کد خبر: 72228 | زمان مخابره: ۱۴:۱۷:۳۶ - چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 413 views | |

تغییر خدمات‌دهی بیمارستان میمه برای پذیرش بیماران مزمن روانی

۱۳۹۶۰۸۰۱۰۰۱۲۱۳_Test_PhotoH

خلیل امیرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: خدمات بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه با ۴ میلیارد ریال هزینه بازسازی به بیمارستان تخصصی پذیرش بیماران مزمن روانی تغییر می‌کند.

وی افزود: عملیات بازسازی این بیمارستان آبان امسال به پایان می‌رسد و علاوه بر ۳۲ تخت قبلی این بیمارستان، ۲۰ تخت جدید هم برای پذیرش بیشتر بیماران مزمن روانی اختصاص می‌یابد.

رئیس بیمارستان گلدیس شاهین‌شهر که همزمان مدیریت بیمارستان حضرت محمد(ص) شهر میمه را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: از سال ۹۴ که مدیریت این بیمارستان را بر عهده گرفتم، چارت کارکنانی مجزا برای این بیمارستان تعریف و بازسازی و نوسازی بیمارستان را شروع کردیم.

امیرزاده اظهار داشت: انتظار داریم با تغییر خدمات‌دهی این بیمارستان، از خدمات عادی به خدمات تخصصی درمان بیماران روانی، شاهد خودگردانی بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه باشیم.

وی از افزایش حقوق و مزایای این بیمارستان تخصصی خبر داد و اظهار داشت: با فعالیت بیمارستان تخصصی بیماران مزمن روانی میمه، مشکلات شهرستان شاهین‌شهر و میمه در حوزه روان کاهش می‌یابد.

رئیس بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه در پایان از این‌که این بیمارستان به دلیل مراجعان کم هنوز به خودگردانی نرسیده است ابراز نارضایتی کرد و گفت: ۱۴ مورد زایمان فقط سال گذشته در این بیمارستان ثبت‌شده است.
۱ ديدگاه مطلب براي " تغییر خدمات‌دهی بیمارستان میمه برای پذیرش بیماران مزمن روانی " ارسال شده است.

  1. خانعلی از بیمارستان گلدیس می‌گه:

    با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر امیرزاده
    با ورود جناب آقای دکتر امیرزاده به شهرستان شاهین شهر و میمه اوضاع دو بیمارستان میمه و گلدیس شاهین شهر خیلی بهتر از قبل شده است و کارهای اساسی زیادی را برای این دو بیمارستان انجام داده اند.
    از زحمات شبانه روزی جناب آقای دکتر امیرزاده کمال تشکر و قدردانی را دارم .ان شاالله همیشه پیروز و سربلند باشند.

    (0)
ارسال نظر


نُه − = 7


آخرین خبرها