کد خبر: 72813 | زمان مخابره: ۱۳:۵۰:۲۸ - پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 244 views | |

درخواست استاد مهدی معینیان از کاربران فضای مجازی

photo_2016-11-01_13-05-39

درخواست سرگشاده ی استاد مهدی معینیان از کاربران فضای مجازی
✒️
هو العلیم
دوستان گرانقدر و بسیار عزیز
شما خود مستحضرید که خالق عالم نحوه ى خلقت ما را به گونه اى انشا و تقدیر کرده است که آنچه مى گوییم و مى شنویم و مى خوانیم ، و آثار اعمالى که انجام مى دهیم، در گنجینه ى روحمان ذخیره مى شود، ولو این که همه ى آنها از خاطرمان رفته باشد.

خوب است که همواره به یاد داشته باشیم که همین ذخایر روحى در دنیا عناصر تشکیل دهنده ى شخصیت ما هستند و ما همین شخصیت را به عالم دیگر منتقل مى کنیم واین شخصیت که مجموعه اى از صفات و ملکات است، به تناسب خوبى و بدى این صفات و ملکات ، مثل کارخانه، در آن عالم موجودات خوب و بد تولید مى کند و ما از خوبهایش لذت مى بریم و براى بدهایش همینطور که در آیه ى امروز کانال تفسیر باران رحمت آمده است ، آرزو مى کنیم که کاش بین ما و این بدى فاصله اى بسیار دور وجود داشت.

مقصود این که اگر ما یک دور قرآن را که در اصل مولتى ویتامین جان و نور حرکت در ظلمات آن جهان است بخوانیم، همین خواندن و درک کردن ، در آنجا چراغ راه ما خواهد بود ، بماند اینکه اگر در مقابل خواسته هایش در عمل گفته باشیم سمعًا و طاعتا چه شهد و انگبینى و چه بهشت برینى را براى ما در نظر گرفته اند.

پس عزیزان و بزرگواران گرانقدر، به کانال تفسیر باران رحمت بپیوندید تا هر روز کام جان شما شهد یک آیه را احساس و ذخیره کند و اى کاش مى گفتید که فلانى ، شرطش این است که تو خاک کف پاى ما را ببوسى تا ما به این کانال بپیوندیم ، آنوقت مى دیدید که من باشوق دستور شما را اطاعت مى کردم. شما تعداد اعضاى کانالهایى که مردم را به لغو و انحراف مى خوانند ببینید و با کانالهایى که به سعادت دنیا و آخرت دعوت مى کنند مقایسه کنید تا بیشتر متوجه بشوید که انسان چه قدر غافل است ، خیلى مایه ى تصدیع شد، برگ سبزى بود.

با این آدرس به کانال باران رحمت بپیوندید :
@tafsirebaranerahmatارسال نظر


9 − دو =


آخرین خبرها