کد خبر: 13875 | زمان مخابره: ۵:۳۰:۰۲ - پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۳۷ نظر | دفعات مشاهده : 2,332 views | |

شرح و عکس از دشت انقلاب میمه

 

DSC09595

شاید برای پیشرفت میمه دلمان را به این ضرب المثل خوش کنیم که ” خرابی چون که از حد بگذرد آباد می گردد ”  مصداق اخیر خرابی هایی که به بهانه ی توسعه در دستور کار هیئت مدیره ی جدید چاه انقلاب قرار گرفته است  ، قلع و قمع درختان  به بهانه ی تعریض خیابان هاست.

DSC09582

 خیابانهایی که در انتها یک پل ماشین رو دارند و غالبا از همه ی عرض خیابان برای عبور و مرور استفاده نمی شود. امیدواریم هیئت مدیره ی جدید که بدنبال تغییر هستند و ذات این عمل ارزشمند است با درایت و پشتکار کافی دست به اقدام زده باشند و فقط به قطع درختان مثمری که شناسنامه های دشت انقلاب محسوب می شدند و در جریان صدور سند خیلی به کارمان آمدند بسنده نکنند.

DSC09583

یکی از دوستان در تماسی از قطع شاخه های بزرگترین درخت زبان گنجشگ منطقه که بارها تصویر زیبای برفی ، پاییزی و بهاری اش زینت افزای صبح میمه شده است  و می توان گفت یک پدیده ی نادر طبیعی است گفتند و گفتند هیچ ضرورتی برای این کار وجود نداشته است و فوق العاده تاسف بار است.

DSC09593

افسوس که شهرداری که باید مدعی العموم ممانعت از قطع درختان حتی در مزارع و باغات شخصی باشد به نوشته ی وبلاگ کیان میمه ، کارگزار اصلی است . دادگاه عمومی بخش هم آنقدر پرونده های ریز و درشت دارد که نه به خاکبرداری های غیرقانونی شهرداری و تخریب بستر های توسعه ی آتی شهر در مجاورت کمربندی  توسط این سازمان مردم نهاد می پردازد و نه کاری به قطع اشجار دارد .

DSC09594

در هر صورت دیروز که در ساعات پایانی روز تا غروب زیبای خورشید در دشت انقلاب بودم و از طبیعت بسیار زیبا و آب و هوای مفرح  این  طبیعت  منحصر بفرد محظوظ ، فقط از زیبایی ها عکس برداشتم  و در عکس ها ، کاری به زیر پوست شهر نداشتم .

 

 

DSC09592

 

DSC09595

 

DSC09596

 

DSC09597

 

DSC09598

 

DSC09599

 

DSC09600

 

DSC09601
۳۷ ديدگاه مطلب براي " شرح و عکس از دشت انقلاب میمه " ارسال شده است.

 1. اگاه می‌گه:

  فقط شهردار و شورا گند نزده بودند تو چاه اتقلاب .هیدت مدیره جدید چاه که ادعای زیادی داره کارای بهتری میتونه بکنه این چه وضعیه اخه درخت سنجد چه کار به شما داره .تعریض خیابان واسه چی مگه بزرگراه یا کسی قراره سبقت بگیره از هم .اقای حسین کریمیان حتما چاسخگوی این حرکت باشید.آه این درختای سبز هممونو میگیره .همه جا دارن تلاش میکنند واسه درختکاری و ایجاد فضای سبز اینجا کاملا بر عکسه

  (0)
 2. سهامدار چاه انقلابم می‌گه:

  ما که داریم میریم ولی چرا میریم چون میمه را همین کارها بهش کردند که دیگه جایی نداره یه درخت هم سبز که کندند بکنید یباره بلدوزر بیارید از اول خراب کنید شاید کسی دیگه بیاد بسازه

  (0)
 3. درخت می‌گه:

  ما نفهمیدیم این آقای کریمیان چندتا مدرک کارشناسی دارند کارشتاسی سنگ ،درخت ، شهرسازی ، بهداشت ، شعر وادبیات ، مردم داری ونظر در مورد اشخاص ، خلاصه همکاره وهیچ کاره خدا را شکر مدرک تحصیلی نداشت والا تو شورا هم نوشته بود

