کد خبر: 11518 | زمان مخابره: ۱۱:۴۳:۲۹ - جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ | ۲۴ نظر | دفعات مشاهده : 1,804 views | |

تسليت درگذشت اميرحسين قرقاني

gharghani2

خانواده محترم قرقاني

اندوه ما در غم از دست دادن اميرحسين عزیز در واژه ها نمی گنجد تنها می توانیم از خداوند برایتان  صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم.

                                                                                         اهالي خيابان طالقاني ميمه
۲۴ ديدگاه مطلب براي " تسليت درگذشت اميرحسين قرقاني " ارسال شده است.

 1. گرامی می‌گه:

  خدایش رحمت کند روحش شاد.افتخار همکلاس بودن با آقای قرقانی را در سال 80 داشتم.

  (0)
 2. خسرو مقصودی می‌گه:

  خانواده ی محترم قرقانی با سلام
  درگذشت جوان ناکام امیرحسین را به شما ومخصوصا جناب آقای ایمان قرقانی تسلیت میگویم خداوند مرحوم حاج آقارضاقرقانی وبرادرارجمندتان مرحوم امید رارحمت کند روحشان شاد

  (0)
 3. صبح میمه می‌گه:

  صبح میمه درگذشت تاثربار شادروان امیرحسین قرقانی را به خانواده ی داغدار قرقانی تسلیت می گوید .

  (0)
 4. محسن.ج.(محسن جنت) می‌گه:

  خدایش بیامرزد،خبر فوت امیر حسین اندوهی بر جانم نشاند،گویاآسمان نیز امروزعزادار بود،خوشا به حالت ای آسمان هر گاه بخواهی توان گریستن داری…..

  (0)
 5. م .متقی می‌گه:

  هوالحی

  خبر رسید
  خبر رسید
  صفای وقت تو باد ای قلندر تجرید
  سلام ‚ ای تو گذرگاه خون صاعقه ها
  سلام و تسليت ای روشنایی مشرق
  سلام و تسليت ای ابرها و دریاها
  سلام و تسليت ای هر چه ساکن و جاری
  سلام و تسليت
  اما نه !
  تهنیت آری
  تو پاکبازترین عاشقی
  درین آفاق
  چه جای آن که
  درین راه
  تسليت شنوی
  قماربازی عاشق
  که باخت هر چه که داشت
  و جز هوای قماری دگر
  نماندش هیچ
  بزرگوارا
  اینک بهار جان و جماد
  شقایقان پریشیده در سموم تو را
  هزار باغ
  و هزاران هزار بیشه کند
  چه بیشه های برومند سرخ رویان روی
  که روزگار نیارد ستردش از آفاق
  اگرچه طوفان
  صدها هزار صاعقه را
  پی درودن این سرخ بیشه
  تیشه کند…
  م.سرشک

  خانواده ی محترم قرقانی
  غم جانکاه فقـدان جوان ناکام و عزیزتان امیرحسین قرقانی را به شما تسلیت عرض نموده ، برای روح آنمرحوم رحمت و مغفرت واسعه و نیز برای بازماندگان ،صبری جمیل از قادر متعال خواهانیم .

  (0)
 6. رفیق می‌گه:

  اقای جنت خدا اقای قرقانی را رحمت کند اما گریه ؟ اسمان؟ ……….

  (0)
  • نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

   رفیق جان داغ جوان مادر زمانه را هم به ناله در می اورد،من اشنایی مختصری با ایشان داشتم،اماهمین که در کوی و برزن هر از گاهی دیدارشان می کردم،کافی بود تا قسمتی از تصویر ذهنی من از شهرمان باشد و نوعی حس وابستگی و اشنایی داشته باشیم الخصوص در شهر کوچکمان که تقریبا همه به سان خانواده ای با هم زندگی می کنیم…در رثای جوانان وطن هر چه گوییم کم است.

