کد خبر: 78489 | زمان مخابره: ۱۵:۵۸:۰۱ - شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 183 views | |

میمه سردترین / هوای استان بارانی می شود

IMG_6234

ساناز جعفری روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی با ورود سامانه بارشی، در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه در برخی از مناطق استان بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
وی گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جو به نسبت ناپایدار تا سه روز آینده بر روی استان است.
کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با بیان این که دمای هوای فعلی اصفهان ۱۳ درجه سانتیگراد است اظهار داشت: دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعات روز گذشته به ۱۵ درجه سانتیگراد و امروز صبح (شنبه) در خُنک ترین ساعات به چهار درجه سانتیگراد رسید.
وی با بیان اینکه دمای هوای اصفهان در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت گفت: دمای هوای امروز صبح اصفهان به چهار درجه سانتیگراد رسید که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.
جعفری گفت: کاشان با ۲۰ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و میمه با یک درجه سانتیگراد زیر صفر بعنوان سردترین نقطه استان اصفهان اندازه گیری شده است.
کارشناس ارشد پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان برای هوای این کلانشهر در روز یکشنبه، هوای قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد و احتمال بارش پراکنده و برای روز دوشنبه، قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی کرد.
۳ ديدگاه مطلب براي " میمه سردترین / هوای استان بارانی می شود " ارسال شده است.

 1. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  ظاهرا طبق رسم چند سال اخیر امسال هم هیئات مذهبی منطقه در روز ۲۸ صفر در سید صالحه خاتون حضور خواهند یافت، و در جلسه ی هماهنگی عنوان شده علاوه بر این مراسم چهلمین روز شهادت طاها اقدامی نیز برگزار خواهد شد.
  اگه میشه لطفا اطلاع رسانی نمایید.
  ضمنا در جلسه یکی از حاضرین در مورد طرح توسعه صحن آستان سید صالحه خاتون س صحبت کرده و گفته قرار است درخت های محوطه قطع شوند، لطفا صحت موضوع را پیگیری نمایید.
  بدیهی است در صورت صحت این موضوع(قطع درختان)، مسئولین باید پاسخگو باشند، و باید حتما از طرف اوقاف پیگیر و مانع این کار شد،

  (1)
  • نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

   شما چرا عادت دارید بر اساس علایق و منافع خودتون مردم رو دسته بندی کنید؟ خسته نمیشید؟
   وقتی یه جوان بدون پشتوانه ی هم محلی هاش، رو پای خودش ایستاده و حالا خیلی جاها میمه رو با اسم ایشون میشناسند، چرا بی انصافی میکنید؟
   تا کی رسم نخبه کشی تو این منطقه باید ادامه داشته باشه، ما که چهره هایی مثل شهیدی، احمدجو و… رو داشتیم که میتونستند معرف رسانه ای منطقه باشند، ولی هیچ کاری جز فرصت سوزی نکردیم، بهتره دیگه باز این مسیر رو ادامه ندیم،
   شاید عقاید و سلایقمون متفاوت باشه، ولی دلیل نمیشه همدیگر رو نفی کنیم، بهتره کنار هم رشد کنیم و باعث رشد منطقه مون باشیم.

   (0)
ارسال نظر


5 − یک =


آخرین خبرها