  (0)
 4. دوست می‌گه:

  اقای شیبانی با گذاشتن یک درخت از ته قطع شده چه منظوری دارید
  چرا نمیگویید جاده ها صاف شدند
  کلاهتون رو بندازید بالا چون اگه غیر از اقای کریمیان کسی این کار رو میکرد حکایت درخت های داخل میمه میشد
  درخت کنار جاده اگر شاخه هایش به ماشین ها برخورد کند ماشین را خط میندازد

  (0)
 5. بابام می‌گه:

  یادش به خیر درختهای چاه بهرام و چاه رومروم
  یادش به خیر درختهای جوی سربالایی چاه ملی
  راستی چطور توانستند زاینده رودی را که میلیونها سال جاری بود در کمتر از 8 سال خشک کنند ؟؟؟ راستی باتلاق گاوخونی یادتون هست ؟؟؟ باتلاق یعنی چه ؟؟

  (0)
 6. حسین کریمیان می‌گه:

  با سلام اقایان محترم شهردار در قطع کردن درختان نقشی نداشته اند فقط با هیت مدیره چاه انقلاب همکاری بی سابقه ای با اقای ابرام داشتند که امیدوارم از حسادت دوستان بدور باشند چون خودشان مطرح نشدند و نتوانستند در زمان صدارت قدمی اینگونه بردارند که مورد تشویق حداقل نودو پنج درصد مردم قرار گیرند .از نظر شما تشکر میکنم . الان از مسافرت سه روزه رسیدم و باید پاسخ قطع کردن درخت توت خارج از محدوده قانونی کرت جنابعالی که عکس ان را پیراهن عثمان نموده اید بدهم .
  اولا دیوار کشی شما غیر قانونی است ثانیا شماها که راس امور بودید تخلفاتتان از همه بیشتر بوده که ما یادگرفته ایم
  سوما بزرگان میگویند درخت سبزگناه دارد همان بزرگان میگویند اگر مزاحمت داشت گناهی ندارد . درخت صنوبر و توت کرت شما مزاحم مردم بود بایستی قطع میشود اگر قطع نمیکردیم معترضین بیشتر داشتیم .
  چهارما ما شش نفری تصمیم گرفتیم نمیشود گفت شما به تنهائی درست میگوید . والسلا م سپاس
  ———————————-
  با سلام ، دیوار کشی با پروانه ی شهرداری انجام شده است و با شکایت جهاد کشاورزی شهردار وقت به دادگاه رفته و از آنجایی که قبل از سال 85 و تصویب قانون عدم اجازه ی تغییر کاربری باغات بوده است شهردار وقت در دادگاه عمومی میمه تبرئه شده است. در صبح میمه به درخت زبان گنجشکی اشاره شده که در جوی خیابان قرار داشته و قلع و قمع گردیده است اشاره ای به درخت توت و صنوبر نشده است . ضمنا آدم که مسئول کاری شد باید منطقی تر و حساب شده تر از این بنویسد و باید سعه ی صدر داشته باشد . هرکس متن شما را بخواند و جواب دادنتان را فکر می کند همه ی میمه ای ها اینطور هستند و این برای میمه بد است .

  (0)
  • نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

   آقایان هیئت مدیره در کجای اطلاعیه شما که در وبلاگ کیان آمده است به قطع درختان تذکر داده اید؟
   هماهنگی با شهردار را خودتان نوشته اید . متن اطلاعیه ی شما را مجددا آورده ام :
   ————————————————–
   اطلاعیه ی شرکت گلدشت میمه
   با سلام با توجه به مصوبه اخیر هیئت مدیره شرکت گلدشت میمه ( چاه انقلاب) از تاریخ ۲۱/۲/۹۲ با هماهنگی شهرداری میمه جناب اقای مهندس مغزی و جناب اقای رضا ابرام بر و حدود زمینهای درختان و خیابانها مشخص و کلیه راهها تسطیح میگردد لذا خواهشمند است مالکین سهام نسبت به حمل کود و خاک و شاخه اضافه درختان …..که در مسیرها انباشته شده اقدام نمایند . همچنین قصد داریم نسبت به گماردن ابیار در سال زراعی اینده اقدام نمائیم از پر داخت وجه ابیاری به اقای علی ….و اقای …..خودداری گردد در پایان مهلت مقرر هیچ اعتراضی وارد نیست

