کد خبر: 72633 | زمان مخابره: ۲۱:۲۳:۱۰ - چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ | ۲ نظر | دفعات مشاهده : 368 views | |

گروه همیاران بحران دبستان زاهدی میمه

photo_2017-11-15_20-46-36

در جای جای شهر عاطفی و نوعدوست میمه کمک به زلزله زدگان غرب کشور وجهه ی همت اقشار مختلف مردم و نهادهای ذیربط قرار گرفته است . از هیئت محترم جان نثاران قمر بنی هاشم گرفته که سهم عمده ای از نذری روز ۲۸ صفر را به این امر اختصاص داده تا دیگر هیآت و دستجات عزاداری و کمیته ی امداد امام و هلال احمر و مدارس مختلف در سطح شهر . در همین راستا گروه همیاران بحران دبستان زاهدی با همکاری دانش آموزان با شعار ” کنار همیم ” مبادرت به جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی ، برای کمک به زلزله زدگان نمودند .
۲ ديدگاه مطلب براي " گروه همیاران بحران دبستان زاهدی میمه " ارسال شده است.

 1. Foroud.Arbabian می‌گه:

  ‍ #گزارش_تصویری ۱⃣۹⃣

  🔸حضور یک روزه جناب آقای دکتر جندقیان معاونت محترم سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور در شهر کامووچوگان

  ✍به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی کامووچوگان

  پس از انجام رایزنی ها و پیگیری‌های متعدد توسط شورای محترم اسلامی و شهرداری کامووچوگان جناب آقای #دکترجندقیان امروز چهارشنبه مورخه ۹۶/۸/۲۴ در راستای بررسی مشکلات موجود و ارائه راهکارهای مناسب جهت مرتفع ساختن آنها و همچنین بررسی راهکارهای مقدور جهت انجام حمایت‌های لازم توسط ایشان در سطح شهر حاضر و پس از بازدید میدانی از رصدخانه ملی به عنوان یکی از پتانسیل‌های قدرتمند گردشگری و همچنین بازدید از خانه و برج تاریخی احمد خان رضاقلی زاده به عنوان یکی از بناهای ارزشمند تاریخی و فرهنگی منطقه پرداختند.

  @shorashahrdarii

  دکتر جندقیان به همراه شهردار محترم و ریاست محترم شورای اسلامی و هیئت همراه از محل سرچشمه بناب کامو به عنوان یکی از پتانسیل های جذب سرمایه گذار نیز بازدید نمودند.

  روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری کامووچوگان در ادامه خاطر نشان کرد ایشان همچنین در ادامه بازدیدها نظرات و راهکارهای کارشناسانه خود را در خصوص پتانسیل های موجود شهر کامو وچوگان ارائه نمودند.

  @shorashahrdarii

  شهردار کامو و چوگان در ادامه این گزارش افزود ؛
  انشالله امیدوار هستیم با توجه به توانمندی‌های فراوان جناب آقای دکتر جندقیان در زمینه های شهری و روستایی و برآورد بسیار مثبت ایشان از پتانسیل‌ها و نقاط قوت و ضعف شهر بتوانیم در آینده با استفاده از حمایت‌های ایشان چه به لحاظ تجربیات ارزنده و چه به لحاظ اعتباری قدمی مثبت در راستای کاهش مشکلات موجود و ارتقا سطح خدمات و آسایش شما اهالی بزرگوار شهر کامووچوگان برداریم.

  🔹کانال تلگرامی شورای اسلامی و شهرداری کامو و چوگان

  🆑 @shorashahrdarii

  (0)
 2. .... می‌گه:

  عاااااااالی *bravo* *give_rose* *heart*

  (1)
ارسال نظر


4 − = سه


آخرین خبرها