کد خبر: 74302 | زمان مخابره: ۷:۰۱:۵۰ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ | ۳ نظر | دفعات مشاهده : 354 views | |

حاجی در گفتگو با کیهان – دولت وارد حاشیه ها نشود

images

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر در گفت‌و‌گو با کیهان  و در پاسخ به این سوال که «رهبر معظم انقلاب در سخنان روز ۱۹ بهمن در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش از مسئولین خواستند که به سخنان مردم گوش دهند که در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه می‌گویند؟، به نظر شما پیام راهپیمایی مردم چه بود؟» اظهار داشت: پیام مردم در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن این بود که ما از نظام اسلامی، ساختار سیاسی و ولایت فقیه راضی بوده و به آن افتخار می‌کنیم.
وی ادامه داد: مردم در این راهپیمایی به صراحت اعلام کردند که افتخارات چهار دهه گذشته ایران مدیون مقام ولایت است، مردم تصریح کردند که حفظ تمامیت ارضی کشور علیرغم اینکه در رژیم‌های گذشته از جمله پهلوی بخش‌هایی از ایران اسلامی از خاک میهن جدا شد مدیون انقلاب اسلامی و جوانان رشیدی است که در این دوره با جانفشانی دشمن را از رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند.
این نماینده مجلس در ادامه گفت‌و‌گوی خود با خبرنگار کیهان گفت: با وجود این مردم گلایه داشتند و خواستار برطرف شدن نارسایی‌ها از سوی دولتی بودند که طبق قانون اساسی بیشترین اختیارات اجرایی برای حل این مشکلات بر دوش آن است.
وی با تاکید بر اینکه برخی اصول قانون اساسی که ناظر بر تامین خواسته‌های مشروع مردم است از سوی دولت نادیده گرفته شده است گفت:  مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر این مهم تاکید کردند که دولت وظایف بر زمین نهاده شده خود را انجام داده و از ورود به حاشیه‌های غیرضروری خودداری کند.
حاجی دلیگانی همچنین گفت: مردم در سه حوزه واقعا گلایه دارند و این گلایه را با نجابت خاصی بر زبان می‌آورند، مبارزه با فقر، فساد و تبعیض خلاصه خواسته‌های مردم است.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه مسئولین چیست نیز گفت: مسئولین بایستی به حضور مردم ایمان بیاورند و در نگاه خودشان تجدید نظر کنند، آنها بایستی با نگاه انقلابی وارد میدان شده و به دور  از فضاسازی و تهمت به دیگران وظایف خود را عملی سازند.
۳ ديدگاه مطلب براي " حاجی در گفتگو با کیهان – دولت وارد حاشیه ها نشود " ارسال شده است.

  1. متعجب می‌گه:

    راستی چراحاجی در دوره ی احمدی نژاد از دولت انتقاد نمیکرد یعنی هیچ حرف نداشت خخ

    (0)
ارسال نظر


6 − = پنج


آخرین خبرها