کد خبر: 74949 | زمان مخابره: ۷:۲۹:۲۸ - شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 339 views | |

اعطای تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای اشتغال مددجویان میمه

۱۳۹۷۰۱۱۷۰۰۰۲۹۲_Test_PhotoH

مدیر کمیته امداد امام خمینی بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: تسهیلات ۱۰۰میلیون تومانی کم‌بهره، در صورت اشتغال ۵نفر از مددجویان به مدت ۵سال به کارفرمایان اعطا می‌شود.

اصغرمتوسلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی کم‌بهره، در صورت اشتغال ۵ نفر از مددجویان به مدت ۵ سال به کارفرمایان اعطا می‌شود.

وی افزود: این تسهیلات در راستای گسترش مشاغل کوچک به‌ویژه در مناطق روستایی به کارفرمایان پرداخت می‌شود، به‌طوری‌ که در صورت اشتغال دائمی مددجویان، کارفرمایان از پرداخت ۲ سال حق بیمه کارگران جذب‌شده این نهاد معاف می‌شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: این نهاد سال گذشته با اعطای تسهیلات خوداشتغالی تا حداکثر ۵۵ میلیون تومان، ۷۰ خانوار را خودکفا از دریافت کمک‌های حمایتی کمیته امداد امام خمینی کرده است.

وی از اداره جهاد کشاورزی این شهرستان دعوت کرد: از تسهیلات ۱۵ میلیون ریالی آموزش مددجویان بخش کشاورزی استفاده کند.

متوسلی در پایان با تأکید بر حمایت از کالای تولید مددجویان ارسال حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد: این نهاد در سال گذشته ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات خوداشتغالی پرداخت کرده که به پایداری شغل ۷۰ درصد گیرندگان تسهیلات منجر شده است.
۱ ديدگاه مطلب براي " اعطای تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی برای اشتغال مددجویان میمه " ارسال شده است.

  1. 5555 می‌گه:

    با سلام کارگاه قالی بافی در کجای میمه مستقر شده و فعالیت دارد////؟؟؟؟؟؟/

    (0)
ارسال نظر


+ 6 = سیزده


آخرین خبرها