   (0)
   • رفیقدوست می‌گه:

    رفیق جان چقدر حسادت و بخل؟دیگه به آدمی هم که دستش از دنیا کوتاه شده حسادت کنیم که چرا فلانی گفته آسمان عزادار بود و…..حالا محسن جنت ناراحت بوده احساسشو اینجوری بیان کرده.عجب بابا!عجب دنیایی عجب آدمایی!عجب صبری خدا دارد…………………….
    نوشتی خدا رحمتش کنه!(با علامت تعجب) شاید فکر می کنی خیلی کارت درسته داداش که خدا کنه اینجوری باشه.خدا همه ما رو هم به راه راست هدایت کنه.

    (0)
 7. علي وطن خواه می‌گه:

  اميرحسين جان ، روز دوازدهم فروردين از اميد باهم گفتيم. نمي دانستم که تنها ساعاتي بعد ، پيش او مي روي.
  خانواده محترم قرقاني مصيبت وارده را تسليت می گویم. روحشان شاد- وطن خواه- تهران

  (0)
 8. علی مقصودی می‌گه:

  جناب آقای ایمان قرقانی باسلام
  درگذشت برادر گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.

  (0)
 9. رفیق می‌گه:

  خدا رحمتش کنه!

  (0)
 10. دردمند می‌گه:

  به جای شعار دادن وشعر نوشتن عوامل تهدید کننده جان جوانان را شناسایی وباان مبارزه کنیم چه اقدامی بر علیه توذیع کنندگان اشکار مواد مخدر کرده ایم همانها هم اگر بمیرند برایشلن نوحه سرایی می کنیم مشروبات الکلی هم که اضافه شده است امام جمعه یک خطبه در این مورد داشته است؟ شورا چه کرده ؟ شما مطلبی در این باره نوشته اید؟ هیئتهای مذهبی به وظیفه امر به معروف وتهی از منکر عمل کرده اند ؟نیروی انتظامی- دادگاه -کجا هستند چرا در عروسیها دوباره مشروب خوری جزء مراسم شده است؟ چرا بعضی از وجیه المله های دخیل در اینگونه خیانت هارا منزوی نمی کنیم ؟

  (0)
  • از جنس درد می‌گه:

   دردمند عزیز سلام
   پیشنهاد شما در خصوص شناسایی عوامل و عاملان تهدید کننده ی سلامتی جوانان میمه و برخورد قاطعانه با آنها ، کاملا متین است.از آنجایی که رسیدگی به این مهم در صلاحیت نیروی انتظامی ، دستگاه های اجرایی و قضایی می باشد، لذا عاجزانه از مقامات مسوول ، دلسوز و آینده نگر تقاضای می کنیم به این مهم رسیدگی نمایند.
   در حاشیه: لطفا به این نکته عنایت داشته باشید که اخلاقیات نیز حکم میکند با عرض تسلیت به خانواده ی داغدار یک جوان از دست رفته ، با آنان ابراز همدردی گردد.شاید که قطره ای از دنیای غمشان کاسته شود.

   (0)
 11. احمدرضا ایراندوست می‌گه:

  ضمن عرض تسلیت به خانواده عزادار قرقانی درگذشت این جوان ناکام را مخصوصا به مادر داغدارش تسلیت گفته و از خداوند منان برایشان صبر را ارزومندم که در این چند سال داغ دو جوانش را دیده که مصیبتی بس سنگین و طاقت فرساست .اما طبق شنیده هایی که داشته ام گویا به هنگام مراجعه به پزشک امپول اشتباه تزریق گردیده که باعث افت فشار شده و این جوان ناکام جانش را از دست داده است .حادثه ای که مسبوق به سابقه است و برای یکی از عزیزان بنده نیز چنین اتفاقی افتاد و هیچ کس پیگیر این ماجرا نشد .اکنون بر دست اندرکاران بهداشت و درمان شهرمان وظیفه ای مهم و خطیر است که این موضوع مهم را با جدیت تمام دنبال نموده تا حقیقت ماجرا عیان گردد شاید در این خصوص هم شایعه ای بیش نباشد اما روشنگری میتواند ذهن خیلی ها را روشن نماید و امیدوارم که این مورد صحت نداشته باشد که اگر ماجرا چنین باشد که من شنیده ام کارمان زار است و باید به حالمان گریست .