   (0)
 7. حسین کریمیان می‌گه:

  با سلام پیرو گزارش فوق . منتقدین محترم هیئت مدیره چاه انقلاب یکماه زودتر طی 480 برگه و اعلام در مراسم ها به کرات اعلام نمود فصد تسطیح و قطع کردن درختان و پاکسازی و ….دارد چرا اعتراض و یا پیشنهاد نکردید گذاشتید تا کار انجام شود و حالا از حسادت دارید میترکید . بخدا ولی الله حسادت است نه پیشنهاد و سازندگی و اصلاح وای وای وای میدانستم ولی اینقدر نیمدانستم …………حال دانستم که میداتنم هرچه گفتند درست گفتند تا حال نقضش میکدم ولی باید تائید کرد . انانی که کاسه داغتر از اش هستند حسادتشان بالاتر است

  (0)
  • حمید می‌گه:

   (و حالا از حسادت دارید میترکید . بخدا ولی الله حسادت است نه پیشنهاد و سازندگی و اصلاح وای وای وای میدانستم ولی اینقدر نیمدانستم)
   جناب آقای کریمیان برخی از متون شما بسیار مضحک و خنده دار است و به دعواهای کودکانه شباهت دارد . لطفا کمی روی جملاتتان فکر کرده و مستدل بنویسید.

   (0)
 8. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  ادم گریه اش می گیرد .مثل کار قطع درختان سرمزدوا شد. همه کشاورزان ناراضی اند. این رسم هیئت مدیره بودن نیست. البته اعضای هیئت مدیره هم ناراضی اند و این تصمیم را فردی می دانند.

  (0)
 9. باغبان می‌گه:

  با عرض سلام خدمت اقای حسین کریمیان با سپاس از زحماتی که در این کار متقبل شده اید لازم میدانم نکاتی را خدمت شما عرض کنم .
  برادر عزیز :
  1- کار خوب پاکسازی و تسطیح جاده ها را با بریدن غیر کارشناسانه درختان خراب نکرده و زیر سوال نمی برند .
  2- به گفته و تصدیق همان بزرگانی که از انان نام برده اید و ملاک بزرگی انان نیز حتما خردشان بوده است بسیاری از درختان قطع شده هیچ ضرری برای هیچ کسی نداشته اند .
  3- درخت توت قطع شده ای که از ان نام برده اید نه تنه و نه شاخه های ان مزاحمتی برای رهگذران نداشت و تنها قرار گرفتن ان در محدوده ای خارج از تملک مالک هیچ دلیل و مدرک منطقی برای قطع ان نمی باشد .
  4 – درخت زبان گنجشکی که ابهت و زیبایی ان چشمان صاحبان احساس و خرد را نوازش میداد روا نبود که اینگونه بدست اره نابخردی گرفتار اید .
  5- قرار دادن اره در دست کسی که منافعش در بارگیری ، توزین و فرستادن تنه درختان به کارگاه چوب بری یا تولید زغال خود در فلان ابادی است کاری اشتباه و غیر عاقلانه است . اره باید در دستان کسی باشد که خود در حین اینکه به رفع مزاحمت می اندیشد قطع درخت را با قتل انسان برابر بداند .
  6- عاقلانه بود که ابتدا پاکسازی و هرس ابتدایی انجام می گرفت تا با فراغ خاطر و نظر و پیشنهادات مالکان مراحل بعدی بدون عیب اجرا می گرفت . با این کار مزاحمت یا عدم مزاحمت درختان قطع شده مورد بحث بیشتر به چشم می امد .
  7- در صورت شکایت یکی از مالکان یا حتی رهگذری که هیچ مالکیتی در میمه ندارد و رسیدن پای بانیان این کار به پای میز قانون دقیقا متوجه خواهید شد که قطع بسیاری از این درختان کاملا اشتباه و غیر قانونی بوده ولو اینکه شاکی یک نفر و بانی چند نفر باشند . نتیجه گیری می شود همیشه تکثر تایید حقانیت نیست .
  8- پشنهاد می گردد به پاسداشت حرمت درختان قطع شده دقیقا به تعداد انان و چه بهتر که بیشتر در سال اینده درختانی توسط مسولان شرکت گلدشت در مکانی مناسب تر جایگزین گردد .
  در پایان ضمن تشکر مجدد از اقای کریمیان و دیدن نیمه پر لیوان به جنابعالی پیشنهاد می گردد ضمن رعایت حرمت دوستان ، در کارهایی اینگونه خطیر قبلا از نظرات مدعیان مطلع و در صورت صحت استفاده نمایید .

