کد خبر: 81228 | زمان مخابره: ۱۵:۵۴:۲۹ - شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۱ نظر | دفعات مشاهده : 448 views | |

حوزه ی انتخابیه ی شاهین شهر ، میمه و … بهتر از حاجی هم دارد

 

۵۷۶۲۴۸۲_۶۲۳

حوزه ی انتخابیه ی شاهین شهر ، میمه و … بهتر از حاجی هم دارد

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، «نورالله جویا» خبرنگار و فعال سیاسی و اجتماعی طی یادداشتی با عنوان «حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار بهتر از حاجی دلیگانی هم برای مجلس دارد» آورده است؛ همان‌طور که در یادداشت مورخه ۸ اسفندماه ۹۷ با عنوان «صاحب کرسی حوزه انتخابیه برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس یازدهم چه کسی می‌شود» قول داده بودیم تا با همراهی شما فضای این حوزه انتخابیه را برای انتخاب بهتر مردم، شفاف‌سازی کنیم، حال در تلاشیم این مأموریت را به منزل مقصود برسانیم

اما در ادامه همان‌طور که گفتیم از حوزه انتخابیه شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در استان اصفهان بر حسب جمعیت دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است که نزدیک دو دوره هست (نهم و دهم) که حسینعلی حاجی دلیگانی بر آن تکیه زده است و بعید می‌دانم به این راحتی نیز از آن پیاده شود، مگر اینکه اسفندماه امسال مهره قدرتمند جلوی او بی ایستد و یا اینکه خود او بخواهد فرصت تجربه را در اختیار جوانان بگذارد که این راه هم با توجه به دل‌چسب بودن این صندلی سبز مجلس بعید می‌دانم.

 • حسینعلی حاجی دلیگانی با ۵۸ ساله به‌خوبی توانسته از فضای رسانه‌ای (خبرنگاران، تلویزیون، خبرگزاری‌ها، کانال‌های اجتماعی و…) به نفع منافع خویش و گاهی اوقات مردم استفاده کند و بازیگر نسبتاً خوبی در عرصه سیاست باشد. در واقع آقای حاجی دلیگانی به‌عنوان یک نماینده اصولگرا به‌خوبی کارش را یاد گرفته و می‌داند کجا لبخند بزند یا گریه کند، ملاقات مردمی را چگونه برگزار کند، در مسائل روز سیاسی کشور کجا مصاحبه کند یا نکند، از حوزه انتخابیه‌اش کدام مسئول را پیش وزیر ببرد یا او را در برنامه مناظره تلویزیونی شرکت دهد و هزاران، هزار حرف‌وحدیث دیگر!
 • مردم حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار همان‌طور که در یادداشت قبلی عرضه داشتم فراموش نکنند گل بی‌عیب خداست و قطعاً این مهره قدرتمند ضعف‌های هم دارد که می‌توان به یکی از آن‌ها ازجمله؛ نزدیکان درجه اول و یا حلقه اصلی او که حصارهای امنیتی برای او کشیده‌اند اشاره کرد که هزاران مطلب و حرف و حدیث، پشت سر آن‌ها است و این خبرنگار نیز تجربه آن را داشته‌ام.
 • اما در ادامه باید گفت؛ «حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار بهتر از حاجی دلیگانی هم برای مجلس دارد» و در واقع گزینه حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تنها در حسینعلی حاجی دلیگانی خلاصه یا تعریف نمی‌شود، گزینه‌هایی هستند که اگر از آن‌ها حمایت لازم شود و به وسط میدان رقابت بی آیند، شکی ندارم بهتر از آقای حاجی دلیگانی عمل خواهند کرد، چراکه تا حدود بسیار زیادی این گزینه‌ها همه ویژگی‌هایی که یک نماینده قانون‌گذار ازجمله باتقوا بودن، دارای روحیه مردمی، ساده زیستی، دارای تخصص و سواد کافی، جرات انتقاد و اظهارنظر کردن، اشرافیت کامل بر مباحث قانونی، ولایت‌پذیر بودن و دارای قدرت کلام بالا و همه مهم‌تر پیگیر بودن را دارند که می‌توان ازجمله به؛
 • thumbnailx

