کد خبر: 72126 | زمان مخابره: ۶:۲۶:۲۷ - چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 269 views | |

میمه خنک ترین و آران و بیدگل گرمترین نقطه ی استان

مهندسی و سواحل وبنادر

مهندسی و سواحل وبنادر

 

میمه خنک ترین و آران و بیدگل گرمترین نقطه ی استان

حسن خدابخش روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دمای هوا در بیشتر مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده ۲ تا سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
وی گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار ضعیف از روی استان است.
خدابخش اظهار کرد: آسمان اکثر مناطق استان به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه وزش باد به نسبت شدید، گاهی همراه با گردوخاک درمناطق شرقی و شمال شرقی خواهد بود افزود: همچنین برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در مناطق جنوبی و غربی استان افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده وجود دارد.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: افت محسوس دما از امروز ( سه شنبه ) تا اواخر هفته پیش‌بینی می شود.
وی گفت: حداکثر دمای کلانشهر اصفهان ۳۱ درجه سانتیگراد و حداقل ۱۰ درجه سانتیگراد خواهد شد.
خدابخش برای هوای کلانشهر اصفهان در روز چهارشنبه(فردا)، هوای صاف تا قسمتی ابری و غبار صبحگاهی گاهی افزایش ابر و وزش باد و برای روز پنجشنبه، آسمانی صاف تا قسمتی ابری و غبار صبحگاهی، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی اصفهان از آران و بیدگل با ۳۳ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و میمه با پنج درجه سانتیگراد به عنوان خنک ترین نقطه استان نام برد.
همچنین به گزارش مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز سه شنبه، با شاخص کیفی ۸۴ (AQI)، سالم اعلام شد.
گ ۷۱۵۰ / ۶۰۲۲ خبرنگار: علی نعمانی – انتشار دهنده : عمادیارسال نظر


− 6 = یک


آخرین خبرها