  (0)
 10. رشته کشاورزی می‌گه:

  سلام
  اقای کریمیان شما نوشته بودید حرص درختان که هم نوشتنش غلط بود هم انجام داد نش هرس سه نوع است هرس فرم هرس حذف شاخه های اضافه هرس تقویت باردهی این نوع هرس که شما انجام می دهید جدید است واز ابتکارات شورای کشاورزی قبلی وشورای شهر وشهر داری فعلی واز نوع قلع و قمع

  (0)
 11. حسین کریمیان می‌گه:

  با سلام اگر عمری باشد در وبلاگ کیان میمه ای با عکس گزارش مفصلی خواهم نوشت . ضمنا جنابعالی وقتی فهمیدید که اطلاعیه اول /اول اردیبهشت دادیم گفتید خوب است . بماند درختان خیابان مطهری را عکس بگیرم و گزارش خواهم داد . در وبلاگ کیان میمه ای . این چند انتقاد بالا با نامهای مستعار از ماست که برماست و …….. سپاس

  (0)
 12. کشاورز می‌گه:

  عیب میمه این است که کارهای بزرگ را به آدم های کوچک می دهند. ادم هایی را دیدم که در دشت انقلاب گریه می کردند. یکی می گفت صدقه بدهید تا بلای قطع اشجار از شهر دور شود.

  (0)
 13. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  آقای کریمیان رفاقت شما با مدیر سایت ایجاب می کرد که پاسخ مقاله محترمانه او را بهتر می دادید. رعایت اخلاق و ادب از شما بیشتر انتظار می رود. آیا کسی حق ندارد به شمای صنعتگر بگوید فصل هرس درختان الان نیست؟ درختی که تازه سبز شده و در بهترین ماه طراوت بخشی میمه قرار گرفته است اگر در پاییز و زمستان قطع می شد بهتر نبود؟ درخت توتی که مستمسک حمله شده است ملی بود و مورد استفاده همه . چرا اینقدر زود همه چیز یادتان می رود؟

  (0)
 14. کشاورز می‌گه:

  آقای شیبانی این قانون را در پست اصلی بگذارید تا معلوم شود که حق با کیست؟ آیا مجوز شهرداری گرفته شده است؟ چرا این همه خودسری می شود در میمه ؟ خسته شدیم از این نابخردی چیزدانهای شهرمان .
  ماده ی 686 مجازات اسلامی

