کد خبر: 79712 | زمان مخابره: ۲۳:۱۶:۰۷ - پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 400 views | |

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بخش میمه

image_2019_1_17-18_6_24_128_EOd

وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بخش میمه

دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت که به دعوت حاجی نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی به بخش میمه سفر کرده بود در ابتدای سفر در جریان مشکلات کارخانه ی روغن گلبهار قرار گرفت . دکتر رحمانی طی تماس تلفنی با زمانیان مالک کارخانه ی روغن گلبهار با قول مساعد مبنی بر برطرف کردن مشکلات از وی خواست که ضمن حفظ اشتغال موجود در صدد ایجاد فرصتهای شغلی جدید برای داوطلبان واجد شرایط باشد .

وزیر صمت در ادامه ی سفر با توجه به تصویب ناحیه ی صنعتی گلستان بخش میمه با درخواست حاجی برای تخصیص سه میلیارد تومان برای تکمیل مراحل آماده سازی و تامین زیرساختهای این ناحیه موافقت کرد . وی همچنین بمنظور تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این ناحیه با درخواست تخفیف پنجاه درصدی نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی در بهای زمین برای سرمایه گذاران موافقت نمود .

photo_2019-01-17_22-26-02

 

دکتر رحمانی در ادامه ی سفر از روستای موته و مجتمع طلای این روستا بازدید کرد . وی در جمع مدیران مجتمع طلای موته ضمن تاکید بر رفتار مناسب با مردم و حفظ کرامت آنان و همکاری با شورا و دهیاری روستا در امور عام المنفعه از مدیران خواست که خدمات مورد نیاز مجتمع را در درجه ی اول از روستای موته تامین نمایند .

وی در ادامه ی این بازدید با پیشنهاد های حاجی نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی با اختصاص یک میلیارد تومان برای تکمیل سالن ورزشی ، مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان برای ادامه ی اصلاح شبکه ی آبرسانی روستای موته و اولویت بکارگیری نیرو توسط مدیران مجتمع و پیمانکاران با اولویت نیروهای روستای موته و منطقه ی میمه موافقت نمود .

image_2019_1_17-17_24_1_546_7Ci

 

لازم به توضیح است دکتر رحمانی در خصوص هریک از مطالبات مردم که توسط حاجی نماینده ی مجلس شورای اسلامی کتبا تقاضا شده بود دستورات لازم را به مبادی ذیربط صادر نمود .

این گزارش حاکی است وزیر صنعت ، معدن و تجارت و هیئت همراه پس از بازدید از مجتمع طلای موته بخش میمه را به مقصد شهرستان گلپایگان ترک کردند .
۲ ديدگاه مطلب براي " وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بخش میمه " ارسال شده است.

  1. جوان میمه ای می‌گه:

    خدا را شکر زمانی رسید تا یک وزیر دولت تدبیر و امبد به بخش میمه ی غیر برخوردار ورود کرد انهم بصورت غیر رسمی امیدوارم بحق حضرت فاطمه زهرا س- این شهر فقیر وبی کس هم نجات پیدا کنداز بیماری بزرگ مهاجرت به شهرهای همجوار– تشکر ویژه از اقای حاجی نماینده محبوب و مسلمان – اجرشان با خدای بزرگ- یا علی مدد.

    (0)
  2. ا....ر می‌گه:

    باسلام و تشکر از اقای حاجی نماینده محترم که از هیچ تلاش و کوشش در حوزه خود کوتاهی نمی نماید و این الگویی باشد برای سایر مسئولین

    (1)
ارسال نظر


7 + = دوازده


آخرین خبرها