انتقاد از امام جمعه ی شاهین شهر ، نماینده و فرماندار شهرستان

2021-01-27
0 بازدید

انتقاد از امام جمعه ی شاهین شهر ، نماینده و فرماندار شهرستان رئیس اداره تبلیغات اسلامی گفت: اگر مسؤولان اگر چاره‌اندیشی برای ساختمان سازمان تبلیغات اسلامی نکنند باید فاتحه این نهاد انقلابی را در شاهین‌شهر و میمه خواند. حجت‌الاسلام حسن بابایی روز گذشته (۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۹) در حاشیه نشست خبری خود با اصحاب رسانه که به […]

سازمان-تبلیغات-اسلامی
انتقاد از امام جمعه ی شاهین شهر ، نماینده و فرماندار شهرستان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گفت: اگر مسؤولان اگر چاره‌اندیشی برای ساختمان سازمان تبلیغات اسلامی نکنند باید فاتحه این نهاد انقلابی را در شاهین‌شهر و میمه خواند.

حجت‌الاسلام حسن بابایی روز گذشته (۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۹) در حاشیه نشست خبری خود با اصحاب رسانه که به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده بود در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای جویا از مسؤولان شهرستان شاهین‌شهر و میمه ازجمله؛ حجت‌الاسلام قاسم هاشمی امام‌جمعه شاهین‌شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و همچنین اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه به خاطر عدم اختصاص یک دفتر مناسب و استاندارد به نهاد سازمان تبلیغات اسلامی در این شهرستان به‌شدت گلایه و انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون مسؤولان هر شهرستانی موظف‌اند که امکانات لازم جهت فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی مهیا کنند، افزود: با وجود اینکه مکاتبات بسیار فراوانی با نماینده شاهین‌شهر و میمه  در مجلس، فرماندار و حتی سایر مدیران استان اصفهان جهت اختصاص یک دفتر در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه در یک محل مناسب داشته‌ایم اما تاکنون موفق به دست‌یابی این رسالت خطیر دین مدارانه نشده‌ایم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان ساخت: ساختمانی که هم‌اکنون در آن فعالیت می‌کنیم، واحد حقوقی شهرداری شاهین‌شهر با طی کردن مراحل قانونی حکم تخلیه آن را گرفته است و اگر در این زمینه چاره‌اندیشی صورت نپذیرد باید فاتحه این نهادی که در حال تقویت و ترویج مباحث فرهنگی و دینی در مقابل دشمنان هست را خواند.

وی متذکر شد: آقای حاجی دلیگانی به‌عنوان عضو کمیسیون تلفیق می‌توانست در قالب یک بودجه فرهنگی نهایت تلاش و حمایت خود را به کار بگیرید اما متأسفانه تاکنون در این راستا یک‌قدم هم بر نداشته است.

حجت‌الاسلام بابایی در پایان وضعیت تهاجم فرهنگی در شهرستان شاهین‌شهر و میمه را به خاطر مهاجر پذیر بودن نگران‌کننده عنوان کرد و گفت:‌ نزدیک به ۴۲ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می‌گذرد اما تاکنون در حوزه فرهنگی نتوانستیم کارنامه قابل قبولی ارائه کنیم