کد خبر: 66824 | زمان مخابره: ۱۲:۴۰:۱۶ - پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 415 views | |

گفتگو با فرماندار وقت کاشان در ارتباط با ۹دی ۸۸

images

به گزارش صاحب نیوز، فرماندار اسبق شهرستان کاشان و نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی در گفتگویی ضمن بیان خاطرات خود از روز ۹ دی سال ۸۸ ابراز کرد: قرار راهپیمایی در میدان کمال الملک بود و بعضی از دوستان نگران این بودند که نکند مردم استقبال نکنند و کسی نیاید، اما در ساعت مقرر، انگار جمعیت از کوچه و خیابان کاشان می جوشید و همه پر از شور و شوق و احساس بودند.

حسینعلی حاجی دلیگانی افزود: در آن لحظات حضور مردم، احساس کردم همه این‌ها آماده شهادتند و افتخار می‌کردم و اشک شوق می ریختم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به لطمه‌های فتنه به مردم و نظام اسلامی، تصریح کرد: فتنه گران کاری کردند که ایران ده‌ها سال از اعتبار جهانی‌اش عقب بیفتد.

وی ضمن ابزار تأسف از آسیب‌های وارده به حیثیت و اعتبار حکومت اسلامی و مردم در عرصه ملی و بین المللی بیان کرد: اگر دولت یازدهم هم برجام را امضا کرد، یکی از آثار و پیامدهای فتنه بود.

عضو فراکسیون ولایت مجلس در این رابطه افزود: اگر اعتبار بین‌المللی ایرانِ قبل از فتنه، با جایگاه جهانی که اکنون به واسطه پیروزی‌ بر داعش و تروریسم پیدا کرده‌ایم گره می‌خورد، شرایطی به وجود می آمد که کسی جرئت نمی کرد تا سال‌های سال نگاه چپ به ایران بکند.

حاجی دلیگانی همچنین خاطرنشان کرد: در آن صورت بود که تحریم‌ها برداشته می‌شد و آن موقع، غربی‌ها خودشان برای برقراری رابطه اقتصادی با ایران پیشقدم می‌شدند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در ارتباط با هزینه‌های جریان فتنه تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین هزینه‌های تحمیل شده توسط فتنه‌گران، مشکلات اقتصادی برای مردم بود.

وی افزود: کشور ما مانند قطاری در حال جلو رفتن و پیشرفت بود که به سبب مواجهه با فتنه، توقف کرد و حتی مسیری را به عقب برگشت.

نماینده دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی فتنه سال ۸۸ را فتنه ای سخت خواند و آن را مقدمه فتنه حال حاضر که فتنه نرم است، عنوان کرد.

حاجی دلیگانی توضیح داد: فتنه سخت از جنس درگیری و آشوب خیابانی و اعتراض و شعار است، درحالی که در فتنه نرم، یک جریان در امتداد همان اهداف فتنه سخت، در ظاهر مسالمت آمیز و در نقاب همراهی با نظام، همان اهداف را برای ریشه‌کنی حکومت اسلامی دنبال می کند.

فرماندار وقت شهرستان کاشان در پایان، فتنه سال ۸۸ را اساساً یک طرح و نقشه انگلیسی خواند که با ایجاد تفرقه و شکاف در بین مردم، جایگزینی جامعه مسلمان به جای حکومت اسلامی را دنبال می کرد.
۱ ديدگاه مطلب براي " گفتگو با فرماندار وقت کاشان در ارتباط با ۹دی ۸۸ " ارسال شده است.

  1. دهاتی می‌گه:

    چاه فتنه اگر برای کسی آب نداشت برا امثال شما نون داره

    (0)
ارسال نظر


− 2 = صفر


آخرین خبرها