دکتر حمیدرضا مقدسی اشاره کرد؛ دکتر حمیدرضا مقدسی متولد سال ۱۳۵۴ در تهران هست و اصالتاً اراکی است او سالیان متوالی است که از ساکنان قدیمی شاهین‌شهر می‌باشد و در حوزه مدیریتی از رئیس سازمان نظام‌مهندسی گرفته تا عضویت و ریاست در شورای دوره چهارم شاهین‌شهر و… کارنامه موفقی از خود دارد، این نخبه شاهین‌شهری هم در علوم مهندسی عمران و سازه از دانشگاه صنعتی اصفهان و هم در علوم حوزوی به‌خوبی توانسته است با کسب بهترین نمرات، درجات علمی را طی کند. اشرافیت دکتر مقدسی به مباحث قانونی و اجرایی بر هیچ‌کسی پوشیده نیست. چنانچه اگر از دکتر حمیدرضا مقدسی حمایت شود تا به‌عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار شرکت کند، بدون شک گزینه‌ شایسته‌ای برای نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خواهد بود. چراکه هم دارای مراتب بالا علمی است، هم به‌واسطه پارلمان شهری که در گذشته بوده است به قانون و قانون‌گذاری اشرافیت کامل دارد و هم شخصیتی شجاع و تاکنون در حوزه مدیریت سالم بوده است.

 

 • IMG_3544
 • دکتر محسن بوسعیدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین‌شهر و میمه شخصیت دیگری است که می‌توان به او اعتماد کرد و بار امانت وکالت مردم حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس یازدهم را به او سپرد. دکتر بوسعیدی بزرگ شده شاهین‌شهر هست و به‌عنوان یکی از نخبگان و حقوقدان شاهین‌شهری طی چند سال اخیر در کسوت دادستان شهرستان شاهین‌شهر و میمه به‌خوبی نشان داده است که با هیچ‌کسی عقد اخوت نبسته است و با قانون‌گریزان هیچ‌گونه تعارفی نداشته است، یکی از ویژگی‌ها و نکات مثبت این شخصیت این بوده است که همواره در طول دوران مسئولیت خود در شهرستان شاهین‌شهر و میمه در جمع مردم حضور یافته و به حل‌وفصل مسائل و مشکلات آن‌ها پرداخت است و در هر جایی که تخلفی دیده است سریعاً ورود پیدا کرده و سد راه آن شده است، چنانچه اگر از دکتر محسن بوسعیدی حمایت شود تا به‌عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه‌ی شاهین‌شهر، میمه و برخوار شرکت کند، بدون شک گزینه‌ای شایسته‌ای برای نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خواهد بود.
 • photo_۲۰۱۷-۰۶-۰۸_۱۸-۲۲-۴۱
 • دکتر علی بابایی خورزوقی رئیس سابق آموزش‌وپرورش شهرستان برخوار و از فرهنگیان بازنشسته است، او مؤلف بیش از ۱۰ جلد کتاب تأثیر گذار در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است و هم‌اکنون از استادید دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان است، دکتر بابایی خورزوقی با مدیریت خوبی در حوزه‌های مختلف آموزش‌وپرورش استان اصفهان از خود بر جای گذاشته به‌نوعی شهره عام و خاص هست و خیلی فرهنگیان او را به صداقت در عمل، گفتار و رفتار می‌شناسد و در توانمندی مدیریتی او هیچ شک و شبه ای ندارند. ظاهراً این گزینه در گذشته قصد ورود به صحنه انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار را کرده بود که به علت صورت نگرفتن حمایت‌های لازم نتوانسته بود به مجلس راه پیدا کنند. چنانچه اگر از دکتر علی بابایی خورزوقی در این دوره حمایت شود تا به‌عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم شرکت کند، بدون شک گزینه‌ای شایسته‌ای برای نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خواهد بود.
 • Untidvdtled-2
 • علیرضا بصیری جزی فرماندار سابق شهرستان شاهین‌شهر و میمه و جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس می‌باشد که اهل شهر گز برخوار است، ابتدای اردیبهشت‌ماه امسال استعفای خود را تقدیم استاندار اصفهان، آقای بصیری جزی چهره‌ای نزدیک به جریان اصلاحات دارد و در استان اصفهان و شهرستان شاهین‌شهر و میمه توانسته مناسب مدیریتی مختلفی را با موفقیت پشت سر بگذارد، بصیری جزی شخصیت توانمند و پرتلاشی در حوزه پیگیری مسائل و رفع مشکلات مردمی است هر چند عملکرد ضعیف دولت حجت‌الاسلام حسن روحانی بسیاری از فعالیت‌های این فرماندار پر تلاش را با خود به سایه برد اما می‌شود به‌عنوان نماینده از حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار به او اعتماد کرد.

