کد خبر: 85681 | زمان مخابره: ۶:۰۰:۲۵ - شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 222 views | |

پیام دکتر اسدالله گرانمایه رئیس هیئت مدیره ی شرکت تعاونی گلستان

IMG_9592

پیام دکتر اسدالله گرانمایه رئیس هیئت مدیره ی شرکت تعاونی گلستان

بنام خداوند خالق عشق و دوستی …

🔸گلستان با گلهای زیبا و معطری که شمیم آن مشام هر رهگذری را عطر اگین می سازد و آوازه اش در اکثر نقاط استان زینت بخش شهرمان گردیده است ، نتیجه ی لطف الهی و زحمات واقعا مخلصانه اشخاصی است که اگر وجودشان در کنار اینجانب نبود ، تحقق نمی یافت .
🔸از انجایی که خود شاهد فعالیت صادقانه انها در طول چندین سال از بدو ایجاد گلستان تا امروز بوده ام و در زمان برداشت محصول گل از قبل از طلوع افتاب تا نزدیک نیمه ی شب حضور فعال داشته تا مانع از بین رفتن گل های معطر گلستان گردند و ان را بموقع بکارخانه های گلاب گیری برسانند خود را مدیون این همه عشق بخدمت این همکاران میدانم و لذا لازم دیدم بدین وسیله از جانب سهام داران محترم گلستان تشکر ویژه ای از آنها کرده و باطلاع سهام داران عزیز برسانم که گلستانِ امروز پس از عنایات خداوند ، حاصل عشق خالصانه ی آنها به خدمت است که اگر عشق بخدمت مخلصانه آنها نبود بطور حتم اینگونه که اکنون شاهدش هستیم و به آن می بالیم ، قابل تصور نبود .
🔸گلستان با افزودن به مایملک بهره برداران قنوات سه گانه باعث تغییر در نگرش کشاورزان و گرایش به استفاده ی بهینه از منابع آب و خاک نیز گردیده و با پیگیری تخصیص اعتبارات دولتی به لایروبی قنوات ، کشاورزان و باغداران را به افزایش سطح زیر کشت و احیا باغات امیدوار نموده است .
🔸با این شرح مختصر بر خود لازم می دانم از افرادی نام ببرم که از بدو شروع گلستان تا کنون در گرمای تابستان و سرمای زمستان و در ایام عید سال نو و تعطیلات ، دل سوزانه ،عاشقانه ، مخلصانه زحمت کشیده اند تا شاهد ببار نشستن بخشی از گلستان باشیم .
– آقای مهندس سعیدیان که با محاسبات دقیق ، طراحی و اجرای غرس نهال ها را عهده دار بوده که اگر حضور فعال ، کارآمد و شبانه روزی ایشان نبود شرکت میبایست هزینه های زیادی را برای تعیین منظم ردیف ها و مسیرهای ترانشه برداری پرداخت می کرد .
– مدیر عامل شرکت جناب اقای شیبانی که با مدیریت بسیار عالی و زحمات فراوان و بدون چشم داشت ، عاشقانه در میدان بوده اند و من را شرمنده زحمات خود نموده است .
– حسابدار شرکت جناب اقای یزدانیان که با دقت و وسواس و صداقتی مثالزدنی از سرمایه شرکت پاسداری میکند .
🔸در پایان از همکاران خوب و صمیمی که فقط عشق بخدمت را خدا در وجودشان نهاده باید نام ببرم چون شاهد زحمات شبانه روزی انها چه در بخش کشاورزی و قنوات و چه در گلستان بوده ام : آقایان شهبازی ، اسماعیلی، عبداالهیان ، اکبریان و صانعیان که اینجانب برای همیشه سپاسگزار و قدردان زحمات انها هستم و اولی است که همه سهام داران شرکت با انها همکاری همدلی و هم فکری نمایند که این مهم باعث دلگرمی و عشق بیشتری در جهت هر چه بهتر شدن کارها می گردد
امید دارم همشهریان محترم سهام دار گلستان همواره به عطر همدلی و هم اهنگی با خدمتگزاران خود در شورای کشاورزی و گلستان معطر باشند و روزبروز شاهد توسعه ی کمی و کیفی گلستان قنوات سه گانه ی میمه باشیم .

با تجدید احترام
اسدالله گرانمایه
شورای کشاورزی و هیئت مدیره ی گلستان.ارسال نظر


− شش = 3


آخرین خبرها