کد خبر: 77277 | زمان مخابره: ۶:۵۴:۵۱ - چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 240 views | |

نمایندگان دست پاکی که شب و روز به مردم خدمت می کنند

download

در حاشیه ی ضرورت خانه تکانی در مجلس

نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی که پای بسیاری از طرح سؤالات و استیضاح‌ها را امضا می‌کند، در گفت‌وگو با خبرنگار ایرناپلاس درباره موضوع داد و ستد برخی از نمایندگان با مسئولان و ضرورت تغییر ترکیب مجلس می‌گوید: در مجلس، نمایندگان دست‌پاکی که شب و روز برای خدمت به مردم و پیگیری امور مجلس زمان می‌گذارند، کم نیستند. افرادی چون آقای حسینعلی حاجی دلیگانی(نماینده شاهین‌شهر و میمه )، محمدمهدی مفتح(نماینده تویسرکان) و حبیب‌الله دهمرده(نماینده مردم زابل) منافع ملی و منطقه‌ای خود را هم‌زمان دنبال می‌کنند.
وی با بیان اینکه برخی از طریق لیست به این مجلس راه‌یافته‌اند، می‌گوید: این افراد مطیع اوامر جناحی خود هستند. علاوه‌بر این‌ها، گروهی دیگر هستند که می‌خواهند ارتباط خود را با نهادها و مسئولان حفظ کنند تا در صورت عدم حضور در مجلس آینده، سمتی در دولت یا جای دیگر به آن‌ها داده شود.
نماینده ارومیه ادامه می‌دهد: البته گروه اندک دیگری نیز هستند که تصور می‌کنند با راهیابی به مجلس، لوای شاهنشاهی به آن‌ها عطا شده است؛ این عده خطرناک‌اند.
۳ ديدگاه مطلب براي " نمایندگان دست پاکی که شب و روز به مردم خدمت می کنند " ارسال شده است.

 1. محکومی برای تمام فصول می‌گه:

  خبرگزاری میزان: غلامحسین کرباسچی که به جرم تبلیغ علیه نظام در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان محاکمه شده بود بعد از محکومیت، به یکسال حبس تعزیزی محکوم گردید که این حکم با اعتراض وکلیلش مواجه شد.

  پس از بررسی این پرونده در دادگاه به استناد ماده ۵٠٠ قانون مجازات اسلامی در تاریخ ٢٢-۵-٩٧ حکم قطعی صادر و برای اجرا ابلاغ شد.

  «کرباسچی» به یک سال حبس محکوم شد

  غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی سال گذشته در حاشیه مراسمی در اصفهان اظهاراتی توهین آمیز نسبت به شهدای مدافعان حرم داشت که با اعتراضات وسیع مردمی در سراسر کشور مواجه شد و دستگاه قضا به این موضوع ورود کرد.

  نکته:ایشون اون سالها که تلویزیون سیاه و سفید داشتیم ، محکوم شد. یادش به خیر هر شب دادگاهش را میدیدم.
  اژه ای قاضی بود.

  (0)
 2. چوخ ممنون می‌گه:

  خشم توئیتری‌ها از پاسخ مقامات به کمپین «فرزندت کجاست»

  http://www.bartarinha.ir/fa/news/759202

  (0)
 3. حجاریان: روحانی نظامیان مدعی اداره امور را به کابینه بیاورد می‌گه:

  سعید حجاریان فعال سیاسی به نشریه ایران فردا گفت: «روحانی تنها یک پروژه داشت؛ و زمانی که آن پروژه یعنی برجام با دست‌انداز مواجه شد، گویی کابینه از درون فروریخت. به‌نحوی که بعضی وزرا سودای رفتن دارند، بعضی مشاوران جدا شدند.»

  حجاریان ضمن انتقاد از کیفیت کابینه گفته است برای محک زدن طرفداران دولت نظامی، «روحانی می‌تواند چهره‌های شاخص نظامی بالاخص آنهایی را که داعیه‌دار اداره امور هستند در “کابینه بحران” به‌کار گیرد» و «مثلا در حوزه آب و اشتغال که مطالبه مردم عیان است» به‌کار گمارد. به گفته حجاریان با این کار روحانی مخالفان را زیر ذیل دولت تعریف می‌کند و تخریب‌ها هم کاهش می‌یابد.

  (0)
ارسال نظر


2 + = هشت


آخرین خبرها