کد خبر: 86500 | زمان مخابره: ۱۴:۱۹:۲۴ - شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 115 views | |

روایت جدید پدر شهید از حادثه ی تروریستی ۳۱ شهریور

download

روایت جدید از حادثه ی تروریستی ۳۱ شهریور

🔸پس از شهادت فرزندم تماس های زیادی از سوی شبکه های معاند با پیشنهادهای متنوع و مختلف با من و خانواده ام گرفته میشد

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ سرهنگ سعدالله اقدامی در جلسه ستاد هماهنگی مراسم سالگرد شهید محمدطاها اقدامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای حوادث تروریستی، شهدای مدافع حرم، امنیت و سلامت، به بررسی ابعاد مختلف حادثه تروریستی سال ۹۷ اهواز پرداخت و با بیان اینکه این از جمله روزهای فراموش نشدنی ملت ایران است اظهار کرد: روز ۳۱ شهریور سال ۹۷ عاشورایی در اهواز برپا شد که مردم ایران بخصوص خوزستانی ها که از نزدیک شاهد آن جنایت بودند هرگز فراموش نخواهند کرد و هنوز آن خیابان یادآور جنایت هولناک تروریست های کودک کش است.
🔸پدر شهید محمد طاها اقدامی افزود: روز ۳۱ شهریور همانند سال های گذشته مراسم رژه نیروهای مسلح برگزار شده بود و محمدطاها چهار ساله به همراه خواهر و مادر خود برای تماشای مراسم رفته بودند. عناصر گروهک تروریستی داعش با حمایت مالی وهابیت سال ها در برنامه ریزی برای ضربه زدن به اقتدار جمهوری اسلامی بودند پنج نفر از مزدوران خود در ایران را آموزش داده و تجهیز کرده بودند را به محل برگزاری مراسم فرستاده بودند.
وی هدف از این اقدام جنایتکارانه و تروریستی را تضعیف چهره نظام و شکستن اقتدار نیروهای مسلح برشمرد و افزود: عوامل این جنایت در روز نمایش قدرت و اقتدار پس از شروع مراسم رژه با هماهنگی دقیق و پشتیبانی حدود ۴۰ نفر، از پشت جایگاه نفوذ و حمله می کنند و با انواع سلاح ها برای کشته سازی حداکثری، همه را از زن و کودک و سرباز به رگبار می بندند.
سرهنگ اقدامی با اشاره به آمار شهدا و مجروحان این اقدام تروریستی خاطرنشان کرد:
🔸عوامل تروریستی با بی رحمی تمام ۶۰ نفر را مجروح و ۲۳ نفر را به شهادت رساندند که اغلب از ناحیه سر و صورت به شدت آسیب دیده بودند و برخی قابل شناسایی نبود چون وقتی برای شناسایی پیکر شهدا به سردخانه رفته بودم دیدم صورت اغلب شهدا پر از گلوله بود. یکی از مجروحان حادثه به نام بیگدلی در اهواز که به شهید زنده معروف است ۸ گلوله به او اصابت کرده و هنوز زنده است.
وی به مجروح شدن مادر و خواهر محمدطاها در این حادثه اشاره کرد و افزود: عوامل تروریستی با علم به اینکه زنده برنمی گردند آمده بودند تا چه با بمب گذاری و حمله تروریستی و انتحاری در کمترین زمان بیشترین تلفات و خسارت را وارد کنند و به نقشه های شوم دیگر خود برسند.
🔸پدر خردسال ترین شهید حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز با بیان اینکه قبل از شروع این جنایت تروریستی همه رسانه های معاند اطلاع داشتند و شبکه ها آماده تبلیغات میدانی در آن ساعت بودند خاطرنشان کرد: فیلم ها و تصاویر از زوایای مختلفی که بلافاصله از شبکه های ماهواره ای خارجی منتشر می شد و هرکدام این اقدام جنایتکارانه را به خود نسبت می دادند و یکصدا می گفتند که هدف مردم نبود هدف نیروهای مسلح و اصل نظام بود گویای این موضوع بود که اقدام از قبل هماهنگ شده است.
وی به شرایط بحرانی آن روز اشاره کرد و افزود:
🔸هجمه های رسانه ای و تبلیغاتی خارجی و داخلی و گفته های ضد و نقیض برخی مسئولان از حادثه، شرایط بحرانی ایجاد کرده بود چون اخبار ضد و نقیض حاکی از این بود که درگیری میان نیروهای مسلح و نظامیان بوده و در ان درگیری تعدادی از نیروهای نظامی کشته و مجروح شدند اما با انتشار تصویر پیکر غرق به خون محمدطاها درآغوش افسر سپاهی جریان نفاق تغییر کرده و با سکوت خبری اذهان عمومی به فکر فرورفت و توطئه دشمنان نقش بر آب شد.
سرهنگ اقدامی ادامه داد: دشمنان وقتی نقشه خود را شکست خورده دیدند پس از شهادت فرزندم تماس های زیادی از سوی شبکه های معاند و افراد ناشناس با پیشنهادهای متنوع و مختلف با من و خانواده ام گرفته می شد که قصد سو استفاده داشتند اما به همه آنها تو دهانی محکمی زدیم.
🔸این پدر داغ دیده افزود: محمدطاها شب قبل از شهادتش پیراهن حضرت علی اصغر (ع) را که برای عزاداری امام حسین پوشیده بود، بر تن داشت و با همان پیراهن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید و همان پیراهن توسط حجت الاسلام قمی به محضر رهبر انقلاب رسید و حضرت آقا پس از یک جلسه طولانی تصویر و پیراهن محمدطاها را با اشتیاق پذیرفت و بر آنها بوسه زدند.
🔸وی با بیان اینکه خون محمدطاها اثربخش بود و بی نتیجه نماند زیرا نقشه دشمنان در ایجاد توطئه و نفاق و شکستن ابهت جمهوری اسلامی ایران را از بین برد افزود:
🔸 سوم مهرماه سال جاری مراسم گرامیداشت ۲۳ شهید این حادثه تروریستی با حضور خانواده های معظم شهدا، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان کشوری و استانی و شهرستان، خادمان آستان قدس رضوی مداحان اهل بیت(ع) در روستای ازان بخش میمه برگزار می شود.ارسال نظر


9 − = هشت


آخرین خبرها