کد خبر: 86528 | زمان مخابره: ۸:۰۰:۵۸ - دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱ نظر | دفعات مشاهده : 69 views | |

حاجی : در شش ماه دوم، پخته‌تر عمل می‌کنیم

۱۰۱۹۲۰۶۷_۹۱۳

در شش ماه دوم، پخته‌تر عمل می‌کنیم
حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر و میمه و عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم در گفت و گو با برنا در پاسخ به این سوال که جلسه غیر علنی مجلس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتقادهایی از قبیل بردن مسائل و مباحث در ارتباط با معیشت جامعه از سوی مدعیان شفافیت به پشت در‌های بسته مواجه شد، نظر شما در این باره چیست؟ گفت: به نظر من، نکاتی که مصری، نماینده مردم کرمانشاه، در جلسه غیرعلنی مطرح کرد می توانست در جلسه علنی هم با ملاحظاتی مطرح شود ولی او اعتقاد داشت جلسه، غیر علنی برگزار شود که با رای نمایندگان این اتفاق افتاد. میزان نمایندگانی که به غیر علنی شدن جلسه رای داده بودند برایم جای تعجب داشت، باور نمی‌کردم نمایندگان به این نحو، رای مثبت به غیر علنی شدن جلسه بدهند.

حاجی دلیگانی در رابطه با جزئیات این جلسه گفت: جلسه پیرامون موضوعات مربوط به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بود. اگر موضوع یک مساله سیاسی یا اجتماعی بود مجلس رای به غیرعلنی بودن آن، نمی‌داد.

او در خصوص در راس امور بودن مجلس یازدهم گفت: … این مجلس، تجربه کمتری دارد و ممکن است در برخی امور نمایندگان، درست تصمیم گیری نکنند اما قطعا در شش ماه دوم عمر مجلس، پخته‌تر عمل می‌کنیم.
۱ ديدگاه مطلب براي " حاجی : در شش ماه دوم، پخته‌تر عمل می‌کنیم " ارسال شده است.

  1. سپهر می‌گه:

    فقط لطفاً ته نگیره! 😁

    (0)
ارسال نظر


5 + پنج =


آخرین خبرها