کد خبر: 78422 | زمان مخابره: ۱۹:۳۷:۱۰ - دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 229 views | |

سردی هوای میمه به یک درجه زیر صفر می رسد

۱۲۱۱۹۱

سردی هوای میمه به یک درجه زیر صفر می رسد

حجت الله علی عسگریان در گفت‌وگوبا خبرنگار ایمنا با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی دو روز آینده، اظهار کرد: در این بازه زمانی، همچنان جو ناپایدار براستان اصفهان حاکم  خواهد بود.

وی با بیان اینکه افزایش ابر و وزش باد سرد نسبتاً شدید را در بعدازظهرها پیش‌بینی می‌کنیم، افزود: با عبور امواج ناپایدار بر سطح استان همچنان امروز شاهد افزایش ابر به همراه بارش پراکنده باران در مناطق غربی و جنوبی استان خواهیم بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: دیروز بارش‌های پراکنده باران را در سطح استان داشتیم  که بیشترین میزان بارندگی در مناطق داران و کاشان با  ۰.۶ دهم میلی متر بوده است.

علی عسگریان در خصوص وضعیت دمای استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده  اضافه کرد: میانگین دمای هوای استان اصفهان در این بازه زمانی یک تا دو درجه کاهش دما را خواهیم داشت و این روند کاهشی دما پایان هفته بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه اصفهان طی ۲۴ساعت آینده در گرم‌ترین ساعت به دمای  ۱۸ درجه و در خنک ترین ساعات بامداد فردا نیز به دمای ۸ درجه سانتی گراد می‌رسد، ادامه داد: در این بازه زمانی میمه با دمای یک درجه   درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین  و چوپانان با دمای ۲۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین نقطه استان اصفهان پیش‌بینی می‌شوند.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه شرایط برای برگزاری مراسم اربعین در روز سه شنبه  مساعد است، افزود: در بعد ز ظهر سه شنبه  افزایش ابر و وزش باد سرد  خواهیم داشت و در مناطق غربی احتمال مه صبحگاهی وجود دارد اما بارش باران را نخواهیم داشت.
۱ ديدگاه مطلب براي " سردی هوای میمه به یک درجه زیر صفر می رسد " ارسال شده است.

  1. علی می‌گه:

    عکستون واسه زمستان ۹۲ هست

    (0)
ارسال نظر


3 + = ده


آخرین خبرها