انقلاب را آسیب‌پذیر کنند؛ غافل از این که خون شهدای هفتم تیر باعث بیداری بیشتر ملت و رسوایی لیبرال‌ها و منافقین و برچیده شدن طومار آنها شد. بنابراین هفتم تیر را می توان شب قدر انقلاب دانست که سرنوشت انقلاب را به سمت پایداری و استحکام تغییر داد تا همه باور کنند راه شهیدان زنده است و جبهه نفاق و تزویر محکوم به فنا می باشد. البته نباید فراموش نماییم که خط نفاق و تزویر هر زمان به شیوه ای خاص بروز و ظهور می کند و ناجوانمردانه از پشت خنجر می زند. بنابراین باید هوشیار باشیم ونگذاریم فتنه ها تکرار شود.

زمانی گندمانی امام جمعه شلمزار
۳ ديدگاه مطلب براي " هفتم‌تیر ، شب قدر انقلاب بقلم امام جمعه ی سابق میمه " ارسال شده است.

 1. یک دوست می‌گه:

  وقتی خورشید های انقلاب مانند مطهری و بهشتی و هاشمی نباشند امثال مصباح برای مردم کورسو میکنند و آنها را میبرند به ترکستان.

  (0)
 2. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  درود بر امام جمعه اسبق و قلم ایشان
  اگر میشه مردم بخش میمه یک قلم برای امام جدید میمه تهیه کنند شاید گه گداری در کتار قلم امام اسبق شاهد قلم نگاری امام حاضر هم باشیم.

  هرگز وجود حاضر غایب شنیده ای.
  من در میان جمع و دلم جای دیگرست

  (0)
 3. آشنا می‌گه:

  دوست عزیز آیت الله مصباح وبسیاری از علمای دلسوز ودانشگاهیان متعهد شاگرد بهشتی ومطهری بوده وتداوم مسولیت آنها را برعهد وانجام وظیفه می کنند

  (0)
ارسال نظر


6 + = نُه


آخرین خبرها