کد خبر: 86563 | زمان مخابره: ۵:۴۶:۳۳ - پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 111 views | |

پیام تشکر دکتر محمد حسین ایراندوست در تسلیت فقدان مادر

photo_2020-09-24_05-44-23

پیام تشکر دکتر محمد حسین ایراندوست در تسلیت فقدان مادر

بسمه تعالی
هجران ابدی و اندوه از دست دادن مادر دوشهید مرحومه زهرا جمالی هنوز بر قلب‌هایمان سنگینی می‌کند. و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، گریزی نیست.
با این وجود علیرغم شرایط سخت شیوع بیماری کرونا، حضور پر شور و حق شناسانه مردم بزرگوار و شریف میمه در مراسم خاکسپاری و مراسم هفتمین روز درگذشت آن مرحومه از اقشار مختلف بخصوص عزیزانی که حضوری، تماس تلفنی، صدور اعلامیه، تهیه و نصب بنر و درج آگهی ما را قرین محبت خود قرار دادند صمیمانه قدردانی می‌کنیم
در این میان لازم است ، به حکم ادب و احترام و تکلیف شرعی ، از پیامهای تسلیت فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی امام جمعه عزیز و مهربان میمه ، هیئت امنا و اعضای هیئت جان نثاران قمر بنی هاشم، هیئت قمر بنی هاشم علیه السلام میمه ، هیئت حضرت ابوالفضل میمه ، هیأت سیدالشهداء (ع) روستای ونداده ، کمیته ی امداد امام خمینی میمه ، دانشگاه آزاد اسلامی میمه، رئیس و کارکنان محترم بنیاد شهید شهرستان، بخشدار خوش فکر بخش میمه ، شهردار محترم میمه ، رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر میمه ، و همسایگان عزیز خانه مادری که با تهیه و نصب بنر اظهار همدردی فرمودند و نیز کلیه دوستانی که از طریق مختلف شبکه های اجتماعی یا سایت وزین صبح میمه خصوصا مدیریت و اعضای گروه تلگرامی «همراهان بخش میمه» ، وزوان آنلاین، آگهی تسلیت ارسال داشتند و بطور خاص و ویژه از همه مردم شریف و مهربان میمه از بن جان و ژرفای دل سپاسگزاری و قدردانی کنیم.
مردم میمه ثابت کرده اند که از روزگاران نخست ، بر چنگِ وفا و مهربانی و عطوفت ، به هنجار مضراب زده اند. و این سخن عارفان را جامه عمل پوشیده اند که :

بر چنگ وفا و مهربانی گر زخمه زنی بزن به هنجار

مردم نازنین میمه :
روزگارتان هماره بر مراد بادا…
روزهایتان شادِ شاد… آسمانتان بی غبار… و سهم چشمانتان همیشه بهار….. و قلبتان از هر غصه دور… و بزم و شورتان پر سرور…. و بخت و تقدیرتان هماره قشنگ …… و عمر شیرین تان ، بلند… و سرنوشت تان تابناک باد…
حریم سینه ما گرچه دایره ناقصی است که اهمیتی ندارد با چه شعاعی رسم میشود، اما میمه همیشه در مرکز آن ایستاده است.
موفق باشید.
ارادتمند : محمدحسین ایراندوستارسال نظر


7 + یک =


آخرین خبرها