کد خبر: 78768 | زمان مخابره: ۱۴:۱۴:۴۰ - یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 288 views | |

آیین بهره برداری از پروژه های روستاهای قاسم اباد و مراوند بخش میمه

photo_2018-11-18_14-13-14

آیین بهره برداری از پروژه های روستاهای قاسم اباد و مراوند بخش میمه با ۵۲۰ میلیون ریال اعتبار با حضور فرماندار شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش شاهین پرس؛ علیرضا بصیری، در آیین بهره برداری از پروژه های روستایی بخش میمه شهرستان، محرومیت زدایی را از جمله دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته اقدامات اساسی و مهمی در حوزه های مختلف از جمله محرومیت زدایی در نقاط مختلف کشور، انجام شده است.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، با اشاره به تاکیدات حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در خصوص خدمت به مردم و اقشار ضعیف جامعه، ضمن برشمردن خدمات دولت در زمینه رفع محرومیت از روستاها افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به توسعه روستاها و ایجاد اشتغال پایدار خصوصا در روستاهای فاقد دهیاری دارد.

وی احداث پروژه های زیربنایی و خدماتی در روستاها و برخورداری از همه امکانات را مطالبه روستائیان دانست و افزود: دولت تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات به مردم عزیز روستانشین بکار گرفته است.

آیین بهره برداری از پروژه های روستایی با حضور فرماندار شهرستان، بخشدار میمه، مدیر بنیاد مسکن شهرستان در روستاهای قاسم آباد و مراوند بخش میمه برگزار و در این مراسم پروژه های زیر سازی و آسفالت معابر روستای قاسم آباد جمعا به طول ۱۴ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیون تومان و پروژه های زیرسازی، آسفالت، جدول گذاری و اجرای سنگ فرش پیاده رو و معابر جمعا به طول ۱۰ هزار و ۷۹۱ متر مربع و همچنین ۷۸۰ متر تعویض شبکه آب و فاضلاب روستای مراوند با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
۱ ديدگاه مطلب براي " آیین بهره برداری از پروژه های روستاهای قاسم اباد و مراوند بخش میمه " ارسال شده است.

  1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

    سر روستای چغاده بی کلاه مانده اینجا که در اینده قطب صنعت فولاد کشور خواهد بود

    (0)
ارسال نظر


+ 6 = هشت


آخرین خبرها