کد خبر: 72963 | زمان مخابره: ۶:۲۲:۰۹ - سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 234 views | |

توئیتِ دروغ محمود صادقی در مورد آیت الله مکارم

images

صبح میمه : مدلل مالک روغن نباتی سعید کشت میمه است و برای همین شایعات مرتبط با ایشان در میمه هم از اشاعه ی قابل توجهی برخوردار است . انتظار این است که چهره های اصلاح طلبی مثل محمود صادقی نماینده ی تهران که می خواهد نماینده ی موثری باشد در سلامت کانال های جمع آوری اطلاعات خود دقت نظر بیشتری داشته باشد بویژه در حریم آبروی افراد که باید چون کعبه محترم باشد وسواس بیشتری بخرج دهد .

واکنش دفتر مکارم شیرازی به نام مدلل توسط محمود صادقی 
متن بدفتر آیت‌الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه‌ای، نسبت به اتهام استنباطی یکی از نمایندگان مجلس به این مرجع تقلید واکنش نشان داد. یانیه دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی به شرح زیر است: مدتى است خبرى سرتاپا دروغ به‌وسیله بدخواهان مرجعیت شیعه در بعضى از فضاهاى مجازى منتشر کرده‌اند که آقایى به نام مدلل، داماد حضرت آیت‌الله مکارم شیرازى است و او تاجر شکر و بدهکار مهم بانکى است، درحالی‌که معظم‌له نه چنین دامادى دارد و نه حتى این شخص را دیده است. اخیراً یکى از نمایندگان مجلس شوراى اسلامى به نام آقاى محمود صادقى با عبارت “خوب است جناب ایشان درباره بدهی‌های کلان معوق جناب مدلل به بانک سرمایه هم توضیح بدهند” به این شایعه دامن زده و به‌نوعی این دروغ را در توئیت خود نسبت به معظم‌له تکرار کرده است. بدین‌وسیله اعلام مى‌دارد چنانچه جناب آقاى صادقى این موضوع را تکذیب و عذرخواهى نماید مشکلى نیست والا از طرق قضایى قابل‌تعقیب است. خداوند به همگان توفیق عمل به وظایف الهى خود را بدهد.

عذرخواهی محمود صادقی از آیت الله مکارم شیرازی
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر آیت‌الله العظمی مکارم احساس کردند که جسارتی به ایشان شده بنده چنین قصدی نداشتم و اگر چنین برداشتی شده بنده از ایشان پوزش می‌خواهم. محمود صادقی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، توضیحاتی درباره انتشار مطلبی درباره آیت‌الله مکارم شیرازی ارائه و از این مرجع تقلید عذرخواهی کرد. وی در همین زمینه اظهار داشت: بنده توضیحات لازم را در توئیت‌های بعدی و همچنین سخنرانی‌ام در دانشگاه گیلان ارائه دادم. وی افزود: چون در متنی که ابتدائا نوشتم صرفا درخواست توضیح داشتم و هیچ گونه خبر و اتهامی به کسی وارد نکردم و به دلیل برخی اطلاعاتی مبنی بر رابطه کاری و اقتصادی -نه نسبی یا سببی- یکی از این بدهکاران با آیت الله العظمی مکارم، بنده فقط خواستار توضیح شدم./فارسارسال نظر


9 + = یازده


آخرین خبرها