 

  • PicsArt_03_16_10_22_02
  • دکتر حسین ابراهیمی ناغانی اصالتا بختیاری است و استادیار دانشگاه شهرکرد در حوزه هنر و ساکنان قدیمی شهر شاهین‌شهر هست و نزدیک دو دوره هست که عضو شورای شهر شاهین‌شهر و هم‌اکنون ریاست این شورا را بر عهده دارد، دکتر ابراهیمی ناغانی حامی جریان سیاسی اصلاحات است و تاکنون به‌خوبی توانمندی خود را در حوزه پیگیری مسائل و رفع مشکلات مردمی نشان داده است، چنانچه اگر از دکتر ابراهیمی ناغانی به علت سابقه خوبی که دارد، حمایت شود تا به‌عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه‌ی شاهین‌شهر، میمه و برخوار شرکت کند، بدون شک گزینه‌ای شایسته‌ای برای نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خواهد بود.
 • thumbnail.aspx_

 

 • دکتر محمدرضا عرب یارمحمدی رئیس سابق مجتمع دریایی دانشگاه صنعتی مالک اشتر و استاد این دانشگاه، عضو هیات مدیر سازمان فرهنگی، رفاهی، تفریحی و ورزشی شهرداری شاهین‌شهر و همسر نرگس السادت موسوی عضو کنونی شورای شهر شاهین‌شهر می باشد. دکتر عرب یارمحمدی چهره نزدیک به جریان سیاسی اصولگرا دارد و شخصیتی کاملاً باهوش، علمی و توانمند در حوزه‌های مدیریتی و علمی است، دکتر عرب یارمحمدی در محیط دانشگاه بزرگ‌شده و دارای چندین ثبت اختراع در حوزه وزارت دفاع است، وی از ساکنان قدیمی شهر شاهین‌شهر است، چنانچه اگر از دکتر عرب یارمحمدی به علت سابقه خوبی که دارد، حمایت شود تا به عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه ی شاهین‌شهر، میمه و برخوار شرکت کند، بدون شک گزینه‌ای شایسته‌ای برای نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خواهد بود.
 • ۷۵۴۶۵
 • دکتر حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل کنونی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و از اهالی شهر گز برخوار از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه است و به عنوان همشهری علیرضا بصیری جزی فرماندار سابق شهرستان شاهین‌شهر و میمه است، دکتر عظیمیان تاکنون مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، عضو هیئت‌مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان و عضویت در هیئت‌مدیره مجتمع پرشیا فلز را در کارنامه خود دارد. وی هم‌چنین در از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۶ به عنوان شهردار اصفهان مشغول به فعالیت بوده است و پس از آن، عضو هیئت‌مدیره سیمان اصفهان، عضو هیئت‌مدیره سیمان نایین، عضو هیئت مدیره فولاد تکنیک و عضو هیئت مدیره مجتمع صنایع قائم رضا بوده است. چنانچه اگر از دکتر عظیمیان به علت سابقه خوبی که دارد، حمایت شود تا به عنوان نامزد در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه ی شاهین‌شهر، میمه و برخوار شرکت کند، بدون شک گزینه‌ای شایسته‌ای برای نمایندگی مجلس از این حوزه انتخابیه خواهد بود.
  • اما در پایان باید گفت؛ کاندیداهای انتخاباتی چه اصولگرا و چه اصلاح‌طلب در این حوزه کار بسیار سختی را در پیش دارند، ما نیز به عنوان یک خبرنگار مأمور به انجام‌وظیفه‌ایم و حاضریم با اعلام بی‌طرفی در زمان تبلیغات انتخاباتی کاندیداها همه برنامه‌ها و سخنرانی‌هایی که در حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار برای مردم دارند به‌طور کامل پوشش دهیم تا دست مردم برای انتخاب بهتر باز باشد و تنها به یک گزینه فکر نکنند.
۱۱ ديدگاه مطلب براي " حوزه ی انتخابیه ی شاهین شهر ، میمه و … بهتر از حاجی هم دارد " ارسال شده است.

