کد خبر: 87823 | زمان مخابره: ۷:۱۵:۱۲ - یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 121 views | |

امدادگران هلال احمر و نجات یک مصدوم در کوه کهروی ازان

۵۸۳۱۳۰۵_۹۴۳
امدادگران هلال احمر و نجات یک مصدوم در کوه کهروی ازان
رئیس جمعیت هلال احمر بخش میمه

نجات فرد گرفتار در ارتفاعات کوه کهرود روستای ازان

امدادگران جمعیت هلال احمر میمه فردی را که در ارتفاعات کوه کهرود روستای ازان گرفتار شده بود نجات دادند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس جمعیت هلال احمر بخش میمه گفت: در پی سقوط یک مرد ۵۳ ساله از ارتفاعات کوه کهرود ازان، دو تیم امداد و نجات از پایگاه قرقچی به محل حادثه اعزام شدند و وی را که از ناحیه مچ پای چپ آسیب دیده بود، به پایئین کوه منتقل کردند.
مهران محمدی پور افزود: پس از انجام اقدامات اولیه امدادی، مصدوم به بیمارستان حضرت محمد (ص) میمه منتقل شد.
۴ ديدگاه مطلب براي " امدادگران هلال احمر و نجات یک مصدوم در کوه کهروی ازان " ارسال شده است.

 1. سپهر می‌گه:

  از صبح میمه بعیده بیفته تو این بازی، به خاطر پیچ خوردگی پا دو تا تیم از پایگاه قرقچی اعزام شدند!! فکر نمی‌کنید تاکید عجیبی بر عنوان کوه کهروی ازان شده!!
  کدوم سند و مدرک و نقشه قانونی همچین عنوانی رو درج کردند؟
  همون، کوه کرچ رو با همین نامگذاری ها و گرفتن مجوزها با روش‌های غیر قانونی نابود کردند، بس نبود؟
  واقعا برخی سودجویان دنبال چه چیزی هستند؟ من اصلا موافق چنین مرزبندی های بیهوده نیستم، ولی مطابق تقسیم بندی های قانونی عمده کوه کهرو در مرتع زیادآباد واقع شده است. حالا به هر حال انتظار از نمایندگی خبرگزاری صدا و سیما در منطقه اینه که به وظیفه و مسئولیت ذاتی و قانونیش عمل کنه و با بیان و تاکید بر برخی مفاهیم و عبارات مجعول و مجهول، باعث ایجاد اختلاف و جدایی در منطقه نباشه،

  (-1)
 2. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  تقسیمات کشوری تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ انجام نمی‌شود

  استاندار اصفهان:
  🔹 تا انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ هیچ‌گونه تقسیمات کشوری نخواهیم داشت و فرمانداران و مسؤولان بر این امر اصرار نورزند.
  🔹 درخواست برقراری مجدد کلاس‌های درس در استان به صورت یک روز در میان به تهران اعلام و در صورت موافقت کلاس‌های درس با شرایط کرونایی زرد دایر خواهد شد.
  fna.ir/f1vgvh
  @isffarsna

  (0)
 3. محمد می‌گه:

  کوه کهروی ازان؟؟؟؟؟ طبق مدارک موجود و استعلام از منابع طبیعی ،بهره برداری از مزتع این پهنه در اختیار دامداران زیادآباد می باشد. پس درست آن کوه کهروی ویو هست. لطفا اصلاح فرمایید.

  (-1)
 4. محمدرضاشهریاری می‌گه:

  با سلام…از زمانی که این کوه برقرار و افراشته بوده در کنار روستای ازان واقع شده و در صیانت از گونه های جانوری و محیط زیست این کوه ازانی ها همواره پیش قدم بوده اند و همیشه هم با آغوش باز پذیرای زیاد آبادی ها و همه ی میهمانان بوده اند و هستند اما بی انصافیست که گاهی سیدصالحه خاتون که د رضلع جنوبی ازان واقع شده مصادره می شود و گاهی کوه کهرو که در ضلع شمالغربی ازان واقع شده است اینگونه مورد بی مهری برخی از همشهریان عزیزمون در پیام ها قرار می گیرد…ازان متعلق به همه ی مردم ایرانه و نگینی در کویره…

  (2)
ارسال نظر


2 + سه =


آخرین خبرها