کد خبر: 86858 | زمان مخابره: ۵:۴۷:۰۵ - دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 127 views | |

نخستین جلسه دفاع از رساله دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی میمه

۶۳۷۳۸۶۲۹۰۴۵۵۳۴۱۱۱۷_lg

نخستین جلسه دفاع از رساله دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی میمه

نخستین جلسه دفاع کاملاً مجازی از رساله دکتری با عنوان «بررسی تطبیقی برنامه درسی هنر دوره ابتدایی ایران و کشورهای منتخب به‌منظور ارائه یک الگو» برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میمه، نخستین جلسه دفاع مجازی از رساله دکتری سمیه فلاح در رشته برنامه‌ریزی درسی با عنوان «بررسی تطبیقی برنامه درسی هنر دوره ابتدایی ایران و کشورهای منتخب به‌منظور ارائه یک الگو» برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه در حاشیه این جلسه اظهار کرد: به علت شیوع گسترده بیماری کرونا و موقعیت فوق بحرانی استان اصفهان برای رفاه حال دانشجویان شرایطی فراهم شده تا دانشجویان تحصیلات تکمیلی با هماهنگی گروه آموزشی بتوانند جلسات پیش دفاع و دفاع از رساله دکتری خود را به‌صورت مجازی برگزار کنند.

سیدناصر حجازی، بالابردن کیفیت آموزش مجازی، نظارت مستمر بر نحوه برگزاری، شیوه تدریس و حضور استاد و دانشجو و افزایش انگیزه دانشجویان برای یادگیری از طریق آموزش مجازی را از برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه عنوان کرد.

وی افزود: وجود رشته برنامه‌ریزی درسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه فرصت خوبی برای معلمان آموزش و پرورش شهرستان شاهین‌شهر و میمه  فراهم کرده تا بتوانند با ادامه تحصیل و و بالا بردن سطح علمی و پژوهشی خود برای رسیدن به خودکفایی علمی و آموزش هرچه بهتر تلاش کنند.ارسال نظر


+ 5 = نُه


آخرین خبرها