کد خبر: 78019 | زمان مخابره: ۵:۳۵:۳۸ - دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ | ۶ نظر | دفعات مشاهده : 245 views | |

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ / Monday, 1 October, 2018

سوال مهم عباس عبدی از ولایتی: می‌خواهید ایران را یمن کنید؟

عباس عبدی در واکنش به سخنان اخبر ولایتی در خصوص الگو قرار داد مردم یمن نوشت: آقای ولایتی محتاط سخن بگویید. بطور معمول دوست ندارم وارد موضوعات شخصی افراد شوم و شخصیت آنان را خطاب قرار دهم. ولی سخنان اخیر آقای ولایتی مثل تیر به قلب هر خواننده‌ای فرو می‌رود.
آخر آقای محترم!داشتن حداقلی از انصاف هم خوب چیزی است.هنوز گفتگوی ایشان در باره خانه هزارمتری کنار کاخ سعدآباد در یادها هست،و این که چگونه با رمل و اسطرلاب سعی شده بود که آن رانت بزرگ که اکنون دهها میلیارد ارزش دارد کم اهمیت جلوه داده شود.
بعدش درباره مدیریتهای متعددخانوادگی نیز سکوت کردند حالا مردم رابه نان خشک خوردن دعوت می‌کنند؟مردم نیازی به این توصیه‌هاندارند اگرلازم باشد آن‌قدر شرف دارندکه از خودشان دفاع کنند ولی این دفاع،منحصربه دفاع دربرابر دشمنان خارجی نمی‌شود که باید وضعیت خیلی‌ها رادر داخل هم بررسی کرد.
اگر جایی بود که درباره افراد سوال می‌کردند و پاسخ می‌گرفتند؛ شاید امروز این قدر از کسانی نمی‌شنیدند که در عمرشان نه یک روز مبارزه کرده‌اند و نه جنگ. اگر منظورشان از این که گفته‌اند وضعیت ما بهتر از دیگران است وضعیت خودشان است کاملا درست است.

ولی اگر منظورشان وضعیت مردم است شاید در مقایسه با یمن حرفشان درست باشد. نکند می خواهند ایران را یمن کنند؟ بعلاوه مردم با لُنگ زندگی کنند و سعودی ها از دست انان عاجز شوند که چه بشود؟ که ایشان دهها پست و مقام داشته باشد؟

تصویر صفحه اول روزنامه‌هاc81e728d
۶ ديدگاه مطلب براي " دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ / Monday, 1 October, 2018 " ارسال شده است.

 1. بخت الدوله ی یمنی می‌گه:

  اینها تا همه ی ما را به خاک سیاه ننشانند ول کن ماجرا نیستند. جالب است اینهمه پول خرج می کنند و انقدر بی سیاستند که در نهایت چیزی جز فلاکت نصیب خودشان و مردم و یمن و … نمی شود!

  (0)
 2. ابو طفل یمن آبادی می‌گه:

  آقای ولایتی متخصص گران قدر اطفال که در سیاست و تاریخ و … نیز ید طولایی دارید ، شما این همه سال وردست آقای هاشمی بودید؟ همین قدر مملکت داری یاد گرفتید؟ بدبختانه مشاور رهبر هم هستید!
  فعلا هم که کمر به ویرانی دانشگاه آزاد بسته اید . شما که برای دار و دسته خودتان دانشگاه امام صادق را دارید ، دیگر چه کار به دانشگاه آزاد دارید؟ این یک قلم را می گذاشتید برای مردم بدبخت بی پارتی، باقی بماند.

  (0)
  • شمس الله می‌گه:

   این یک قلم را می گذاشتید برای مردم بدبخت بی پارتی، باقی بماند
   شما این همه سال وردست آقای هاشمی بودید؟ همین قدر مملکت داری یاد گرفتید؟

   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ چه طرز تفکرای هنوز تو این مملکت پیدا می شه ههههههههههههه *dash2* *dash* *dash2* *dash* *help* *help* *mosking* *mosking*

   (0)
 3. با شخم زدن مدیران، ریشه عوض نمی شود. می‌گه:

  https://bit.ly/2QlT1jt

  (0)
 4. هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت می‌گه:

  https://bit.ly/2zI9VTT

  (0)
ارسال نظر


هشت − = 6


آخرین خبرها