کد خبر: 80764 | زمان مخابره: ۸:۵۴:۱۲ - جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 274 views | |

حاجی در شورای اداری شهرستان : بودجه برای فاضلاب بخش میمه

image_2019_3_28-7_32_27_919_h5L

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهین‌شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی پیش از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه اظهار کرد: جهت‌دهی نقدینگی مردم به سمت تولید که در سال‌های اخیر۳٫۵ برابر شده، از عوامل تحقق شعار سال «رونق تولید» است.

وی افزود: دولت با اتخاذ تصمیمات و نظارت‌های بیشتر نقش واسطه گران و دلالان را در واردات بی‌رویه و قاچاق کوتاه کند تا یکی دیگر از موانع تولید داخلی برطرف شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: توانمندی موسسه‌های دانش‌بنیان به‌گونه‌ای است که می‌توانند که صنعت خودرو را از واردات قطعات خارجی خودرو بی‌نیاز کنند، به‌ تازگی گروهی از مهندسان این مؤسسات در نمایشگاهی در اصفهان نشان دادند که می‌توانند خیلی زود کشور را از وابستگی صنعت خودرو به کشورهای خارجی نجات دهند.

حاجی دلیگانی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست در راستای اجرای کامل قوانین کشور با جسارت، شجاعت و ریسک‌پذیری به حل مشکلات حوزه‌های زیرمجموعه خود و خدمت‌رسانی بهتر به سرمایه‌گذاران و اقشارمردم عمل کنند.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی قاچاق روزانه میلیون‌ها لیتر سوخت به خارج از کشور را ضربه به اقتصاد کشور دانست که از این معضل با راهکارهای کنترل الکترونیکی می‌توانیم جلوگیری کنیم.

وی از مسؤولان شهرستانی خواست به ایجاد مشاغل خانگی توجه بیشتری کنند که این دسته از مشاغل با هزینه کم، اشتغال آفرینی بالایی برای شهرستان شاهین‌شهر و میمه دارد.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود خبر داد که بودجه‌های مناسبی برای شروع عملیات احداث شبکه‌های فاضلاب در شهرهای میمه، وزوان و حبیب‌آباد و تکمیل طرح انتقال آب آشامیدنی شاهین‌شهر به شهرک صنعتی و روستای مورچه‌خورت اختصاص‌یافته است.

حاجی دلیگانی ادامه داد: تقویت بودجه برخی از شهرداری‌های شهرهای کوچک، شروع طرح ایجاد مشاغل کوچک با مشارکت معاونت ورزش وزارت ورزش و جوانان با بانک قرض‌الحسنه رسالت، تخصیص اعتبار باهدف آغاز عملیات احداث راه‌آهن ۷۵ کیلومتری ایستگاه ورتون و اتصال شهرک‌های صنعتی و واحدهای بزرگ پالایشگاهی به شبکه خط آهن سراسری و همچنین اختصاص بودجه برای شروع عملیات احداث متروی شاهین‌شهر – اصفهان، امسال اجرایی خواهد شد.
۲ ديدگاه مطلب براي " حاجی در شورای اداری شهرستان : بودجه برای فاضلاب بخش میمه " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    گوشت چرا نمیدهند مردم تا کی باید چغندر وهویج وکلم وسیب زمینی ومنهای پیاز بخورند اقای نماینده

    (0)
ارسال نظر


یک + = 2


آخرین خبرها