  تغییر ماده 686 قانون مجازات اسلامی درخصوص مجازات قطع اشجار
  قانون اصلاح لايحه قانوني حفظ و گسترش فضاي سبز در شهرها مصوب1359 شوراي انقلاب
  ماده1ـ ماده (1) لايحه قانوني مذكور با الحاق دو تبصره به شرح ذيل اصلاح و جايگزين مي‌شود:
  ماده1ـ به منظور حفظ و گسترش فضاي سبز و جلوگيري از قطع بي‌رويه درختان، قطع هر نوع درخت و يا نابودكردن آن به هر طريق در معابر، ميادين، بزرگراهها، پاركها، بوستانها، باغات و نيز محلهايي كه به تشخيص شوراي اسلامي شهر، باغ شناخته شوند در محدوده و حريم شهرها بدون اجازه شهرداري و رعايت ضوابط مربوطه ممنوع است. ضوابط و چگونگي اجراء اين ماده در چهارچوب آئين‌نامه مربوط با رعايت شرايط متنوع مناطق مختلف كشور توسط وزارت كشور با هماهنگي وزارت مسكن و شهرسازي، سازمان حفاظت محيط زيست، وزارت جهاد كشاورزي و شهرداري تهران تهيه و به تصويب شوراي عالي استانها مي‌رسد.
  تبصره1ـ اصلاح و واكاري باغات در حريم شهرها به شكل جزئي و يا كلي مشمول اين ماده نيست و طبق ضوابط مصوب وزارت جهاد كشاورزي انجام مي‌شود.
  تبصره2ـ مصوبات شوراي عالي استانها جهت تطبيق با قوانين و رعايت اصل يكصد و سي و هشتم (138) قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران به اطلاع رئيس مجلس شوراي اسلامي خواهدرسيد تا در صورتي كه برخلاف قوانين بود، با ذكر دليل براي تجديدنظر و اصلاح به شوراي عالي استانها ارسال گردد.
  ماده2ـ تبصره(1) ماده (4) به شرح ذيل اصلاح و جايگزين‌مي‌شود:
  تبصره1ـ تفكيك اراضي مشجر و باغات فقط براساس ضوابط ماده (1) اين قانون و با رعايت ساير مقررات شهرسازي و درج عنوان باغ در اسناد صادره مجاز است ولي قطع درخت در هر محل و با هر مساحت بدون كسب اجازه وفق مقررات اين قانون ممنوع است.
  ماده3ـ تبصره (3) ماده (4) به شرح ذيل اصلاح و جايگزين مي‌شود:
  تبصره3ـ مالكين باغات و محلهايي كه به صورت باغ شناخته مي‌شوند مكلفند به ازاء درختهايي كه اجازه قطع آنها از سوي شهرداري صادر مي‌شود به تعداد معادل دو برابر محيط بن درختان قطع‌شده در همان محل و يا هر محلي كه شهرداري تعيين خواهدكرد درخت با محيط بن حداقل 10 سانتي‌متر بر طبق ضوابط و دستورالعمل‌هاي موجود در فصل مناسب غرس نمايند.
  ماده4ـ لايحه قانوني مذكور با توجه به ماده (686) قانون مجازات اسلامي به شرح ذيل اصلاح مي‌گردد:
  ماده4ـ هركس درختان موضوع ماده (1) قانون گسترش فضاي سبز را عالماً و عامداً و برخلاف قانون مذكور قطع يا موجبات از بين رفتن آنها را فراهم آورد، علاوه بر جبران خسارت وارده حسب مورد به جزاي نقدي از يك ميليون (1،000،000) ريال تا ده ميليون (10،000،000) ريال براي قطع هر درخت و در صورتي كه قطع درخت بيش از سي اصله باشد به حبس تعزيري از شش ماه تا سه سال محكوم خواهدشد.
  ماده5 ـ تبصره (2) ماده (6) حذف مي‌شود.
  ماده6 ـ كليه مقررات و مفاد قانوني مغاير با اين قانون لغو مي‌گردد.
  قانون فوق مشتمل بر شش ماده در جلسه علني روز چهارشنبه مورخ چهاردهم اسفند ماه يكهزار و سيصد و هشتاد و هفت مجلس شوراي اسلامي تصويب و مواد (1) و (4) آن كه مورد ايراد شوراي نگهبان قرار گرفته بود در تاريخ 20/4/1388 با اصلاحاتي از سوي مجمع تشخيص مصلحت نظام موافق با مصلحت نظام تشخيص داده شد.
  رئيس مجلس شوراي اسلامي ـ علي لاريجاني
  روزنامه رسمي شماره 18784 مورخه 5/6/1388

  (0)
 15. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  این آقا کارش همین تندروی هاست

  (0)
 16. سر قطعه ای می‌گه:

  درخواست مینمائیم که از هئیت مدیره بخصوص مدیر عامل اقای عباس حیدری و اقای کریمیان تشکر مخصوص شود نه اینکه باعث دلسردیشان شویم صد نفر میگویند خوب است یکنفر میگوید بد است یکنفر را میتوان فدای صد کرد اما صد را نمیتوان فدای یک نفر کرد . ادامه دهید عالی است .

