کد خبر: 76097 | زمان مخابره: ۷:۱۶:۳۹ - سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 474 views | |

محسن جنت : موافقان fatf بهترن یا مخالفان اف تیرتیرتیر ت پر

download

بسمه تعالی

موافقان fatf بهترن یا مخالفان اف تیرتیرتیر ت پر

با سلام بیاید مسئله رو ساده کنیم به جای اینکه اینهمه تیر و تپر کنار هم بچینیم با یه مثال ساده موضوع را باز کنیم.

شما حساب کنید تو یه آبادی هستید با قوانین ۱۰۰ سال پیش اما امکانات ۲۰ سال آینده.
این آبادی یه کدخدا داره که شما نتونستید با اون کدخدا ببندید.
کدخداش هم یه عالمه مهندس نرم افزار و سخت افزار، اقتصاددان و تئوری پرداز مدیریتی و نظامی و خلاصه در یک کلام کلی نخبه دور و برش هستن.

آقای که شما باشی قرار بوده یه ماه پیش بار کنی از آبادی بری، اما نرفتی.
کدخدا می گه : با این که من گفتم بره این هنوز نرفته، تو آبادی هم سپرده بودم کسی جنس بهش نده، پس یکی یا چند تا از کسبه داره این وسط زیر آبی میرن.
پس میاد به شما می گه هی یارو پرینت گردش حساب بانکیت و ور دار بیار،
شما می گی ای بابا من به زنم هم فیش حقوقیم و نشون نمی دم برای چی باید کل گردش حسابم و به تو بدم. اهالی ده هم که نود درصدشون فیش حقوقی اشون رو نشون زنشون نمی دادن(عزیزان دقت کنید گفتم آبادی با قوانین ۱۰۰ سال پیش هنوز زن ذلیلی به این حد از خودش نرسیده بوده) همه می گن راست میگه دیگه.

کدخدا که باهاش نتونستید ببندید میاد می گه برای سلامتی خودش می گم. این بابا داره روزی یه بسته سیگار می کشه، میخام بفهمم کدوم بلانصبتی کره الاغی به این جون سیگار می فروشه.

این وسط شما با اکراه و اجبار جمع مجبور می شی پرینت بانکی خودت رو از بانک قرض الپس نده آبادی بگیری و بدی به کدخدا(عزیزان دقت کنید گفتم امکانات ۲۰ سال آینده یعنی مثل بانکای اروپایی اجرای کامل قوانین اسلامی)
کدخدا سریع می ده پرینت و چک می کنن ، و می ده اول گوش قصاب و می کشن بعد بقال و بعد چقال و نانوا رو الی آخر…
این جوری می شه که هفته آخر نشده خودت دمت رو کولت می زاری می ری اونجا که عرب نی انداخت و یا می ری پیش کدخدا می گی غلط کردم .

حالا خودتان قضاوت کنید موافقان fatf بهترن یا مخالفان اف تیرتیرتیر ت پر.

البته یادمون نره چندین سال پیش هم که اسامی دانشمندان هسته ای کشور و به بازرسان آژانس هسته ای دادند مستقیم سر از تلاویو در آورد و نتیجه این شد که تو سال یه هفته هم داریم به نام یاد بود شهدای هسته ای کشور، البته جا داره یکی دیگه هم داشته باشیم به نام هفته ی یاد بود شهدای اقتصادی کشور…
۴ ديدگاه مطلب براي " محسن جنت : موافقان fatf بهترن یا مخالفان اف تیرتیرتیر ت پر " ارسال شده است.

 1. میمه ای می‌گه:

  این در حد نظر بود نه مطلب

  (-3)
  • .... می‌گه:

   اتفاقا فراتر از حد یک پست بود. ما رو همیشه عادت به پیچیدگی و آمیختگی کلمات با ایسمها و قل ها کرده اند بنابراین وقتی لپ مطلب ساده و بی تکلف بیان می شود برایمان پیش پا افتاده است. اما صاحب فن و نظر خودش استفاده کافی و وافی را از این گونه تفسیرها و اخطارهای هوشیارانه می برد گو باقی هم تلخند کنند.

   (4)
 2. بی عار می‌گه:

  تو یا نمیدونی کدخدا چیه؟ یا نمیدونی ۱۰۰ سال پیش چجور بوده ۲۰ سال آینده چجور جناب جنت .
  فی الحال عرضم به حضور شما با این تفاسیر برره ای شما من کماکان طرفدار تیر تیر تیر ت پره هستم تا ftft , afft , tfaa, ftaff,نمیدونم تلفظش چی بود اجازه بده از آقای جنتی بپرسم بر می گردم.

  (-1)
  • نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

   والا ما طبق توصیفاتی که این چند ساله اخیر از کدخدا داریم می شنویم و گوش ملت بهش آشناست مطلب نوشتیم.ولی ای کاش حالا که میخاید طرفدارش باشید یه تحقیقی بکنید و اسمش و خوب یاد بگیرید.
   البته با اوضاعی که برای این ملت درست کردن، ۲۰ سال آینده یعنی حال همون کشورهایی که انرژی هسته ای رو بتون ریختن تا مثل ۱۰۰ سال پیش با کرسی ذغالی خودمون رو گرم کنیم. *mosking* *mosking*

   (0)
ارسال نظر


− دو = 2


آخرین خبرها