کد خبر: 72605 | زمان مخابره: ۱۳:۵۳:۲۹ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 428 views | |

سومین یادواره ی شهدای ورزشکار شاهین شهر و میمه

download

فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه خبر داد:
سومین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه دی امسال برگزار می‌شود
فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه گفت: سومین یادواره ۶۶ شهید ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه اوایل دی امسال در شاهین‌شهر برگزار می‌شود.
حمیدرضا یعقوبی صبح امروز در کمیته اخلاق و پهلوانی هیأت فوتبال این شهرستان اظهار کرد: سومین یادواره ۶۶ شهید ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه اوایل دی امسال در شاهین‌شهر برگزار می‌شود.
وی افزود:در این یادواره علاوه بر تجلیل از خانواده‌های شهید ورزشکار، از ورزشکاران و مربیان موفق در رشته فوتبال قدردانی می‌شود.
فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کرد: در سومین یادواره شهدای ورزشکار، از سه هزار ورزشکار فوتبالیست و خانواده‌های آنان در ورزشگاه تختی دعوت خواهد شد، همچنین برنامه متنوع باهدف آشنایی نوجوانان و جوانان با سرگذشت شهدای ورزشکار و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آنان در ورزشگاه تختی و یا فرهنگ‌سرای شاهین‌شهر برگزار خواهد شد.
یعقوبی در این جلسه که رئیس هیأت فوتبال و مسؤولان پیشکسوتان و فرهنگی این هیأت حضور داشتند اظهار داشت: این یادواره با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانداری شاهین‌شهر و میمه، شورای اسلامی و شهرداری شاهین‌شهر به مدت یک روز برگزاری می‌شود.
وی از طراحی برنامه‌های این یادواره به‌صورت نمایش، سرود، طنز، حرکات خلاقانه ورزشی، سخنرانی‌های کوتاه کارشناسان خبره ویژه نوجوانان و برپایی نمایشگاه عکس و وصیت‌نامه شهیدان ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه خبر داد.
فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه بیان کرد: درخواست جامعه فوتبال از مسؤولان این است که زمین چمن تخریب‌شده ورزشگاه ملت دوباره احیاء و بازسازی شود، در این خصوص هنرمندان شرکت‌کننده در یادواره، برنامه‌ای برای مسؤولان و دلسوزان بخش ورزش اجرا می‌کنند./
۱ ديدگاه مطلب براي " سومین یادواره ی شهدای ورزشکار شاهین شهر و میمه " ارسال شده است.

  1. ب می‌گه:

    سلام بهتر است به جای برگزاری این مراسمهای نمادین امروز که ملت ایران داغدار از دست دادن جمعی از هموطنان در غرب کشور که همواره در صفخط مقدم دفاع از این مرز بوم مخصوصا جنگ تحمیلی ۸ساله بوده اند هزینه های مربوطه حتی اگر یک هزار تومانی باشدکه البته ان هم از بیت المال پرداخت میشود به کمک به این اسیب دیدگان اختصاص یابد که شاید ضمن کاهش دردهای این عزیزان ثوابشم به روح بلند شهدا برسد

    (2)
ارسال نظر


6 − سه =


آخرین خبرها