  (0)
 17. شاکی می‌گه:

  قطع شاخه های بزرگترین درخت زبان گنجشگ منطقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (0)
 18. چاه حاج بهرام می‌گه:

  آقای کریمیان گوش به حرفشان ندهید ادامه دهید اینها مخالف پیشرفت هستند نمیخواهند تنوع باشد میخواهند سنتی باشد اینها دیوارراروی مرزشان میگذارند وکاری به این ندارند که خیابان عریض باشد وکوچه راست باشد میخواهند کج باشد خشت راکج گذاشته اند وتا ثریا میخواهند کج بروند کوچه ها وخیابانهای میمه را ببینید اینها بهانه های بنی اسرائیلی است ادامه دهید موفق باشید

  (0)
 19. اگاه می‌گه:

  واقعاخجالتاوره جناب کریمیان شما که سر تو همه کاری میکنید این چه وضعیه راه انداختید الان وقت این کار بود اخه .کارای بهتری هم میشد کرد این ها همه خود نمایی است خدا رو شکر کاندید شهر نشدید .اقای شیبانی یه دونه باشی
  .یبدبختیر میمه اینه صاحب نداره

  (0)
 20. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  الان زمان این کار نبود. قطع اشجار در اردیبهشت ماه اصلا کارشناسی نیست. سر سبزی و طراوت دشت انقلاب به همان خیابانهای پوشیده از درخت بود. خیابانهایی که تسطیح کرده اید بدتر شده است. کار باید با گریدر و خاکریزی انجام شود. تازه سنگها را بیرون اورده اید و ناهمواری جاده ها بیشتر شده است. حتی یک نفر از کار شما راضی نیست. بزرگی در چاه انقلاب می گفت :
  ندهد هوشمند روشن رای
  به فرومایه کارهای خطیر
  بوریا باف اگر چه بافنده است
  نبرندش به کارگاه حریر

  (0)
 21. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  منظور اقای کریمیان از حسادت چیست؟ به چه چیز چه کسی حسادت شده است؟ کدام مجتمع کشت و صنعت را راه اندازی کرده اید؟ این کار هم مثل سرای سالمندانتان است.

  (0)
 22. ماشین دار می‌گه:

  فکر کنم منظور از حسادت این است که غیر اقای شیبانی دیگه کسی مطرح نباشه . چون محسن فخریان میخواست ده تا روزنامه بیاره نگذاشت چون صبح میمه حذف میشود و یا …..

  (0)
 23. میمه ای می‌گه:

  چهار تصویر واقعا زیبا هستند.لایک آقای شیبانی.

  (0)
 24. دکه ی رو به روی حمام عهد صفووی می‌گه:

  اوه ده تا روزنامه،با یه دونه دکه ی روزنامه فروشی.

  (0)
 25. ناشناس می‌گه:

  آقای محسن فخریان هر جا صحبت می کند می گوید عمود خیمه کار در میمه شیبانی است و آقای شیبانی هم محسن را بیش از همه قبول دارد و تحسین می کند. آقای فخریان هم نویسنده صبح میمه است و هم بنیانگذار آن . حالا حسادت به محسن فخریان جا دارد اما حسادت به … برای کدام امتیاز ماندنی اش ؟

  (0)
 26. حسینی می‌گه:

  مقاله آقای شیبانی را خواندم چرا دروغ می نویسید؟ او به بریدن درخت زبان گنجشک که فکر کنم در قطعه سوم است ایراد گرفته . شما با دروغگویی بحث را عوض کردید .

