کد خبر: 75307 | زمان مخابره: ۶:۲۰:۵۹ - یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 331 views | |

مراقب استقلالی های اصفهان و شاهین شهر باشیم

images (1)

نصف جهان: به علت اینکه تعداد کثیری از هموطنان نقاط جنوبی کشورمان در شهرهای شاهین شهر و فولادشهر سکونت دارند، تیم های سرخابی به ویژه استقلال بارها از حمایت آنها منتفع شده اند.

استقبال نزدیک به هزار نفری از استقلال در فرودگاه اصفهان و هتل محل اقامت آبی ها هر چند تیم «وینفرد شفر» را به دردسر انداخت اما روحیه دو چندانی به آبی ها داد.

هواداران استقلال پیش از حضور در ورزشگاه نقش جهان برای این تیم سنگ تمام گذاشتند و در ورزشگاه نیز حضور پر رنگی داشتند تا از تیم محبوب خود حمایت کنند. جایگاه هواداران استقلال پیش از شروع مسابقه پر شد و بسیاری از هواداران با وجود دریافت جایگاه بیشتر، باز هم پشت در ماندند و اگر آبروداری هواداران سپاهان با وجود نتایج نا امید کننده تیمشان نبود شاید سکوهای بیشتری به استقلالی ها می رسید. سپاهانی ها با وجود جایگاه بهت آور تیم شان در جدول بیش از ۳۵ هزار از سکوهای نقش جهان را از آن خود نمودند.

در نهایت حضور پر رنگ هواداران اصفهانی استقلال با برگزاری جشن پیروزی برابر سپاهان همراه شد تا هواداران این تیم از همین حالا برای دیدار با ذوب آهن که تیم کم طرفدار تری نسبت به سپاهان محسوب می شود، خط و نشان بکشند.

استقلالی ها برای پر کردن ورزشگاه فولاد شهر در دیدار با ذوب آهن از روز جمعه اعلام آمادگی کردند تا احتمالا استقلالی ها در هر دو دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، میزبانی را تجربه کنند. این موضوع یک هشدار بزرگ برای ذوب آهن است که می تواند عملاً امتیاز میزبانی در یک دیدار را از آنها سلب نماید. بهتر است آنها در این باره فکری کنند و گرنه استقلالی های فولادشهر و شاهین شهر در دیدار حساس آسیایی می توانند برای آنها دردسر ساز شوند.ارسال نظر


9 − = سه


آخرین خبرها