 1. شهروند وزوانی می‌گه:

  افراد معرفی شده اصلاً قابل قیاس با آقای جاجی نماینده توانا ، هوشمند ،کاردان ،مدیر ،مدبر، مردمی ، استراتژیست و دلسوز ،عدالتخواه، با جدیت و پشتکار در مبارزه با مفاصد اینجانب ضمن احترام به افراد معرفی شده فاصله و تفاضل این عزیزان با حاجی زمین است تا آسمان . بعد از انقلاب حداقل در حوزه شهرستان همچنین نماینده ای نداشته اییم هرچند گاهاً فریب خوردیم ولی اصلاً در شهرستان ما امکان ندارد فردی در تراز آقای حاجی باشد اصلاً بیان این موضوع هم فکر میکنم موضوعیت نداشته باشد. ایشان یک شخصیت ملی و از سرمایه های استان و حتی کشور است.

  (4)
 2. همشهری می‌گه:

  دریغ از یک میمه ای….
  یه پیشنهاد دارم،امیدوارم به همشهریان عزیز برنخوره
  یه کم بهتر نیست به جای اینکه در فضای مجازی باشید و فعال در گروه دوستان،یه مقدار در فضای واقعی هم فعال باشید؟
  به جای کوه رفتن و عکس گرفتن و به طبیعت میمه نازیدن،یه مقدار فعالیت اجتماعیتونو ببرید بالا
  به جای عرض تسلیت در فضای مجازی و گهگاهی نوک هم را چیدن در گروههای مجازی،به فکر حداقل نسل آینده این شهر باشید؟
  با این فضایی که میمه پیدا کرده،انگار کل شهر بازنشسته هست یا منتظر آخر هفته برای مراسم ختم و ترحیم…
  هیچ کدام از این افراد مطرح شده در این مقاله،دردی از دردهای میمه دوا نمیکند
  خدا رحمت کنه عزیزان فعال گذشتگان میمه رو
  حاج ناصر خان و ….

  (0)
 3. مردم می‌گه:

  بله قطعا بهتر هم دارد اما برای چه کسی ییا چه کسانی، تجربه گذشته نشان می دهد که تنها نمایندگان قبلی برای یک عده خاص بهتر بودند

  (0)
 4. محمد می‌گه:

  مثل اینکه بخش میمه جزو فرمانداری نیست نه مسولین ونه خبر نگاران برای این بخش که نصف مساحت فرمانداری را دارد تره هم خورد نمی کنند .واین بخش در نظر آنها عددی نیست که دیده شود

  (0)
 5. محمد1 می‌گه:

  پیشنهاد می شود.دکتر محمدرضا زمانی .دکتر حمید شیبانی .دکتر محمدحسین ایراندوست ودکتر اسد الله گرانمایه هم از بخش میمه کاندید شوند من چند نفر ازاین کاندیدها را می شناسم عددی نیستند حتی انگشت کوچیک این بزرگواران هم نمی شوند

  (0)
  • همشهری می‌گه:

   دکتر متقی را فراموش کردید.سخنرانی وزین ایشون که اخیرا در کانال میمه دیدم، مایه مباهات بود.
   ————–
   با سلام ، مطلب اختصاصی سایت و دیدگاه صبح میمه نبوده است .

   (0)
 6. او می‌گه:

  قطع و یقین علی رغم ادعای مضحک و سراسر کذب این خبرنگار اصلاحاتچی مبنی بر بی طرفی!!! همچون اقارب سیاسی و هم طیف هایش به جز فحش به نماینده دوست داشتنی و خادم مردم در این آشفته نامه اش، از چیزی فروگذار نکرده و نتوانسته حقد و کینه برآمده از خوی سیاسی اش را حتی در این متن پنهان کند.(شاید بد نباشد در پنهان کاری کینه سیاسی، از برخی آقایان در صبح میمه بیاموزد)
  اما این که یک خبرنگار خود را در جایگاه یک تحلیلگر مسائل سیاسی جا میزند و به خود اجازه میدهد تا سرحد تهمت و توهین پیچیده در لباس کنایه به نماینده برآمده از رای ملت اینچنین تاخت و تاز کند و برخی آقایان در صبح میمه آن را باز نشر دهند، خود کمدی تلخ تر از مرثیه ای است که تشریح آن ظرفی مبسوط می خواهد.
  اما سبب این عقده گشایی ها چیست؟ خلاصه آن که باید آن را در تسلیم نشدن آقای حاجی در برابر باندها و مافیای قدرت و کوتاه کردن دستانشان از شهرستان و در برخی مسایل از کشور، جستجو کرد.
  در پایان خطاب به برخی بوقچی های اصلاحات: مردم خود بهتر به صلاح خویش آگاهند و “گل با عیب” را به “زالوهای سراپا عیب” ترجیح خواهند داد.