  (0)
 12. علی توکل می‌گه:

  ایمان جان تحمل سوگ فقدان برادر کاری دشوار است ما را در این غم سترگ و جانکاه شریک بدان.

  (0)
 13. سیمای دین می‌گه:

  خدا رحمتش کند.روحش شاد و یادش گرامی

  (0)
 14. حمید می‌گه:

  برای شادی روحش صلوات

  (0)
 15. ,وبلاگ افق میمه می‌گه:

  درگذشت این عزیز سفر کرده را به کلیه اعضاء محترم خانواده و دوستان تسلیت و بقای عمر و علو درجات بازماندگانش را از درگاه حضرت دوست خواهانیم

  (0)
 16. احمد ابرام می‌گه:

  جناب آقای ایمان قرقانی این مصیبت جانکاه را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم.روحش قرین رحمت

  (0)
 17. فامیل می‌گه:

  خدا بیامرزدش خدا صبری به مادر داغ دیده اش بده که خیلی داغ دیده

  (0)
 18. ستاره سهیل می‌گه:

  درگذشت نا باورانه امیر حسین را به خانواده گرامی این عزیز سفر کرده تسلیت می گویم و علو درجات را برایش از خداوند متعال خواستارم.

  (0)
 19. یک دوست و همشهری می‌گه:

  جناب ایراندوست عزیز :
  راجع به مطلبی که نوشته اید بخاطر ارادتی که به شما دارم لازم است مواردی را خدمت شما عنوان نمایم .
  بهتر است همیشه خدا را در نظر داشته باشیم و او را که بر همه امور اگاه است در نظر داشته باشیم . تا از موضوعی اطلاع کافی و دقیق و درست نداشته باشیم قضاوت و اظهار نظر نکنیم . هیچگاه تحت تاثیر جو قرار نگیریم و احساسی و غیر منطقی رفتار نکنیم . اگر بخواهیم از روی حرف های نادرست این و ان و شایعات بی اساس که متاسفانه به و فور در فضای الوده موجود است مطلبی را ناسنجیده عنوان کنیم با ابروی افرادی زحمت کش و بی گناه بازی کرده ایم و حقوق معنوی انان را تضییع نموده ایم و این مورد از نظر خداوند بزرگ گناه کمی نیست و بدور از شان فرد محترمی چون شما است .
  چه بسا خیلی ها در مورد حضرتعالی نیز برخی شایعات را عنوان نمایند ایا درست است که صرفا روی اینگونه حرف های بی اساس و واهی که چون باد در هوا جاری می شود در مورد شما قضاوت نا بحق نماییم و ان را رسانه ای کنیم ؟!
  بهتر است اگر برای زحمات دیگران تشکر و قدردانی نمی کنیم لااقل از روی برخی سخنان کذب و واهی قضاوت نکنیم و با بیان برخی شایعات ناروا با ابروی افرادی بیگناه بازی نکنیم و بیاد بیاوریم که تهمت گناهی کبیره است و غیبت چون خوردن گوشت برادر مرده ( قران کریم ). و چه خوب است همیشه خود را در محضر خدا بدانیم و انچه برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم و انچه برای خود نمی پسندیم برای دیگران هم نپسندیم …..
  البته از مسولان محترم سایت انتظار میرود از انتشار مطالبی که صحت و سقم ان معلوم نیست خود داری نمایند .

  (0)
 20. شهروند می‌گه:

  ضمن تشکر و سپاس از زحمات مسولین محترم سایت بنده نیز موافق نظر دوست و همشهری هستم . لازم است از انتشار مطالب کذب و مغرضانه و یا ناسنجیده که به نوعی با ابرو و حیثیت افراد مرتبط است اجتناب شود . ضمنا کاربران محترم نیز نهایت دقت ، انصاف و ملاحظات اخلاقی و شرعی را در ارایه مطالب داشته باشند .

  (0)
ارسال نظر


پنج − = 0


آخرین خبرها