کد خبر: 73373 | زمان مخابره: ۶:۵۰:۰۶ - پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 365 views | |

کریدور شمال به جنوب کشور با یک ایستگاه آتش نشانی در میمه

Presentation1

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ عضو شورای اسلامی شهر میمه با بیان اینکه مهر امسال ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری راه اندازی شد، گفت: فاصله ۷۰کیلومتری میمه از شمال تا دلیجان و از جنوب تا شاهین شهر، قرار گرفتن میمه در شاهراه ارتباطی شمال به جنوب کشور با روزانه ۷۰ هزار تردد اتفاقات ناگواری برای بخش میمه به همراه دارد.
احمدرضا بیکی حسن افزود: نبود ایستگاه آتش نشانی مجهز در این بخش، شهرداری را بر آن داشت تا نسبت به احداث ساختمان آتش نشانی در سال ۹۱ اقدام نماید.
شهردار میمه گفت:: ساختمان این ایستگاه با هزینه ایبیش بر ۴ میلیارد ریال تکمیل و تجهیز شد.
محسن صدرالدین کرمی افزود: این شهرداری تا کنون با اعتبار محدود خود توانسته دو دستگاه خودروی سبک آتش نشانی و تعداد کمی از وسایل اولیه را برای این ایستگاه تامین کند.
وی افزود: با وجود تامین این امکانات، اما هنوز برای خاموش شدن آتش‌های متوسط و بزرگ هیچ وسایلی در اختیار نبوده و بودجه محدود شهرداری نیز توان خرید این وسایل را از ما گرفته است.
شهردار میمه با اشاره به اینکه در ۲۰ روز گذشته، پانزده حادثه به آتش نشانی گزارش شده گفنت: در صورتی که اعتبارات دولتی توسط مدیریت بحران استانداری برای این منظور اختصاص یابد، شهرداری میتواند امکانات درخور توجه به این امر اختصاص دهد.
۲ ديدگاه مطلب براي " کریدور شمال به جنوب کشور با یک ایستگاه آتش نشانی در میمه " ارسال شده است.

 1. آتش فشان می‌گه:

  با سلام واحترام
  یعنی با هزینه هایی که در فلکه ورودی شهر حیف ومیل شده نمی شد آتش نشانی را مجهز نمود * عجبا*

  (2)
 2. آتش فشان خاموش کن می‌گه:

  شورا و شهردار محترم
  ممنون از زحمات شما

  (2)
ارسال نظر


6 − = پنج


آخرین خبرها