کد خبر: 72578 | زمان مخابره: ۷:۰۶:۰۶ - یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | ۵ نظر | دفعات مشاهده : 331 views | |

حاجی : کیهان از نعمتهای خدایی برای انقلاب است

۱۳۹۵۰۵۱۰۰۰۰۲۵۴_PhotoA

حسینعلی‌ حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تعجب‌‌آور خواندن توقیف روزنامه کیهان گفت: یکی از راه‌های شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی آزادی مطبوعات است و من وقتی خبر ایجاد محدودیت برای روزنامه کیهان را شنیدم بسیار متعجب شدم.

وی ادامه داد: در صورتی که بارها و بارها کشورهای حوزه خلیج فارس و به ویژه امارات علیه تمامیت ارضی ما بیانیه دادند و اقداماتی را صورت دادند حال روزنامه کیهان به نقل از انصارالله یمن مطلبی را نوشته چرا باید توقیف شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان از نعمت‌های خدایی برای انقلاب اسلامی است و نشریه وزین کیهان در سال‌های بعد از انقلاب خدمات شایانی را برای انقلاب اسلامی داشته است و از انحراف‌هایی که برخی افراد و جریانات در داخل کشور ایجاد کردند با افشاگری‌ و روشنگری که داشت از این انحرافات جلوگیری کرد.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که این نوع برخورد با نشریه وزینی مثل کیهان به خاطر برخی انتقام‌گیری‌ها از این روزنامه است به خاطر افشاگری سال‌های اخیر بوده است
۵ ديدگاه مطلب براي " حاجی : کیهان از نعمتهای خدایی برای انقلاب است " ارسال شده است.

 1. 95 می‌گه:

  در کشوری که به جاسوس طرف مذاکره توسط رئیس جمهور مدال داده می شود و بزرگترین اختلاس کننده یعنی زنجانی توسط رئیس جمهور تقدیر نامه داده می شود و …… و نشریات طرفدار دولت هر خزعبلاتی در مورد نظام به هم می بافند و در حاشیه امن قرار می گیرند ، تیتر روزنامه کیهان خطر آفرین برای نظام نبود.خطر برای نظام مفسدین وابسته به سران دولت هستند که با کمال وقاحت از طرف برادران مسؤلشان مورد حمایت قرار می گیرند و افرادی مثل شریعتمداری پرده از این خائنین کنار می زند .خطر ، در بی توجهی به اصول انقلاب بوسیله برخی روحانی نمایان است که دین و ایمان جوانان ما را هدف قرار داده و دنیا پرست شده اند .خطر در بی توجهی دولت به مستضعفین کشور است که بعضا سر گرسنه بر بالین می گذارند و مسؤلین کشورش خود را محق می دانند که به بیت المال دست اندازی کنند و وقتی کیهان اطلاع رسانی می کند به مذاق دنیا طلب بزرگان کشور بر می خورد و پیگیری کار جاسوسان را از سر بیکاری می پندارند و خلاصه خطر در بسیاری از موضوعاتی است که باید کتاب شود و در این مقال نمی گنجد.
  آری کیهان بخاطر تیتر اخیرش که از قول دیگری نقل کرده ، نیست بلکه توقیف کیهان بخاطر حق طلبی اوست .توقیف کیهان بخاطر بیرون أوردن سر خیلی از مسؤلین ما از زیر برف است .توقیف کیهان بخاطر پیش بینی دقیق ایشان در مورد برجام نافرجام بود و توقیف کیهان بخاطر رو کردن دست ستمگران بود .
  برخی ما مردم دم از وجود مشکلات بزرگ کشور می زنیم ولی حاضر نمی شویم از افرادی که دست مشکل آفرینان را رو کنند ،حمایت کنیم . اگر حداقل از آمرین به معروف و ناهین از منکر حمایت می کردیم ،دامنه فساد در کشورمان تا این حد گسترده نشده بود . لذا قطعا در ایجاد وضعیت فعلی سهیم هستیم .در زیارت عاشورا حتی بر کسانی که نسبت به ظلم به خاندان پیامبر راضی شدند ولی ظاهرا سهمی نداشتند لعنت می فرستیم نکند ما هم با راضی شدن به جلوگیری از بیان واقعیات ، مورد مؤاخذه قرارگیریم.

  (90)
 2. همشهری می‌گه:

  جوک جالبی گفته است !!!!

  (10)
 3. علی اسماعیلی می‌گه:

  سلام. یا معنی کلمه نعمت عوض شده است یا ما معنای نعمت را نمی فهمیم.

  (-90)
 4. دایی می‌گه:

  دقیقا شما نمیدانید

  (0)
 5. دورازدیار می‌گه:

  باسلام یکی نیست بگه این کیهان حق طلب زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد کجا بود؟

  (-17)
ارسال نظر


− 1 = سه


آخرین خبرها