کد خبر: 73630 | زمان مخابره: ۱۲:۴۴:۳۱ - سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 349 views | |

گزارش حماسه سازان از فاضلاب بخش میمه

photo_2018-01-09_12-42-24

گزارش حماسه سازان از فاضلاب بخش میمه

با توجه به بازدید مهندس قانع معاون مهندسی آبفای کشور از منطقه

حاجی نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به آمادگی کامل مردم، شورای اسلامی میمه و شهرداری در جهت ایجاد تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب برای شهر و بخش میمه، اظهار داشت: باید با ارائه راهکارهای مناسب سهم مردم را به حداقل برسانیم و به هر میزانی که از بخش های دیگر اعتبار اخذ گردید از سهم مردم کاسته شود.
پس از تبادل نظر مقرر شد ظرف ۱۰ روز آینده شوراهای اسلامی میمه، زیاد آباد و اذان در جلسه ای با مدیر عامل آبفای استان اصفهان راهکار های لازم را بررسی و در ایام دهه فجر کلنگ زنی انجام شود.
موضوع بعدی که در این بخش مورد بررسی قرار گرفت مشکل آب شرب شهر لای بید و روستاهای حسن رباط، لوشاب و موته بود که با پیگیری های آقای حاجی مطالعات آن برای گرفتن آب از خط لوله گلپایگان انجام شده است و مقرر شد آبفای استان از طریق معاون آب وزارت نیرو پیگیری و مشکل برطرف گردد.

جلسه در شهرداری وزوان دومین برنامه سفر قانع بود که ضمن بررسی راهکارها مقرر شد شورای اسلامی این شهر ظرف ۱۰ روز ضمن برگزاری جلسه با مهندس امینی مدیر عامل آب و فاضلاب استان اصفهان بسته پیشنهادی خود را ارائه و در ایام دهه فجر سال جاری کلنگ زنی انجام گیرد.ارسال نظر


شش − 3 =


آخرین خبرها