  (4)
 7. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  باسلام باتوجه به اینکه حاجی یک نمایینده بامدیریت جهادی دارد وبایک پتو در مجلس زندگی میکند وتمام هم وغم اش برای مشکلات مردم بکار بسته بعید میدانم دیگر کسانیکه معرفی شده کاری بالاتر انجام دهند حاجی نه تنها نماینده مردم این منطقه است بلکه در کل نماینده مردم ایران است نماینده دل سوز وازخودگذشته است وسواستفاده از مقام خود نکرده وحتی کار پسرش را هم ادارت دولتی درست نکرده که مورد هجمه قرار گیرد پس باچشمان باز تصمیم بگیرم واز هم اکنون بهوش باشیم چه کسی را به مجلس بفرستیم که فردا پشیمان نشویم

  (22)
 8. مردم می‌گه:

  یک کلام
  به خدا قسم بهتر از حاجی نداریم این را قبول کنید گول این باند و مافیای قدرت و ثروت رانخورید( مردم دیگر نه به اصول گریان آنچنان که باید اعتماد دارند و نه به اصلاح طلبان )

  (27)
 9. همشهری می‌گه:

  اقای حاجی فردی .زحمت کش جامعه ضعیف بوده و نامبرده کمترین هزینه شخصی از جناح تدبیر و امید نخواسته بنده خداشاهد است تا بحال چنین مرد سخت و کارکشته و بی ادعایی ندیدم- اجرش با صاحب الزمان عجل ا…

  (26)
 10. عدالت خواهی می‌گه:

  ‍‍ ‍‍ 📌پس از انتشار اسناد دریافتیهای نامشروع در سازمانهای اتوبوسرانی ، تاکسیرانی و فرهنگی ورزشی شهرداری شاهین شهر که در چندین نوبت توسط پایگاه عدالتخواهی منتشر شد بارها بر غیر قانونی و دور از انصاف بودن این پاداشها تاکید کردیم ولی متاسفانه برخی مسئولین مانند امام جمعه شاهین شهر و آقای ابراهیمی رئیس شورای شهر در مقام دفاع از دریافت کنندگان این پاداشها بر آمدند و با توجیه تراشی ، آنها را موجه جلوه دادند! البته بعدها مشخص شد که چون خود این افراد نمک گیر شده بودند و مبالغی نیز به آنها پرداخت شده بود اینطور سینه چاک دریافت کنندگان پاداشهای نامشروع هستند!

  ⬅️ حتی کار به جائی کشید که امام جمعه طی مراسمی که در طبقه بالای مصلی نمازجمعه برگزار نمود و از اصحاب رسانه و نمازگزاران نیز دعوت به عمل آورده بود به دفاع از دریافت کنندگان پاداشهای نامشروع پرداخت و بعنوان مثال پاداشهای آقای بصیری فرماندار را قانونی جلوه داد که از شنیدن این سخنان عرق شرم بر جبین انسان می نشیند.
  یا حتی آقای ابراهیمی رئیس شورای شهر در بیانیه ای این دریافتیها را موجه و اظهارات پایگاه عدالتخواهی را بی اساس دانست!

  📌این در حالی است که طبق اساسنامه سازمانهای شهرداری به صراحت پرداخت این مبالغ خلاف قانون اعلام شده است .

