کد خبر: 87356 | زمان مخابره: ۱۳:۴۷:۳۲ - شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | ۴ نظر | دفعات مشاهده : 98 views | |

حاجی خواستار پاسخ کوبنده ی سپاه مقتدر اسلام شد

image_2020_7_19-7_30_19_960_gGwحاجی خواستار پاسخ کوبنده ی سپاه مقتدر اسلام شد

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اصفهان، با بیان اینکه دو دسته باید در خصوص ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده جوابگو بوده و مجازات بشوند، گفت: دسته نخست کسانی هستند که اطلاعات دانشمندان هسته‌ای عزیز ما را در دوران مذاکره با آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای و کشورهای ۵ بعلاوه یک در اختیار آنها قرار دادند و اجازه دادند که جاسوسان آمریکایی، اسرائیلی و انگلیسی در قالب بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی وارد کشور و مراکز ما شده و اطلاعات جمع آوری کنند.

وی در ادامه افزود: ابعاد مختلف این مسائل باید دقیقا روشن شده و هرکسی که در این خصوص نقش داشته و راه را برای دشمن باز گذاشته است، اعم از مسئولان و افراد تیم مذاکره کننده، باید بازخواست و مجازات شوند.

عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دست داشتن رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری‌زاده اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقتدر ما باید پاسخی کوبنده به رژیم صهیونیستی بدهد به نحوی که نتانیاهو بزدل از اینگونه گستاخی‌ها و اقدامات خبیثانه پشیمان بشود.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: این ترور به شدت از سوی مجلس شورای اسلامی محکوم می‌شود و قطعا قانونی که در خصوص فعالیت‌های هسته‌ای کشور کلیات آن اخیرا در مجلس رأی آورد که یکی از محورهای آن آغاز مجدد غنی سازی ۲۰ درصد است باید تسریع شده و جزئیات آن با سرعت بیشتری به تصویب رسیده و عملیاتی و اجرایی شود.
۴ ديدگاه مطلب براي " حاجی خواستار پاسخ کوبنده ی سپاه مقتدر اسلام شد " ارسال شده است.

 1. مردم شهر میمه می‌گه:

  حضور محترم اعضای شورای اسلامی شهر میمه در دوره چهارم
  با سلام و احترام
  چند وقتی است که جسته و گریخته شاهدیم که اعضای شورای اسلامی دوره چهارم، از طریق فضای مجازی به انتشار بیلان کاری دوره چهارم شورای اسلامی شهر میمه پرداخته اند که این خود جای تقدیر دارد ، اما از طریق مبادی رسمی ، بیلان کاری دوره چهارم شورای شهر در این دوره منتشر نشده ، و چه بهتر است که از طریق مبادی رسمی این بیلان کاری منتشر شود:
  چرا که این گونه به ذهن متبادر می شود که:
  انتشار بیلان کاری از طریق مجاری غیر رسمی که سندیتی ندارد،
  ودر ضمن بیلان کاری ارائه شده باید مستند و مستدل باشد
  لذا از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم شهر میمه خواهشمندیم و خواستاریم،بیلان کاری ارائه شده از طریق مجاری غیر رسمی را به همراه مستندات موجود در این زمینه از طریق مجاری رسمی(سایت شهرداری)به اطلاع عامه مردم رسانده ، باشد که زمینه ساز،فرهنگ سازی مطلوب در این زمینه(پاسخگویی مسولین به مردم) شود.
  بیلان کاری ارائه شده از سوی اعضای شورای اسلامی شهر چهارم از طریق فضای مجاز از مبادی غیر رسمی گویا بدین شرح است

  ۱_احداث باغ بانوان
  ۲_ احداث بلوار ولی عصر میمه
  ۳_ تاسیس فروشگاه کورش
  ۴_بهسازی بلوار انقلاب اسلامی
  ۵_احداث زیرگذر شهدای شهر میمه
  ۶_تاسیس واحدخبری دفتر بخش میمه
  ۷_احداث ساختمان دوطبقه ی جدید درمانگاه میمه
  ۸_احداث ساختمان جدید اداره ی پست میمه

  ۹_ ایجادکمربندسبزمیمه
  ۱۰_تشکیل جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه در سال۹۴ در جوارحرم شهدای گمنام شهر میمه به پیشنهاد (ریاست )شورای شهر میمه
  ۱۱_احداث جاده دسترسی به دانشگاه نور دانش میمه
  ___________
  رونوشت به آقایان
  خسرو مقصودی
  مرتضی اسفندی
  اکبر آقا محمدیان
  محمد رضا اسد
  علی جمالی
  همچنین شهردار میمه
  پی نوشت:به کلیه سایت ها و وبلاگ های خبری شهر میمه و کلیه گروهها و کانال های میمه در فضای مجازی
  با تشکر
  مردم شهر میمه

  (0)
  • نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

   وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا
   وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا
   شورای اسلامی شهر و روستا از جمله نهادهای موثر در فرآیند انتقال قدرت به مردم و مشارکت آحاد مردم جامعه در تصمیم گیریها است به عبارتی شوراها نماد مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.
   https://www.dana.ir/1078611

   (0)
 2. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  گاهی به آیین چهلمین اجلاس جهانی یونسکو با ثبت قنات‌های ایرانی؛

  دومین پرونده زنجیره‌ای ثبت جهانی ایران در یونسکو
  بعد از پرونده باغ ایرانی، یازده قنات ایران به عنوان دومین پرونده زنجیره ای ثبت جهانی ایران در فهرست جهانی یونسکو قرار گرفت
  پرونده زنجیره ای ۱۱ قنات ایرانی به عنوان بیستمین میراث فرهنگی ایران در چهلمین اجلاس میراث جهانی یونسکو که هم اکنون در استانبول درحال برگزاری است به ثبت جهانی رسید. این پرونده با همکاری مرکز قنات یونسکو، جهاد کشاورزی و وزارت نیرو تهیه و به یونسکو ارسال شد. ایران دارای بیش از ۳۴ هزار قنات است که یازده رشته قنات از شش استان کرمان ، یزد ، مرکزی ، اصفهان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی مجموعه زنجیره ای این قنات ها را به عنوان بزرگ ترین طرح های زنجیره ای میراث جهانی تشکیل می دهد که در فهرست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیدند.
  https://www.imna.ir/news/239162/%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B3%DA%A9%D9%88

  (0)
 3. نام خود را وارد كنيد... می‌گه:

  قنات‌های ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد

  پرونده زنجیره ای یازده قنات ایرانی به عنوان بیستمین میراث فرهنگی ایران در چهلمین اجلاس میراث جهانی یونسکو که هم اکنون در استانبول درحال برگزاری است به ثبت جهانی رسید.
  در چهلمین نشست کمیته میراث جهانی در استانبول؛
  قنات‌های ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد
  https://miraskhz.ir/rha/mataleb/1788/%D9%82%D9%86%D8%A7%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AB-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B3%DA%A9%D9%88-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%AF

  (0)
ارسال نظر


8 − = شش


آخرین خبرها