  (0)
 27. دوست می‌گه:

  به نام خداوند بخشنده مهربان
  با عرض ادب و البته کوچکتر از آن هستم که در محضر اساتید بزرگ انتقادی داشته باشم .
  بهتر نیست همه با هم بنشینید با فکر منطقی مسیری را طی کنید و هدف مشترک برسید که البته کسانی که از دور گفته های شما را می شنوند چهره شما را زشت تصور نکنند همه شما دارید زحمت می کشید و هدفتان کارکردن برای مردم است البته درست است زمان تعریض جاده شاید حالا بجا نبود ولی باور کنید نیاز است زمانی بود برای تردد مردم کمتر از اتومبیل استفاده می کردند و در حال حاضر خدا زیاد کند جلوی هر سهم چندتا هست فکر می کنم اگر ماشینی کنار جاده پارک بود ماشین دیگر به سختی از پهلوی آن تردد می کرد .
  چه اشکالی دارد چهره شهر میمه عوض شود باور کنید بعضی از حرکات بدون هزینه انجام می شود شاید بعضی ها که در بیرون از میمه نیز زندگی میکنند بتوانند با نظرات خود مشکل را حل کنند ولی علت بیان نکردن آن فراهم نبودن شرایط و یا شاید مورد تمسخر قرار گرفتن از طرف بعضی از دوستان باشد که می گویند فلانی از ….. آمده حالا برای ما تعیین تکلیف می کند . البته من از محضر دوستان عذر خواهی می کنم و بیشتر از این وقت شریف شما را نمی گیرم . باتشکر
  ——————-
  با سلام و تشکر از حسن نیت جنابعالی ، پس از انتخاب هیئت مدیره ی جدید پیشنهاد تعریض جاده ها و بریدن شاخه های اضافی و عقب نشینی تصرفات معابر را به آقای حیدری رئیس هیئت مدیره دادم و حتی به ایشان عرض کردم که در استان که بودم اعتباراتی برای آسفالت جاده های مزارع اختصاص می یافت . از آقای حیدری درخواست کردم با کمک نماینده ی محترم آسفالت جاده های مزرعه ی دشت انقلاب را پیگیری نمایند. در شهرداری که بودم برای رفع مانع سیمهای برق از شاخه های درختان ،اجازه نمی دادم اداره ی برق مبادرت به بریدن شاخه کند . چون هم غیر کارشناسی کار می کرد و هم منافع اداره ی برق را می دید. هزینه را از برق می گرفتیم و کار را شهرداری که مسئول اصلی هرس کردن و صاحب درخت بود انجام می داد. اینجا هم همین وضع اتفاق افتاده است . قطع کننده ی اشجار ذینفع هم بوده است. بریدن درختان مثمر در دستور کار نبوده است . درختان داخل جوی ها را نمی بایست می بریدند ولی پیمانکار شاید سودجویانه مبادرت به این کار کرده است . خدا نکند برای منافع شخصی در کارهای عمومی حرف بزنیم . درخت توت ادعایی ، هم متعلق به اینجانب نبوده است و هم بدلیل بیرون از دیوار باغ بودن مالک شخصی نداشته است. از توتهای شیرین و آبدارش همه ی رهگذران استفاده می کردند. من در دشت انقلاب صاحب دو نصفه سهم با فاصله از یکدیگر هستم یکی اختصاص به کشت گندم دارد و دیگری بالسویه مو و درخت دوساله است . مجددا از حسن توجه و نیت شما تشکر می کنم .

  (0)
 28. شاعر می‌گه:

  پستهایی که نویسنده اش شیبانی باشد جذاب است. مقاله چاه انقلابش 300 بازدید و مقاله نه به وضع موجودش 313بازدید دارد. او نویسنده ای امین و صادق است .
  برای میمه بود این شعار شیبانی /خداکند که شود شهردار شیبانی
  ز صدق دل بسرودم دوبیتی خود را / نبوده ام بخدا پاچه خوار شیبانی
  ——————————-
  با سلام خیلی مبالغه کرده اید . سوای ستودن اینجانب طبع شعر بسیار زیبایی دارید. از آنجایی که برای شعر اهمیت زیادی قائلم کامنت غرور انگیز و کبرآور شما را حذف نمی کنم . با این طبع شعر حتما برایمان از آثارتان ارسال کنید.

