کد خبر: 84939 | زمان مخابره: ۱۴:۳۶:۲۳ - شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 73 views | |

حاجی : باید دغدغه ی مردم برای تهیه ی لوازم بهداشتی رفع شود

۱۵۶۹۹۷۹۳۱

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت در مقابله با کرونا گفت: مقام معظم رهبری از تلاشهای مسئولین پزشکی اعم از پزشکان، پرستاران و کادر پزشکی تقدیر کردند و این خود نشان از زحمات زیاد آنها در این چند روز دارد.

وی با بیان اینکه برای مقابله با کرونا باید همه مسئولین در همه بخش ها همکاری لازم را داشته باشند، افزود: همچنین لازم است هماهنگی بین بخشی کامل باشد و همه در این زمینه با حفظ وحدت در جهت ریشه کن کردن این ویروس اقدام کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: از زمان شناسائی ویروس کرونا در کشور، مسئولین در بخشهای مختلف بخصوص بخش بهداشت و درمان، کادر پزشکی اعم از پزشکان، پرستاران و کارکنان آزمایشگاهها شبانه روزی در تلاش هستند تا ضمن کنترل و درمان بیماران از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنند.

حاجی دلیگانی با اشاره به راه اندازی شماره تلفن ۴۰۳۰ از سوی وزارت بهداشت برای پاسخگویی به سوالات بیماران کرونایی گفت: این اقدام وزارت بهداشت خوب بوده چرا که بیماران بدون اینکه به خارج از خانه مراجعه کنند می توانند در منزل مشاوره های پزشکی دریافت کنند.

وی گفت: باید دغدغه مردم برای تهیه لوازم بهداشتی که به پیگیری از کرونا کمک می کند، رفع شود و داروخانه ها این لوازم از جمله ماسک را با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار دهند.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر و تشکر از خیرینی که در نقاط مختلف کشور ماسک و دیگر لوازم بهداشتی را رایگان در اختیار مردم قرار می دهند، گفت: مجلس شورای اسلامی هم آماده همکاری با وزارت بهداشت برای مقابله با کروناست و ما امیدواریم این ویروس در روزهای آینده ریشه کن شود.ارسال نظر


هشت + 5 =


آخرین خبرها