  🚩 در اساسنامه سازمانهای وابسته به شهرداری در ماده پنج تبصره ۳ در مورد شورای سازمان می گوید : حضور تمامی اعضاء در جلسات شورای سازمان ، حضور موظف می باشد و پرداخت هرگونه وجه نقد یا غیر نقد تحت عناوین مختلف به آنان به استثناء اعضای صاحبنظر غیر شاغل در دستگاههای اجرائی موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ و اصلاحیه های بعدی آن ممنوع می باشد ، اعضای صاحبنظر نمی توانند مسئولیت اجرائی در سازمان یا شهرداری ذیربط برعهده گیرند ، حق الجلسه اینگونه افراد برای هر ساعت یک شصتم حقوق و مزایای مستمر مدیرعامل سازمان و حداکثر هر جلسه سه ساعت است (در مورد هیئت مدیره سازمان نیز همینگونه ذکر شده است)

  🔴 یعنی چه در سازمان اتوبوسرانی و چه تاکسیرانی و چه فرهنگی ورزشی و چه آتش نشانی حضور اعضای شورای سازمان مانند شهردار ، فرماندار ، و معاونان شهردار و رئیس سازمان و تمام شاغلین باید حضور موظف باشد و این افراد تحت هیچ عنوانی حق دریافت ریالی پول نداشتند و فقط اعضای صاحبنظر می توانستند حق الجلسه دریافت کنند . اعضای شورای شهر نیز حتی اگر تحت عنوان غیر موظف در نظر گرفته شوند بازهم امکان دریافت پاداش نداشته اند ، لذا تمامی پولهائی که توسط مسئولین دریافت شده غیرقانونی است و باید توسط این افراد بازگردانده شود.

  ◀️ تأسف برانگیز این که شخصی مانند امام جمعه که باید حافظ بیت المال باشد و از آن دفاع نماید در مقام دفاع از دست اندازان به بیت المال بر می آید!

  یا آقای ابراهیمی رئیس شورای شاهین شهر که گویا از اساسنامه سازماهای شهرداری بی خبر است! یا با علم به موضوع هم خود از پاداشهای نامشروع دریافت می کند و هم به جای دفاع از اموال مردم از دست اندازان به بیت المال حمایت می کند! (فأین تذهبون)

  📌از آقای بصیری فرماندار شاهین شهر تا امیری شهردار اسبق تا معاونان تا روسای سازمانها تا اعضای شورای شهر مانند آقای ابراهیمی و خانم موسوی که مدعی بودند خیلی جلسه رفته اند و توجیه تراشی می کردند که حق شان را دریافت نموده اند! تا امام جمعه که به عنوان عضو موثر در تاکسیرانی مبالغی دریافت کرد(بدون اینکه مسئولیتی داشته باشد) و اتفاقا تمام سعی خود را می کند تا این مبالغ نامشروع را قانونی جلوه دهد! تا آقای عرب یارمحمدی که شاغل بودند تا حجت الاسلام ربیعی که فرد صاحبنظر بودند و باید حق الجلسه دریافت می کردند اما حق دریافت پاداش را نداشته اند و آقای شاهرجبیان که روی همه را سفید کرده! باید این پولها را به بیت المال بازگردانند .

  ◀️ البته این احتمال وجود دارد که برخی افراد از این قوانین بی اطلاع بوده اند ولی در هر حال نکته حائز اهمیت نشان دادن حسن نیت این افراد در بازگرداندن این مبالغ پس از اطلاع است .

  ضمن اینکه هیچ یک از این پاداشها مصوبه صحن شورای شهر را نداشته و از این جهت موکدا غیرقانونی محسوب می شوند .

  از آنجا که بدون شک دریافت این مبالغ غیر قانونی و حرام محسوب می شود تمام مسئولین باید به سرعت آنرا به بیت المال بازگردانند .

  📌 لذا از امروز پایگاه عدالتخواهی چالشی برای مسئولین ایجاد می کند که برای احترام به مردم و خارج کردن مال حرام از زندگی شخصی خود به صورت داوطلبانه این مبالغ را به بیت المال برگردانند که مطمئنا بازگرداندن اختیاری این مبالغ در کاهش مجازات آنها توسط دستگاههای نظارتی نیز موثر است .

  ان شاء الله به سراغ تمام مسئولین دریافت کننده پاداشهای نامشروع خواهیم رفت و از آنها خواهیم پرسید که آیا دواطلبانه حاضر به برگرداندن اموال بیت المال خواهند بود؟!

  📣 عدالتخواهی

  (54)
ارسال نظر


− 1 = یک


آخرین خبرها