  (0)
 29. گرجی می‌گه:

  حسین اقا کریمیان دست شما درد نکنه……………………..
  —————————–
  با سلام ، از درج پیامهای منفی در این رابطه معذوریم .

  (0)
 30. کارشناس می‌گه:

  از مزارع بازدید کردم خیلی عالی است اقای حیدری مدیر عامل است و ریاست هیت مدیره اقای واحدی نائیب ریئس اقای کریمیان و اعضا اقایان علی شیبانی و محمدرضا قرقانی و حاج علی قربان بازرس اقای اصغر زمانی . پیشنهادات خود را با نام و نشان جهت اسفالت و برق کشی ارائه دهید و این کار روبه اتمام است ضمنا اینطورکه میگویند میخواهند کرتهای اضافی تا 500 متر را پس بگیرند و هزینه شن ریزی بالا است و زدن گریدر بدون شن سودی ندارد قبل از جنگ زرگری پیشنهاد دهید

  (0)
 31. چاه حاج بهرام می‌گه:

  به جای پرداختن به این بحث ها ازکوچه ی کدخدا محمد آقا صابری نزدیک منزل آقای عیسی جعفری وکوچه ی قرض الحسنه ی میمه بازدید کنید خودتان بحث را خاتمه میدهید میخواهید جاده های چاه هم اینجوری باشد تعطیل کنید این بحث را حتما بازدید کنید اگر با دوچرخه توانستید دوربزنید بازهم بحث را شروع کنید

  (0)
 32. رجب می‌گه:

  اخه شما چه به کشاورزی خیلی سر در میاری؟؟؟؟بازم خوبه نتونستی شورا میمه بشی!وگرنه درختا خیابونا رو با بیل مکانیکی ecr 305 جا کن میکردی!فکر ثبت نام شورا سری بعد رو از سرت بیرون کن مردم خوب شناختند!!!دیگه هم صحبتی در مورد شورا و کاراشون نکن که خودت خوب نشن دادی!!!والسلا م سپاس

  (0)
 33. هم ولایتی می‌گه:

  ای داد بیداد
  واقعا این ضرب المثل اینجا مطرح میشه «همه کارام آرسته کارد کلم وی دسته»
  همه مشکلات میمه حل شده بود فقط دشت انقلاب بلاتکلیف مونده بود
  آقایون شورا زرنگ تشریف دارین خیابون شریعتی ک پر رفت و آمد ترین خیابونه و عرضش از خیابان های دشت انقلاب کمتره و مشکل پیاده رو ی این خیابون رو که هنوز حل نشده رو درست کنین
  چرا دوست دارین کمیت طرح هاتونو بالا ببرین خوب به کیفیتش هم فکر کنید چرا دوست دارین هر کاری رو نیمه کاره رها کنید
  چند طرح نیمه کاره دارین؟؟؟
  خیابون مطهری رو که درست کردین اون قسمت پیاده رو کنار سوپر مارکت آقای اخلاقی نباید اصلاح میشد؟
  اون قسمتی که روبروی مدرسه فاطمه زهرا نباید تکلیفش روشن بشه؟
  کوچه های میمه به اندازه کافی مشکل نداشت که اومدین این بلا رو هم به سرش آوردین؟
  حالا آب رد میشه ؟
  و طرح های دیگه خداوکیلی خودتون قضاوت کنید
  آیا این کار در چنین شرایطی لازم بود آیا حل مشکلات داخل محدوده شهری میمه اولویت نداشت؟
  این قطع این همه درخت سنجد تنومند که چندین سال از عمر اونها گذشته بود و مردم هم با لذت از سنجد اونها استفاده میکردن بی رحمی نبود؟
  مگر طی سال های گذشته مردم مشکلی با این محدوده داشتند؟
  انصافا یکی پیدا نمیشه به داد میمه برسه؟؟؟؟؟؟

  (0)
ارسال نظر


+ چهار = 7


آخرین خبرها