کد خبر: 74574 | زمان مخابره: ۷:۰۶:۴۲ - سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۸ نظر | دفعات مشاهده : 763 views | |

اعتکاف در میمه ، ازان ، وزوان ، ونداده ، حسن رباط ، زیادآباد و …

۱۳۹۶۱۲۱۰۰۰۰۶۲۷_Test_PhotoH

حجت‌الاسلام محمدرضا نریمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: مراسم اعتکاف در مسجدهای فاطمیه، جامع و الزهرا در خیابان‌های عطار، بلوار امام خمینی(چهارراه حافظ) و منطقه مسکونی بانک استان شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: مراجعه‌کنندگان از ۲۵ اسفند ۹۶ تا ۵ فروردین ۹۷ با پرداخت ۴۵ هزار تومان هزینه نام‌نویسی، می‌توانند به این سه مسجد مراجعه کنند.

مسؤول دفتر امام‌جمعه شاهین‌شهر نام‌نویسی از معتکفان را به دو صورت حضوری و از طریق سایت «AKEFIN.com»  اعلام و خاطرنشان کرد: دو مسجد فاطمیه و الزهرا (س) بانک استان و خیابان عطار برای خواهران و مسجد جامع در بلوار امام خمینی برای اعتکاف برادران پیش‌بینی‌شده است.

وی بابیان این‌که برخی از مساجد این شهر به‌صورت محلی هم مراسم اعتکاف برگزار می‌کنند اظهار داشت: مردم مؤمن شاهین‌شهر برای نام‌نویسی می‌توانند به مساجد نزدیک محل زندگی خود مراجعه کنند.

وی اعلام کرد: بر اساس اعلام ستاد برگزاری مراسم معنوی اعتکاف شاهین‌شهر این مراسم همزمان با سراسر کشور از ۱۱تا ۱۳ فروردین ۹۷ برگزارخواهدشد.

به گزارش فارس،مراسم اعتکاف علاوه بر شاهین شهر،  در شهرهای گز، گرگاب، میمه و وزوان و روستای جهادآباد،مورچه خورت،ازان، ونداده، زیادآباد، حسن رباط و موته درشهرستان شاهین شهر و میمه هم برگزار می شود.
۸ ديدگاه مطلب براي " اعتکاف در میمه ، ازان ، وزوان ، ونداده ، حسن رباط ، زیادآباد و … " ارسال شده است.

 1. سلام می‌گه:

  داستانی دارد عجیب شهر ما عدهای برای کاری که از اختیارات رهبری است تعین تکلیف می کنند که الا وبلا امام جمعه فلانی باشد عدهای دیگر می گویند نباشد وضعیت نماز جماعتمان هم که بماند وگروهی که خود را از همه برتر می بینند کلمه حق امام جماعت باید ملبس باشد را پیراهن عثمان اهداف خود قرار داده اندو یا کسی که دیگر در میمه سمتی ندارد ویا کسانی که اصلا ساکن میمه نیستند برای نماز گزاران مسجد تصمیم می گیرند وامام جماعت تعیین می کنند و دعوت می کنند در اینکه نماز جمعه باید در مر کز بخش همه جمعه ها بر گزار شود شکی نیست واین خشت کجی که در اغاز گذاشنه شده باید برداشته واز اغاز بر پایه قانون و عرف به رسمیت شناختن مر کز بخش یعنی میمه بنا شود اما نه با تهدید که اگر فلانی بیاید قلم ………… این فرهنگ نماز گزار نیست یا تلفنهایی از این قبیل همع باید به حق وقانئن واحکام دین گردن نهیم تا مشکلات حل شود

  (0)
 2. پناه بر خدا می‌گه:

  ۴۵ هزار تومن چه خبره؟؟؟؟؟؟؟
  دو تا سحری و دوتا افطار

  خدایا ………

  (0)
 3. میم می‌گه:

  سلام
  ثبت نام اعتکاف میمه از چه تاریخی شروع میشه؟
  برای میمه ای های مقیم خارج از مرکز! امکان ثبت نام غیر حضوری هست؟
  با تشکر
  ——————-
  با سلام امیدواریم ستاد اعتکاف به روش همه ساله اطلاعیه بدهد .

  (0)
 4. شاهد می‌گه:

  ……………………………………… البته این مطالب برای شخص شما ست ودوستان انتقاد ناپذیر شما در ستاد اعتکاف
  ——————–
  با سلام مسئولیتی در ستاد اعتکاف ندارم و برخی از ادعاهای اثبات نشده برای شهر میمه خوب نیست .

  (0)
 5. پناه بر خدا می‌گه:

  اعتکاف میمه به درد نمیخورد

  (1)
ارسال نظر


هفت − = 1


آخرین خبرها