کد خبر: 80804 | زمان مخابره: ۱۴:۲۳:۴۸ - چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 208 views | |

میمه ، سردترین نقطه ی استان اصفهان

images

ابراهیم هنرمند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم دراصفهان، با اشاره به وضعیت هوا، اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتا پایدار برای امروز است.

وی افزود: گذر امواج ناپایدار ضعیف از فردا بر روی استان وجود دارد و بر این اساس امروز وضعیت جوی در بیشتر مناطق استان به صورت آسمانی صاف تا کمی قسمتی ابری و وزش باد و در نیمه جنوبی وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه امواج ناپایدار از روز پنج‌شنبه به استان وارد می‌شوند، گفت: شرایط افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید در بیشتر مناطق و بارش‌های خفیف و پراکنده در غرب، شرق و جنوب استان انتظار می‌رود.

وی تصریح کرد: کمینه دما در اکثر نقاط استان بین ۲ تا ۳ درجه افزایش خواهد داشت و بیشینه دمای اصفهان ۱۸ و کمینه آن ۷ درجه سانتیگراد است.

هنرمند ادامه داد: گرم‌ترین نقطه استان خور و بیابانک با ۲۷ درجه و سردترین نقطه میمه با صفر درجه سانتیگراد گزارش شده است.

وی با اشاره به میزان بارندگی آخرین سامانه ناپایدار استان اصفهان، اظهار داشت: بیشترین مجموع بارش در روزهای یازدهم و دوازدهم فروردین متعلق به فریدون‌شهر با ۵۴ میلیمتر و خوانسار ۵۳٫۸ میلیمتر است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان افزود: بعد از آن به ترتیب بیشترین بارش برای بویین میاندشت با ۴۱ میلیمتر، گلپایگان ۳۵٫۹ میلیمتر، سمیرم ۳۳٫۲ میلیمتر، داران ۳۱٫۴ میلیمتر، میمه ۱۶٫۸ میلیمتر، چادگان ۱۴٫۹ و دهق ۱۴٫۵ میلیمتر بوده است.ارسال نظر


− یک = 4


آخرین خبرها