کد خبر: 81287 | زمان مخابره: ۸:۳۲:۵۲ - چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 347 views | |

تاجمیری از رسیدن به صندلی فرمانداری شاهین شهر و میمه باز ماند!؟

photo_2019-05-08_08-31-49

تاجمیری از رسیدن به صندلی فرمانداری شاهین شهر و میمه  بازخواهد ماند؟!

🔺خبرها حکایت از آن دارد در حالیکه قرار بود تاجمیری جانشین بصیری فرماندار شاهین شهر و ( میمه ) شود و زمان مراسم تودیع و معارفه وی نیز مشخص شده بود ولی به دلیل مخالفتهای صورت گرفته که علت آن وجود سوابق و مواضع سیاسی تند در کارنامه وی و همچنین شرایط حساس انتخابات قلمداد شده است فعلا به تعویق و احتمالا منتفی خواهد شد .
📣 عدالتخواهی
۲ ديدگاه مطلب براي " تاجمیری از رسیدن به صندلی فرمانداری شاهین شهر و میمه باز ماند!؟ " ارسال شده است.

 1. Foroud.Arbabian می‌گه:

  زمان انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ – ۹:۰۴ کد مطلب : ۲۲۰۹۲دسته : آخرین مطالب, اخبار حوزه انتخابیه, اخبار ویژه اسلایدر, حوزه انتخابیه, در دیگر رسانه ها, همه عناوین, کاشان, گزارش عملکرد

  نماینده مردم در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
  طرح استان اصفهان شمالی در رفاه اجتماعی و توسعه‌ای اثرگذار است/ در تلاشیم از بروکراسی گذشته در اصفهان جلوگیری کنیم

  دکتر ساداتی نژاد گفت: در طرح استان اصفهان شمالی این گونه نخواهد بود که مسئولیت ها صرفا به یک بخش و شهرستان داده شود بلکه با تفویض اختیارات به تمامی شهرستان های استان، عدالت در مدیریت را در تمامی مناطق مشاهده خواهیم کرد.
  دکتر سیدجواد ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اشاره به طرح استان اصفهان شمالی اظهار داشت: این طرح هفته جاری برای بررسی به کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور می رود.

  وی وجود بروکراسی زیاد در استان اصفهان را دلیل اصلی پیشرفت کم کارهای اداری در این استان برشمرد و افزود: اگر این بروکراسی در استان نبود شاهد گسترش خدمات از جمله افزایش اشتغال و بهره وری، تولید ثروت، روند شتابان توسعه، کاهش هزینه های امور اداری و مجوزها و … بودیم.

  ساداتی نژاد با بیان اینکه طرح استان اصفهان شمالی شرایط ویژه ای را در رسیدگی به امورات مربوط به استان ایجاد می کند، تصریح کرد: چرا که دو استان در کنار یکدیگر کوچکتر می شوند و این موضوع افزایش فرآیند رسیدگی را به دنبال خواهد داشت.

  نماینده مردم کاشان با تاکید بر اینکه طرح استان اصفهان شمالی در حوزه رفاه اجتماعی و توسعه ای نیز اثرگذار خواهد بود، یادآور شد: منافع مردم در هر دو بخش استان اصفهان و استان اصفهان شمالی در این طرح به طور کامل دیده شده است.

  وی با بیان اینکه در طرح استان اصفهان شمالی از به وجود آمدن شرایطی که تا پیش از این در استان اصفهان حاکم بود، جلوگیری خواهیم کرد، ادامه داد:  در تلاشیم از روند بروکراسی که تا پیش از این در استان اصفهان شاهد بودیم جلوگیری شود. در این طرح گلپایگان و نائین به عنوان فرمانداری ویژه دیده شده اند، این گونه نخواهد بود که مسئولیت ها صرفا به یک بخش و شهرستان داده شود بلکه با تفویض اختیارات به تمامی شهرستان های استان، عدالت در مدیریت را در تمامی مناطق مشاهده خواهیم کرد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: با واگذاری اختیارات به خصوص در کمیته امور زیربنایی به شهرستان ها در تلاش خواهیم بود تا این مناطق نیز بتوانند خود و استعداد خود را قوی تر و فعال تر شکوفا کنند.

  انتهای پیام/ خبرگزاری دانشجو

  (0)
 2. هشهری می‌گه:

  ما میمه ای ها وخصوصا بخش میمه به هیچ عنوان از استان اصفهان و شاهین شهر جدا نخواهیم شد – بگرذید و از هر عاقلی که بپرسید جواب شما کاشانیها را خواهد داد میمه برای کاشان چپ راست بوذه به چه طریق را مستقیم میمه به اصفهان را رها کرده و به کاشان پر از پیچ و خم ورود پیدا کنبم -ای خدا –

  (-1)
ارسال نظر


+ 7 = ده


آخرین خبرها