کد خبر: 71907 | زمان مخابره: ۶:۰۷:۲۸ - چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 620 views | |

درخواست عزل مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان

download

برخی از نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در تذکرات کتبی خود به مسئولان اجرایی کشور خواستار عزل فوری مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان و بازگشت به کار کارکنان شرکت هسا شاهین شهر شدند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا،‌ اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس متن تذکرات برخی از نمایندگان استان اصفهان را قرائت کرد:

*حسینعلی حاجی دلیگانی- نماینده شاهین شهر در تذکر کتبی خود به وزیر امور اقتصاد و دارایی الزام پرداخت وام ازدواج به بانوانی که در زمان ازدواج کمتر از ۱۸ سال سن دارند را مورد تاکید قرار داد.

وی در تذکر دیگری به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بازگشت به کار کارکنان شرکت هسا شاهین شهر را خواستار شد.

حاجی دلیگانی همچنین در تذکر کتبی دیگری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی لزوم توزیع عادلانه مجوز تاسیس داروخانه در مناطق مختلف را خواستار شد.

*ابطحی – نماینده خمینی شهر و زهرا سعیدی – نماینده مبارکه در تذکری کتبی به وزیر آموزش و پرورش عزل فوری مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان را خواستار شدند.

*همچنین حسن کامران – نماینده اصفهان در تذکر خود به رییس جمهور، علت عدم پرداخت طلب گندم کاران شرق اصفهان با توجه به خشکی زاینده رود را مورد سوال قرار داد.
۱ ديدگاه مطلب براي " درخواست عزل مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان " ارسال شده است.

 1. محبی می‌گه:

  سید جواد ابطحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در تشریح علت این تذکر بی‌سابقه اظهار کرد: سوءمدیریت و یک سری مسائل اخیر که نخواستیم بیش از این آن را باز کنیم از جمله علت‌های اساسی این درخواست برای عزل مدیرکل آموزش و پرورش است.

  وی با بیان اینکه مدیرکل آموزش و پرورش توانایی مدیریتی ندارد، بیان کرد: وی از افرادی استفاده کرده که توانمند نیستند و قوانین و مقررات نیز در این اداره کل نقض می‌شود، گسترش بی‌رویه مدارس حامی آن هم در مناطقی که محروم نیستند یکی از این موارد نقض مقررات است.

  نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: خود وزیر آموزش و پرورش از برخی مسائل خبر دارد، قائدیها باید عزل شود و ما نیز ساکت نمی‌نشینیم آموزش و پرورش روی هواست.

  وی ادامه داد: قائدیها اشراف کافی روی مسائل آموزش و پرورش ندارد و دخالت‌های نا بجا در نقل و انتقالات از مواردی است که تائیدکننده عدم کفایت مدیریتی وی است، در این چهار سال نیز ما شاهد این ضعف مدیریت بوده‌ایم و از زمانی که وارد مجلس دهم شدم این موارد را به فانی وزیر اسبق آموزش و پرورش نیز گفتم.

  ابطحی با بیان اینکه در زمان وزارت دانش آشتیانی نیز به دیدار وی رفته است، تصریح کرد: با آن که به دانش آشتیانی رأی ندادم اما به او نیز گفتم که این فرد مناسبی برای مدیریت آموزش و پرورش استان نیست.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: به بطحایی نیز این موضوع را تذکر دادم و او نیز تائید کرد که قائدیها جزو چند مدیرکلی است که حتماً عوض می‌شود اما تا امروز این امر را به تعویق انداخته‌اند، هنوز پاسخی از وزیر آموزش و پرورش در این خصوص دریافت نکرده‌ایم.

  (0)
ارسال نظر


8 + دو =


آخرین خبرها